Przeczytaj oficjalny opis

Dwutygodniowy, zwięzły kurs w technologii browarnej zapewni studentom wszechstronną wiedzę na temat procesu warzenia, dynamiki działalności browaru oraz zagadnień dotyczących branży.

W krótkim okresie czasu studenci zdobędą wiedzę na temat branży, która przyniesie im korzyści w każdej dziedzinie odpowiedzialności w browarze, obejmując każdy temat krytyczny dla udanego funkcjonowania browaru, niezależnie od wielkości.

Zwięzły kurs prowadzony jest w naszym kampusie w Chicago, dając uczniom możliwość doświadczenia kwitnącej sceny piwowarstwa na Środkowym Zachodzie, podczas gdy oni uczestniczą w kursie. Chicago jest domem dla jednych z najbardziej znanych browarów i barów piwa oraz restauracji, oferując uczniom ekscytujący pobyt w tym światowej klasy mieście.

Warunki przyjęć

Wszyscy uczniowie ubiegający się o program, moduł lub kurs muszą być w wieku uprawniającym do picia alkoholu.

Wymagana jest wcześniejsza wiedza o podstawach procesu warzenia za pomocą domowego parzenia (1 rok) lub po pomyślnym ukończeniu przeglądu Executive Course procesu Brewing Process.

Certyfikat

Po pomyślnym ukończeniu tego kursu, studenci otrzymają certyfikat ukończenia kursu z zakresu technologii browarniczych .

szczegóły kursu

Zwięzły kurs w technologii browarnictwa obejmuje podobny zakres tematów, jak te przedstawione w naszych programach poziomu zaawansowanego, ale na głębokości, która pozwala osobom z umiarkowanym zrozumieniem warzenia nauk i technologii do udziału w kursie. Jest to idealny kurs dla osób rozważających wejście do branży piwowarskiej, a także tych, którzy pogłębiają wiedzę na temat biznesu, aby poprawić swoje umiejętności i awansować w karierze piwowarskiej. Zwięzły kurs w technologii browarnej oferuje również najlepszy sposób przygotowania się do naszych programów na poziomie zaawansowanym, jeśli zdecydujesz się je przyjąć w późniejszym terminie.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Siebel Institute of Technology »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,875 USD
Wg lokalizacji
Wg daty