Jeśli lubisz tworzyć, tworzyć i miksować muzykę za pomocą technologii, to ten kurs Technologii Poziomu 2 jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie rozwijania twoich umiejętności.

POPRAW SWOJE MUZYKANIE

Rozwiń swoją wiedzę na temat działania muzyki.

PISAĆ

Rozpocznij pisanie własnych utworów za pomocą DAW i aranżuj utwory innych artystów, pracując w pełni wyposażonych technologicznych pakietach Apple Mac za pomocą Logic.

MIX LIVE

Skonfiguruj i miksuj dźwięk w ustawieniach na żywo i w studiu.

ROZWIJAJ UMIEJĘTNOŚCI BIZNESOWE

Dowiedz się o pracy w branży muzycznej.

ROZPOCZNIJ KREATYWNĄ KARIERĘ

Wybranie tego kursu Level 2 Music Technology jest początkiem Twojej podróży do branż twórczych.

Sektor kreatywny jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów brytyjskiej gospodarki i jest wspaniałym i ekscytującym miejscem do pracy.

Ten kurs technologii muzycznej może prowadzić do:

 • Dalsze rozwijanie umiejętności na kursach z poziomu 3 produkcji muzycznej lub inżynierii dźwięku lub innych kursów na poziomie 3.
 • Zatrudnienie lub samozatrudnienie w branżach twórczych (od ponad 18 lat). Może to być producent muzyczny lub inżynier dźwięku, lub może to być inna dziedzina branży muzycznej lub twórczej.
 • Kreatywna praktyka jako krok do pracy.

DOŚWIADCZENIE PRZEMYSŁU

Bycie w Access to o wiele więcej niż tylko kurs. Będziesz miał okazję zapoznać się z doświadczeniami z branży muzycznej i twórczej.

Oto niektóre z możliwości, z których możesz skorzystać:

 • WYDARZENIA: Będziesz miał niepowtarzalne okazje do zaprezentowania swojej pracy. Obejmują one od lokalnego koncertu do szansy występu na festiwalowej scenie podczas imprez takich jak Latitude zorganizowanych przez partnera, Festival Republic.
 • MUSIC GLUE: Music Glue to globalna platforma typu direct-to-fan, z której korzysta 26 000 artystów na całym świecie, aby sprzedawać bilety, towary, muzykę i bardziej bezpośrednio do odbiorców z jednej, dostosowywanej strony internetowej.
 • DISTRIBEAT: Partnerstwo ze światową firmą dystrybucyjną Distribeat, która pozwala sprzedawać ich muzykę we wszystkich głównych sklepach internetowych, w tym iTunes.
 • MASTERCLASSES: Access promuje klasy mistrzowskie w branży przez artystów reprezentowanych przez Tri-Tone i 19:00 Management. Umożliwiają one uzyskanie porady i wskazówek od pracujących muzyków i producentów.
 • TWINEM: Wszyscy nasi studenci otrzymują bezpłatne członkostwo w Sznurka, która jest platformą online pozwalającą kreatywnym ludziom na współpracę przy projektach i zarabianie pieniędzy!
 • FOCUSRITE: Access jest dumny ze swojej współpracy z Focusrite. Będziesz miał szansę dostać ponad 500 £ DARMOWEJ wtyczki audio Focusrite, wspierane przez specjalne warsztaty Focusrite.

UZYSKAĆ ​​KWALIFIKACJĘ

Po pomyślnym ukończeniu otrzymasz uznawane kwalifikacje, które możesz dodać do swojego kreatywnego CV:

 • Roczny dyplom RSL Level 2 dla muzyków.
 • Dyplom poziomu 2 jest równoważny z grubsza czterema ocenami GCSE 4-9.

TRWANIE

 • Kurs Technologii Poziomu 2 trwa jeden rok.
 • Zwykle jest dostarczany przez trzy do czterech dni w tygodniu od września do czerwca (w ciągu dnia). Czas trwania college'u zależy od dodatkowych sesji językowych i matematycznych, w których musisz wziąć udział.
 • Jeśli masz 16-18 lat w dniu 31 sierpnia 2018 r. I / lub na początku kursu Music Technology, to oczywiście jeśli jest to DARMO
 • Jeśli masz 19 lat, 31 sierpnia 2018, koszty kursu są następujące: zależnie od okoliczności:
 • ZA DARMO dla osób w wieku 19-23 lat, jeśli nie masz poprzedniej pełnej kwalifikacji na poziomie 2. *
 • ZA DARMO dla osób w wieku 19-23 lat, jeśli jesteś bezrobotny i masz już pełne kwalifikacje na poziomie 2. *
 • BEZPŁATNIE dla 24 osób, jeśli jesteś bezrobotny, czy masz już pełne kwalifikacje na poziomie 2 *, czy też nie.
 • Osoby w wieku 19-23 lat mogą być współfinansowane, jeśli jesteś zatrudniony i masz już pełne kwalifikacje na poziomie 2 * (płacisz 1800 £), chyba że zarabiasz poniżej 15 7366,50 £, to jest BEZPŁATNIE.
 • 24 mogą być współfinansowane, jeśli jesteś zatrudniony (płacisz 1800 £), chyba że zarabiasz poniżej 15 7366,50 £ to jest BEZPŁATNIE.
 • * Pełny poziom 2 to pięć egzaminów GCSE w klasach A * -C lub 9-4 lub ich odpowiednikach.

WYMAGANIA WSTĘPNE

Ubieganie się o ten kurs 2 Poziomu Muzyki jest łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić nasz internetowy formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z nami w sugerowanych terminach, kiedy możemy się spotkać, aby omówić je dalej.

 • UMIEJĘTNOŚCI: Cenimy przede wszystkim twoją pasję i umiejętności twórcze. Musisz jednak również wykazać, że możesz pracować na poziomie 2 (standard GCSE). W przypadku absolwentów szkół będziemy wymagać dowodów twoich przewidywań i faktycznych ocen popartych referencjami szkolnymi. Jako przewodnik, kurs ten jest przeznaczony dla producentów i kompozytorów posiadających pewne umiejętności i doświadczenie. Prawdopodobnie masz doświadczenie w tworzeniu ścieżek przy użyciu jednego lub dwóch typów oprogramowania, takich jak Ableton, Reason, Cubase lub FL Studio. Być może słyszałeś na żywo występy na małych imprezach lub festiwalach. Pamiętaj, że nie będziesz mógł się zapisać, jeśli nie będziesz mieć ukończonych 16 lat 31 sierpnia. Wnioski od osób w tym wieku są nadal mile widziane, ale zostaną odłożone na następny rok.
 • WYWIAD: zostaniesz zaproszony na przesłuchanie / rozmowę kwalifikacyjną. Przygotuj się, aby porozmawiać o tym, jak stworzyłeś utwór muzyczny za pomocą oprogramowania cyfrowego lub w jaki sposób miksujesz dźwięk na żywo lub w studiu. Jeśli jesteś DJ-em lub wykonawcą muzyki elektronicznej na żywo, przygotuj się, aby zademonstrować swoje umiejętności i porozmawiaj o barach, beatach i strukturach oraz produkcji muzycznej.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Access Creative College »

Ostatnia aktualizacja July 3, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,800 GBP
Czesne może być współzałożycielem. Kurs jest bezpłatny dla niektórych kategorii studentów. Sprawdź opis kursu, aby uzyskać więcej informacji.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Data końcowa
Czerwiec 30, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Czerwiec 30, 2019
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa