Program oferuje perspektywę projektowania wnętrz i dekoracji wnętrz w różnych kontekstach biznesowych, biorąc pod uwagę potrzeby i zachowania klientów. Analizy scenariuszy użytkownika pozwalają zrozumieć relacje między współczesnym stylem życia a wartościami projektowymi, podkreślając nowe trendy w tej dziedzinie.

Ścieżka edukacyjna ma na celu kształtowanie indywidualnej wrażliwości na projekt, budowę osobistego języka ekspresyjnego i nabycie multidyscyplinarnej kultury łączącej aspekty teoretyczne i praktyczne.


Harmonogram: Lekcje trwają od poniedziałku do piątku rano i / lub po południu.

Poziom i warunki wstępne

Jest to program pośredni przeznaczony dla studentów z co najmniej rocznym doświadczeniem akademickim lub doświadczeniem zawodowym w projektowaniu wnętrz, wzornictwie przemysłowym, projektowaniu mebli, architekturze. Wnioskodawcy muszą opanować techniki reprezentacji, takie jak rysowanie, szkicowanie i renderowanie oraz umiejętności komunikacji wizualnej, takie jak grafika komputerowa i renderowanie, a także tworzenie modeli i komunikacja werbalna.

Metodologia i struktura

Ścieżka edukacyjna opiera się na zdobywaniu wiedzy, umiejętności i umiejętności kulturowych, metodologicznych, technicznych i technologicznych niezbędnych do projektowania przestrzeni komercyjnych i mebli do wykorzystania w różnych kontekstach biznesowych.

Poprzez strategiczne połączenie lekcji teoretycznych, studiów przypadków i warsztatów z profesjonalistami z branży, udoskonalasz umiejętności formalnej i funkcjonalnej reprezentacji przestrzeni komercyjnych, a także produktów, koncentrując się na aspektach społecznych, a także na zrównoważonym projektowaniu i jego zastosowaniu w przemysł projektowy. Począwszy od rysunku odręcznego do projektu technicznego, aż po produkcję przestrzeni 3D i modeli mebli, zwiększasz swoją pewność siebie, aby skutecznie komunikować swój pomysł.

Poznasz metodologie projektu, techniki prototypowania i zdobędziesz wiedzę na temat właściwości materiałów w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Program

Materiały Typologia 2

Kurs koncentruje się na zagadnieniach związanych z nowymi technologiami zrównoważonego projektowania i ich zastosowaniami w branży projektowej, w celu poszerzenia wiedzy na temat stosowania materiałów i struktur w projektowaniu produktów i przestrzeni wewnętrznych. W szczególności kurs koncentruje się na związku między projektem, kwestiami energetycznymi i cechami materiałów w zakresie zrównoważonego rozwoju, a więc uwzględnia również aspekty konstrukcyjne i strukturalne.

Techniki rysunkowe i technologie

Kurs ma na celu udoskonalenie umiejętności renderowania, od swobodnego rysowania po narzędzia cyfrowe z najnowszym i najbardziej aktualnym oprogramowaniem, w celu faworyzowania skuteczności komunikacji w przedstawianiu pomysłu.

Historia współczesnej architektury 1

Historię architektury analizuje się pod kątem metodologii projektowych oraz kontekstów technologicznych i społecznych. Kurs bada dziedzictwo współczesnego ruchu i jego ekspresję w różnych kontekstach geograficznych, zarówno europejskich, jak i międzynarodowych.
Poprzez analizę budynków, projektów i dokumentów przedstawiono charakterystykę architektury ostatnich pięćdziesięciu lat.

Projekt 2

Ten kurs pozwoli na rozwój umiejętności i metod podejścia do projektu detalicznego, ze szczególnym uwzględnieniem projektowania restauracji. Branża detaliczna przeżywa rewolucję, w której większość firm przenosi się do sieci.

Tradycyjna sprzedaż detaliczna cegieł i zapraw przetrwa opracowanie nowych koncepcji, które przyciągną publiczność szukającą doświadczeń, rozrywki i czasu wolnego, w tym scenariuszu projekt odegra kluczową rolę. Rozpoczynając od analizy marki, konkurentów i rynku, opracujesz oryginalny projekt odpowiadający na potrzeby estetyczne, marketingowe i operacyjne.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 12 więcej kursów w IED – Istituto Europeo di Design Florence »

Ostatnia aktualizacja Luty 25, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
8,100 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa