Przeczytaj oficjalny opis

Klasy ESL dla dorosłych: Program Pathway

CES Toronto nie tylko oferuje zajęcia ESL dla dorosłych, ale także oferuje programy Pathway dla studentów zainteresowanych udziałem w jednej z naszych partnerskich szkół wyższych lub uniwersytetów. Wejście do jednego z naszych kolegiów partnerskich wymaga pomyślnego ukończenia poziomu CES General English Upper-Intermediate.

CES jest dumnym partnerem:

Dla studentów, którzy chcą przyspieszyć przygotowanie do studiów wyższych, polecamy jeden z naszych najpopularniejszych kursów, kurs przygotowujący do college'u.

CUPC: Kurs przygotowujący do collegu i uniwersytetu

Ten intensywny kurs dostępny przez cztery do dwunastu tygodni ma na celu przygotowanie studentów do sukcesu w anglojęzycznym środowisku pomaturalnym. Skupiając się na zintegrowanych umiejętnościach akademickich dostarczanych z wykorzystaniem materiałów na poziomie uczelni, uczniowie będą:

  • ucz się podstawowych umiejętności, takich jak udział w wykładach i badania naukowe / prezentacja
  • uzyskać ogólne zrozumienie oczekiwań na studiach / poziomie studiów
  • rozwinąć zaufanie, aby zintegrować się z kanadyjskimi szkołami i stawić czoła wyzwaniom językowym lub kulturowym

Studiuj na CES

W CES zdajemy sobie sprawę, że nauka innego języka wymaga czegoś więcej niż tylko podręcznika i wykładu. Nasze Klasy ESL dla dorosłych są ukierunkowane na cel przy użyciu komunikatywnego podejścia do nauki języków. Wzbogacamy życie uczniów rzeczywistymi możliwościami językowymi i kulturowymi. Edukujemy uczniów za pomocą nowoczesnych metod, które stawiają ucznia na pierwszym miejscu. Inspirujemy studentów do realizacji ich celów i poszerzania horyzontów.

Ucz się angielskiego w Toronto

Jako jedno z najbezpieczniejszych miast w Ameryce Północnej, Toronto jest miastem, w którym ludzie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Jest konsekwentnie oceniany jako jedno z najlepszych miejsc do życia i odwiedzin. Wynika to w dużej mierze ze sposobu, w jaki ludzie w Toronto świętują i przyjmują różnorodność. Jest to charakterystyczne, światowej klasy miasto, które celebruje miłość i szacunek dla wielu kultur, które tu się rozwijają.

Lokalizacja

Położone w największym i najbardziej zróżnicowanym mieście Kanady, Capital English Solutions jest idealnym miejscem dla chętnych studentów do zanurzenia się w języku angielskim i kulturze kanadyjskiej. Nasze lekcje ESL dla dorosłych są dogodnie zlokalizowane w samym centrum Toronto, przy Yonge Street i Wellesley Street, w otoczeniu wielu lokalnych sklepów, kawiarni, barów, restauracji i sklepów specjalistycznych. Stacja metra Wellesley znajduje się tuż za rogiem, a do centrum tego pięknego miasta i jeziora Ontario można dotrzeć w kilka minut.

Referencje - - Jinpyo, Korea

"Jestem przekonany, że najlepszą szkołą ESL w Toronto jest CES! Dali mi wykształcenie, życie w Toronto, poczucie niezależności i rozwoju. Doradcy szkolni są niesamowici i wszyscy są po prostu bardzo przyjaźni! "

Program prowadzony przez:
Język angielski
Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Zobacz 2 więcej kursów w Capital English Solutions - Learn English in Toronto »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa