Kurs roczny - Kinematografia

Informacje ogólne

Opis programu

Na naszym kursie operatorskim za rok nauczysz się obsługiwać aparaty cyfrowe i filmowe, a Twój ostateczny film zostanie nakręcony na 35 mm ARRI. Czego tu nie kochać?

Program roczny oferuje intensywne doświadczenie praktyczne i dyscypliny akademickie z mentoringiem, umożliwiając studentowi wykonanie kilku dzieł sztuki do końca roku akademickiego. Program działa dobrze, przygotowując studentów do studiów w określonej dyscyplinie.

Kurs daje intensywne doświadczenie bez potrzeby dłuższego zaangażowania. Kurs pomaga poprawić swój zestaw umiejętności i portfolio, abyś mógł pewnie ubiegać się o studia w najlepszych instytucjach w tej dziedzinie (w tym programy studiów w FAMU).

Produkcja wszystkich zaplanowanych ćwiczeń praktycznych i końcowego filmu jest wliczona w cenę czesnego.

Jednoroczny Kurs Intensywny (pierwotnie Program Przygotowania Akademii - APP) w FAMU ma na celu zapewnienie uczestnikom możliwości poznania i zapoznania się z szerokim zakresem rzemiosła, zawodów, sztuk i umiejętności, które składają się na artystyczne przedsięwzięcie zarówno praktyczne, jak i poziom teoretyczny.

Ten praktyczny program obejmuje wiele praktycznych projektów uczniów i ćwiczeń w formatach od DSLR do 16 mm i 35 mm. Istnieje również praktyczna praca w środowisku studia telewizyjnego (ćwiczenia oświetleniowe).

Kurs oparty na warsztatach mentorskich (do 6 studentów) . Podczas warsztatów uczniowie pracują pod opieką jeden na jednego i rozwijają swoje praktyczne zadania.

EFEKT TWÓRCZY W KURSIE KINEMATOGRAFICZNYM:

  • Ćwiczenia filmowe cyfrowe i 16 mm z podanymi limitami twórczymi
  • Ćwiczenia oświetleniowe
  • DOP kierowania projektami uczniów
  • Twoje końcowe ćwiczenie 35 mm

Orzecznictwo:

Wszyscy studenci otrzymają transkrypt ukończonych kursów zgodnie z ECTS (European Credit Transfer System). Kredyty te są akceptowane i przekazywane na uniwersytety, akademie i zaawansowane instytucje szkolnictwa wyższego na całym świecie.

Wszyscy studenci, którzy pomyślnie spełnią wymagania planu studiów, otrzymają certyfikat FAMU.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Vibrant Historical City In The Heart Of Europe — 5th Oldest Film School In The World — One Of The Best Places On Earth To Study Cinema. Its graduates include many influential filmmakers and scriptwrit ... Czytaj więcej

Vibrant Historical City In The Heart Of Europe — 5th Oldest Film School In The World — One Of The Best Places On Earth To Study Cinema. Its graduates include many influential filmmakers and scriptwriters, many known within an international context, Oscar winners and laureates of international film festivals. Pokaż mniej