Nauczanie języka angielskiego jako języka obcego

Do chwili obecnej przeszkoliliśmy ponad 400 nauczycieli EFL w bli. Nasz kurs TEFL obejmuje 120 godzin szkoleń zaprojektowanych w celu przygotowania przyszłego nauczyciela EFL / ESL do pracy z ludźmi z całego świata iz różnych kultur. Kurs obejmuje wszystkie istotne aspekty nauczania, takie jak przygotowanie lekcji, zarządzanie klasą, gramatyka, metody nauczania, obserwacja, praktyka pedagogiczna, ewaluacja podręczników i wiele innych. Nasz kurs TEFL koncentruje się na prawdziwych umiejętnościach wymaganych w nauczaniu w często trudnych okolicznościach występujących w sektorach EFL / ESL. Szkoła rozwinęła solidną reputację w dziedzinie doskonałości w tej dziedzinie, a wielu naszych absolwentów chce świadczyć to osobiście. Jeśli interesuje Cię kurs TEFL i praca w innych krajach, skontaktuj się z nami.

Koszt

TEFL

Informacje ogólne

  • Maksymalnie 14 studentów, co najmniej 6 uczniów w grupie
  • Zajęcia TEFL odbywają się od 08:30 do około 16:00 codziennie, z posiłkami i posiłkami

Czego można się spodziewać po kursie TEFL

Eksploracja i interakcja

Nie oczekuj, że zostaniesz wykładowcą. Lub karmione łyżeczką. W każdym razie niewiele. Jesteśmy nauczycielami, a nie wykładowcami. W trakcie kursu nieustannie wchodzimy w interakcje, dyskutujemy i dzielimy się poglądami na temat edukacji, nauki języków, planowania, nauczania gdziekolwiek, kultury i więcej - wszystko pod nadzorem i fachowym doradztwem doświadczonego, wyszkolonego nauczyciela TEFL / TESOL.

Zabawa

Bawimy się. Śmiejemy się. Budujemy relacje. Po prostu dlatego, że wiemy, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu i sukcesowi ta zabawa i nauka idą w parze.

Ciężka praca

Cztery tygodnie to nie jest dużo czasu. Musisz ciężko pracować, więc przygotuj się na późne wieczory, przygotowując się na następny dzień i następny tydzień. To jest tego warte.

Głębokie zakończenie

Jesteś tutaj, aby nauczyć się uczyć. Najlepszym sposobem na zrobienie tego jest rozpoczęcie od pierwszego dnia, a może od drugiego. Bądźcie przygotowani na to, by zostać wepchniętym w głęboki koniec - poprosimy was, abyście nauczali zrzucania czapki lub planowali nauczanie następnego dnia. Może to być pięciominutowa mikro lekcja lub półgodzinna gramatyka. Nauczysz się radzić sobie z presją i dobrze się bawić, robiąc to.

Pasja

Twoi nauczyciele mają wielką miłość do nauczania. Rozkoszuj się tym i weź wszystko, co dzielą z tobą.

Obserwacja

Ucz się od innych: będziesz miał okazję obserwować naszych własnych nauczycieli w akcji, a także tych w pobliskiej szkole przedszkolnej. Obserwuj uważnie i pamiętaj.

Postawa

Musisz wziąć odpowiedzialność za siebie. Nie możemy ci zarobić twojej pensji. Bądź pozytywny i przyjdź z otwartym umysłem - wspaniale jest zobaczyć, jak wiele możemy się od siebie uczyć.

Pracujący

Nie znajdziemy dla ciebie twojej pracy. Jest tak wiele możliwości, a my podzielimy się z Wami szczegółami organizacji pośrednictwa pracy i katalogów TEFL / TESOL, które poznaliśmy przez lata. Wykonaj badania, dostępnych jest tak wiele informacji.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Bay Language Institute »

Ostatnia aktualizacja Październik 21, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,300 ZAR
cena za tydzień, na 2018 kursów.