Kurs w komunikacji mody - semestr letni

IED – Istituto Europeo di Design Florence

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Kurs w komunikacji mody - semestr letni

IED – Istituto Europeo di Design Florence

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Program semestralny komunikacji w modzie oferowany przez IED Florence to wyjątkowe, ukierunkowane i praktyczne wprowadzenie do branży mody i centralna rola komunikacji. Temat ten jest rozwijany poprzez oferowane kursy, firmy wybrane do współpracy i projekt, który kończy semestr.

Podejście IED oferuje studentom wyjątkową okazję do bezpośredniej pracy z profesjonalistami z branży w ramach ich akademickiego doświadczenia i rozwoju zawodowego, dzięki długotrwałym relacjom z włoskimi liderami branży modowej i wzorniczej.

Głównym elementem tej dydaktycznej filozofii zaangażowania profesjonalistów i przemysłu jest program IED Firenze Fashion Communication , który nawiązał współpracę z LUISAVIAROMA .

LUISAVIAROMA z Florencji, jest wiodącym sprzedawcą luksusowych sklepów z odzieżą elektroniczną najważniejszych projektantów na świecie.

Harmonogram - lekcje trwają od poniedziałku do piątku, w pełnym wymiarze godzin.

Cel - Program semestralny komunikacji Fahion jest otwarty dla obecnych studentów, absolwentów i profesjonalistów, którzy chcą zdefiniować lub zdobyć nowe umiejętności i perspektywę. Nie ma żadnych warunków wstępnych, aby wejść do tego programu.

Struktura i metodologia - Wiosenny semestr w komunikacji mody stanowi podstawę programu, łącząc różne dyscypliny, które składają się na rdzeń wizji programu. Praca nad projektem i współpraca z firmami i profesjonalistami z branży jako podstawa filozofii IED.

Kurs Fashion Communication podkreśla: "Fatto mano na przyszłość".

Doskonałym przykładem jest kurs Fashion Communication and Events, podczas którego uczniowie opracowali, zorganizowali i wyprodukowali kampanię komunikacji w mediach społecznościowych i artykuły prasowe dla specjalnego cyklu projektu Fendi "Fatto a Mano for the Future" podczas tygodnia mody Pitti Uomo.

Impreza została stworzona w ramach programu Fendi i obejmowała strategiczną komunikację i wywiady prowadzone z nowymi instrumentami medialnymi, takimi jak Facebook, Twitter, YouTube, YouStream i używanie iPadów, iPhone'ów i innych źródeł wideo, aby stworzyć światowe doświadczenie z udziałem uczestników.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja September 12, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Duration
Czas trwania
15 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
7,000 EUR
Locations
Włochy - Florence, Tuscany
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019
Włochy - Florence, Tuscany
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą