Kurs szkolenia nauczycieli TEFL

Informacje ogólne

Opis programu

Nauczanie języka angielskiego jako języka obcego

Do chwili obecnej przeszkoliliśmy ponad 400 nauczycieli EFL w bli. Nasz kurs TEFL obejmuje 120 godzin szkoleń zaprojektowanych w celu przygotowania przyszłego nauczyciela EFL / ESL do pracy z ludźmi z całego świata iz różnych kultur. Kurs obejmuje wszystkie istotne aspekty nauczania, takie jak przygotowanie lekcji, zarządzanie klasą, gramatyka, metody nauczania, obserwacja, praktyka pedagogiczna, ewaluacja podręczników i wiele innych. Nasz kurs TEFL koncentruje się na prawdziwych umiejętnościach wymaganych w nauczaniu w często trudnych okolicznościach występujących w sektorach EFL / ESL. Szkoła rozwinęła solidną reputację w dziedzinie doskonałości w tej dziedzinie, a wielu naszych absolwentów chce świadczyć to osobiście. Jeśli interesuje Cię kurs TEFL i praca w innych krajach, skontaktuj się z nami.

Koszt

TEFL

Informacje ogólne

  • Maksymalnie 14 studentów, co najmniej 6 uczniów w grupie
  • Zajęcia TEFL odbywają się od 08:30 do około 16:00 codziennie, z posiłkami i posiłkami

Czego można się spodziewać po kursie TEFL

Eksploracja i interakcja

Nie oczekuj, że zostaniesz wykładowcą. Lub karmione łyżeczką. W każdym razie niewiele. Jesteśmy nauczycielami, a nie wykładowcami. W trakcie kursu nieustannie wchodzimy w interakcje, dyskutujemy i dzielimy się poglądami na temat edukacji, nauki języków, planowania, nauczania gdziekolwiek, kultury i więcej - wszystko pod nadzorem i fachowym doradztwem doświadczonego, wyszkolonego nauczyciela TEFL / TESOL.

Zabawa

Bawimy się. Śmiejemy się. Budujemy relacje. Po prostu dlatego, że wiemy, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu i sukcesowi ta zabawa i nauka idą w parze.

Ciężka praca

Cztery tygodnie to nie jest dużo czasu. Musisz ciężko pracować, więc przygotuj się na późne wieczory, przygotowując się na następny dzień i następny tydzień. To jest tego warte.

Głębokie zakończenie

Jesteś tutaj, aby nauczyć się uczyć. Najlepszym sposobem na zrobienie tego jest rozpoczęcie od pierwszego dnia, a może od drugiego. Bądźcie przygotowani na to, by zostać wepchniętym w głęboki koniec - poprosimy was, abyście nauczali zrzucania czapki lub planowali nauczanie następnego dnia. Może to być pięciominutowa mikro lekcja lub półgodzinna gramatyka. Nauczysz się radzić sobie z presją i dobrze się bawić, robiąc to.

Pasja

Twoi nauczyciele mają wielką miłość do nauczania. Rozkoszuj się tym i weź wszystko, co dzielą z tobą.

Obserwacja

Ucz się od innych: będziesz miał okazję obserwować naszych własnych nauczycieli w akcji, a także tych w pobliskiej szkole przedszkolnej. Obserwuj uważnie i pamiętaj.

Postawa

Musisz wziąć odpowiedzialność za siebie. Nie możemy ci zarobić twojej pensji. Bądź pozytywny i przyjdź z otwartym umysłem - wspaniale jest zobaczyć, jak wiele możemy się od siebie uczyć.

Pracujący

Nie znajdziemy dla ciebie twojej pracy. Jest tak wiele możliwości, a my podzielimy się z Wami szczegółami organizacji pośrednictwa pracy i katalogów TEFL / TESOL, które poznaliśmy przez lata. Wykonaj badania, dostępnych jest tak wiele informacji.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Study English in South Africa at Bay Language Institute in Port Elizabeth, the friendly city on the Indian Ocean. Combine your English language course in South Africa with a range of activities for th ... Czytaj więcej

Study English in South Africa at Bay Language Institute in Port Elizabeth, the friendly city on the Indian Ocean. Combine your English language course in South Africa with a range of activities for the language-learning experience of a life-time! Pokaż mniej