Przeczytaj oficjalny opis

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Program semestralny komunikacji w modzie oferowany przez IED Florence to wyjątkowe, ukierunkowane i praktyczne wprowadzenie do branży mody i centralna rola komunikacji. Temat ten jest rozwijany poprzez oferowane kursy, firmy wybrane do współpracy i projekt, który kończy semestr.

Podejście IED oferuje studentom wyjątkową okazję do bezpośredniej pracy z profesjonalistami z branży w ramach ich akademickiego doświadczenia i rozwoju zawodowego, dzięki długotrwałym relacjom z włoskimi liderami branży modowej i wzorniczej.

Głównym elementem tej dydaktycznej filozofii zaangażowania profesjonalistów i przemysłu jest program IED Firenze Fashion Communication , który nawiązał współpracę z LUISAVIAROMA .

LUISAVIAROMA z Florencji jest wiodącym sprzedawcą luksusowych sklepów z odzieżą elektroniczną najważniejszych projektantów na świecie.


Harmonogram - lekcje trwają od poniedziałku do piątku, w pełnym wymiarze godzin.

Cel

Program semestralny komunikacji modowej jest otwarty dla obecnych studentów, absolwentów i profesjonalistów, którzy chcą zdefiniować lub zdobyć nowe umiejętności i perspektywę. Nie ma żadnych warunków wstępnych, aby wejść do tego programu.

Struktura i metodologia

Wiosenny semestr w komunikacji mody stanowi podstawę programu, łącząc różne dyscypliny, które składają się na rdzeń wizji programu. Praca nad projektem i współpraca z firmami i profesjonalistami z branży jako podstawa filozofii IED.

Kurs Fashion Communication podkreśla: "Fatto mano na przyszłość".

Doskonałym przykładem jest kurs Fashion Communication and Events, podczas którego uczniowie opracowali, zorganizowali i wyprodukowali kampanię komunikacji w mediach społecznościowych i artykuły prasowe dla specjalnego cyklu projektu Fendi "Fatto a Mano for the Future" podczas tygodnia mody Pitti Uomo.

Impreza została stworzona wraz z Fendi i obejmowała strategiczną komunikację i wywiady przeprowadzone z nowymi instrumentami medialnymi, w tym Facebook, Twitter, YouTube, YouStream i używanie iPadów, iPhone'ów i innych źródeł wideo, aby stworzyć światowe doświadczenie z udziałem uczestników.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 12 więcej kursów w IED – Istituto Europeo di Design Florence »

Ostatnia aktualizacja February 25, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Luty 2020
Duration
15 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,000 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Luty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Luty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Luty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa