Kurs szkoleniowy wyższy na ilustracji

Informacje ogólne

Opis programu

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Opanuj podstawowe techniki i style ilustracji, które pozwolą Ci określić pomysły i koncepcje poprzez rysowanie.

Czy chciałbyś stać się profesjonalną ilustracją? Dzięki Wyższym Stopniom na Ilustracji nauczysz się tworzyć język wizualny, który pozwoli ci wyszczególniać pomysły i koncepcje poprzez rysowanie, tworzenie ilustracji z różnymi technikami i stylami artystycznymi. Ponadto zaczniesz od podstawowych strategii narracji graficznej w celu opracowania publikacji lub ilustrowanych skryptów (storyboardów). Dzięki praktycznej metodologii opracujesz własny język, który pozwoli Ci realizować projekty w różnych obszarach, takich jak reklama, projektowanie, świat wydawniczy lub sztuka.

illustration

Skierowany do tych młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoją pracę w obszarach ilustracji, opanowując główne techniki ekspresji graficznej na poziomie zawodowym i wybierając najbardziej odpowiednie dla każdego zadania, zgodnie z kontekstem propozycji komunikacyjnej.

Po co studiować ten kurs?

Dzięki temu tytułowi możesz uzyskać bezpośredni dostęp do Zaawansowanego stopnia w projektowaniu graficznym, spełniając wymagania normatywne.

Będziesz mógł doświadczyć tego, czego się nauczysz w klasach i warsztatach wyposażonych w najnowsze technologie, poprzez szkolenia teoretyczne i praktyczne oraz udział w prawdziwych projektach z firmami.

Opieramy się na szkoleniach teoretycznych i praktycznych oraz rozwijaniu prawdziwych projektów z firmami jako okazji do uczenia się i tworzenia sieci.

Postawiliśmy na mieszaną edukację za pośrednictwem naszych nauczycieli, równowagę pomiędzy wykwalifikowanymi technikami i uznanymi aktywnymi profesjonalistami, cechą charakterystyczną określonej metodologii nauczanej w IED Madrid.

Studiowanie w IED Madrid oznacza życie we wszystkich gałęziach wzornictwa w uprzywilejowanej przestrzeni, kreatywne doświadczenie i wyjątkową okazję do zaoferowania naszym studentom.

Profesjonalne wyniki: firmy wydawnicze. Agencje reklamowe. Badania projektowe Story board dla kina, reklamy lub telewizji. Sztuka komiczna i sekwencyjna.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campu ... Czytaj więcej

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campuses came quite naturally. Pokaż mniej