Kurs projektowania biżuterii - semestr zimowy

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

Biżuteria to coś więcej niż rzemiosło, to sztuka, która wymaga umiejętności przełożenia niematerialnej idei na konkretny przedmiot. Klejnoty to coś więcej niż noszenie ozdób, to „dokumenty”, które odzwierciedlają kontekst historyczny i kulturowy, a także technologię epoki, w której zostały wykonane.

Program semestralny Projektowanie biżuterii daje możliwość zrobienia kroku naprzód w dziedzinie projektowania biżuterii, umożliwiając nabycie umiejętności niezbędnych do zrozumienia zawodu projektowania i tworzenia przedmiotów jubilerskich. Ścieżka edukacyjna jest szkicowana tak, aby pomóc Ci zrozumieć i zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu sztuki biżuterii, od pojęć kulturowych związanych z historią biżuterii i technikami wytwarzania biżuterii, po metodologię i projektowanie biżuterii.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Pokaż mniej
Mediolan , Mediolan , Mediolan + 2 Więcej Mniej