JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Opanuj podstawowe techniki i style ilustracji, które pozwolą Ci określić pomysły i koncepcje poprzez rysowanie.

Czy chciałbyś stać się profesjonalną ilustracją? Dzięki Wyższym Stopniom na Ilustracji nauczysz się tworzyć język wizualny, który pozwoli ci wyszczególniać pomysły i koncepcje poprzez rysowanie, tworzenie ilustracji z różnymi technikami i stylami artystycznymi. Ponadto zaczniesz od podstawowych strategii narracji graficznej w celu opracowania publikacji lub ilustrowanych skryptów (storyboardów). Dzięki praktycznej metodologii opracujesz własny język, który pozwoli Ci realizować projekty w różnych obszarach, takich jak reklama, projektowanie, świat wydawniczy lub sztuka.

illustration

Skierowany do tych młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoją pracę w obszarach ilustracji, opanowując główne techniki ekspresji graficznej na poziomie zawodowym i wybierając najbardziej odpowiednie dla każdego zadania, zgodnie z kontekstem propozycji komunikacyjnej.

Po co studiować ten kurs?

Dzięki temu tytułowi możesz uzyskać bezpośredni dostęp do Zaawansowanego stopnia w projektowaniu graficznym, spełniając wymagania normatywne.

Będziesz mógł doświadczyć tego, czego się nauczysz w klasach i warsztatach wyposażonych w najnowsze technologie, poprzez szkolenia teoretyczne i praktyczne oraz udział w prawdziwych projektach z firmami.

Opieramy się na szkoleniach teoretycznych i praktycznych oraz rozwijaniu prawdziwych projektów z firmami jako okazji do uczenia się i tworzenia sieci.

Postawiliśmy na mieszaną edukację za pośrednictwem naszych nauczycieli, równowagę pomiędzy wykwalifikowanymi technikami i uznanymi aktywnymi profesjonalistami, cechą charakterystyczną określonej metodologii nauczanej w IED Madrid.

Studiowanie w IED Madrid oznacza życie we wszystkich gałęziach wzornictwa w uprzywilejowanej przestrzeni, kreatywne doświadczenie i wyjątkową okazję do zaoferowania naszym studentom.

Profesjonalne wyniki: firmy wydawnicze. Agencje reklamowe. Badania projektowe Story board dla kina, reklamy lub telewizji. Sztuka komiczna i sekwencyjna.

Program prowadzony przez:
  • Spanish (Spain)

Zobacz 46 więcej kursów w IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 30, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,600 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa