Kurs w technologii parzenia

Informacje ogólne

Opis programu

Dwutygodniowy, zwięzły kurs w technologii browarnej zapewni studentom wszechstronną wiedzę na temat procesu warzenia, dynamiki działalności browaru oraz zagadnień dotyczących branży.

W krótkim okresie czasu studenci zdobędą wiedzę na temat branży, która przyniesie im korzyści w każdej dziedzinie odpowiedzialności w browarze, obejmując każdy temat krytyczny dla udanego funkcjonowania browaru, niezależnie od wielkości.

Zwięzły kurs prowadzony jest w naszym kampusie w Chicago, dając uczniom możliwość doświadczenia kwitnącej sceny piwowarstwa na Środkowym Zachodzie, podczas gdy oni uczestniczą w kursie. Chicago jest domem dla jednych z najbardziej znanych browarów i barów piwa oraz restauracji, oferując uczniom ekscytujący pobyt w tym światowej klasy mieście.

Warunki przyjęć

Wszyscy uczniowie ubiegający się o program, moduł lub kurs muszą być w wieku uprawniającym do picia alkoholu.

Wymagana jest wcześniejsza wiedza o podstawach procesu warzenia za pomocą domowego parzenia (1 rok) lub po pomyślnym ukończeniu przeglądu Executive Course procesu Brewing Process.

Certyfikat

Po pomyślnym ukończeniu tego kursu, studenci otrzymają certyfikat ukończenia kursu z zakresu technologii browarniczych .

szczegóły kursu

Zwięzły kurs w technologii browarnictwa obejmuje podobny zakres tematów, jak te przedstawione w naszych programach poziomu zaawansowanego, ale na głębokości, która pozwala osobom z umiarkowanym zrozumieniem warzenia nauk i technologii do udziału w kursie. Jest to idealny kurs dla osób rozważających wejście do branży piwowarskiej, a także tych, którzy pogłębiają wiedzę na temat biznesu, aby poprawić swoje umiejętności i awansować w karierze piwowarskiej. Zwięzły kurs w technologii browarnej oferuje również najlepszy sposób przygotowania się do naszych programów na poziomie zaawansowanym, jeśli zdecydujesz się je przyjąć w późniejszym terminie.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Siebel Institute of Technology is approved by the Division of Private Business and Vocational Schools of the Illinois Board of Higher Education.

Siebel Institute of Technology is approved by the Division of Private Business and Vocational Schools of the Illinois Board of Higher Education. Pokaż mniej
Chicago , Montreal , Monachium + 2 Więcej Mniej