Kurs projektowania User Experience

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Kurs projektowania doświadczeń użytkownika (UX) został zaprojektowany, aby zapewnić profesjonalistom umiejętności wymagane do poprawy doświadczenia użytkownika z ich produktem lub właściwościami cyfrowymi. Kurs, prowadzony przez liderów branży, wykorzystuje model uczenia się oparty na projektach, zapewniając profesjonalistom praktyczne doświadczenie w tworzeniu angażujących witryn internetowych zaprojektowanych z myślą o użytkowniku.

138831_AcademicCoursesGeneral.jpgBrainStation","author_url":"","source":""}" />

Czego się dowiesz

Badania użytkowników

Zdobądź nowe umiejętności, które pomogą Ci przeprowadzać wywiady i stosować najlepsze praktyki tworzenia person, aby zrozumieć potrzeby użytkowników i utrzymać ich w centrum procesu projektowania.

Architektura informacji

Poznaj najlepsze praktyki projektowania UX, aby uporządkować informacje w sposób zrozumiały dla użytkowników i pomagający im osiągnąć ich cele.

Szkicowanie i modelowanie szkieletowe

Szkicuj proste ekrany, twórz z nich modele szkieletowe, a następnie testuj podstawowe funkcje, aby cele użytkowników były w centrum twoich projektów.

Prototypowanie

Przetestuj funkcjonalność swoich projektów za pomocą klikalnych prototypów w InVision, które naśladują prawdziwy produkt. Zbieraj przydatne opinie od użytkowników, aby dalej rozwijać swoje projekty.

Opanuj narzędzia projektowania UX

  • Podziwiać
  • Invision
  • Aplikacja POP

Ucz się od wiodących w branży prelegentów gościnnych

Studenci BrainStation mają dostęp do ekskluzywnych wykładów gościnnych i dyskusji panelowych prowadzonych przez wiodących światowych ekspertów i specjalistów w tej dziedzinie.

Dołącz do społeczności światowej klasy profesjonalistów

Kiedy bierzesz udział w kursie BrainStation , uczysz się z najlepszymi. Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać dostęp do globalnej sieci instruktorów i studentów w jednych z najbardziej innowacyjnych organizacji na świecie.

Co mówią nasi uczniowie

„Moje doświadczenie w BrainStation było po BrainStation fantastyczne. Personel jest niezwykle profesjonalny, wnikliwy i uważny. Obiekty są doskonałe i tworzą idealne środowisko zarówno do nauki, jak i do nawiązywania kontaktów. Zdecydowanie rozważę wzięcie udziału w kolejnym kursie BrainStation aby kontynuować mój rozwój zawodowy ”.

David, Google

„Najlepszą częścią mojego doświadczenia z BrainStation byli świetni instruktorzy i dobrze zorganizowane materiały szkoleniowe. Byłem pod wielkim wrażeniem tego, co zrobiliśmy na zajęciach, które były mocno skoncentrowane na projektach praktycznych”.

Sonny, raport z kursu

„Wziąłem udział w wielu kursach rozwoju zawodowego, a BrainStation jest zdecydowanie moim ulubionym doświadczeniem… nauczyciele są profesjonalistami w branży i zawsze wydają się być gotowi poświęcić więcej czasu poza zajęcia, aby upewnić się, że nie nadążasz prędkość."

Ashleigh, Switchup

Elastyczne opcje płatności

BrainStation oferuje jedne z najbardziej konkurencyjnych opcji płatności za naukę cyfrową, z szeregiem elastycznych planów i możliwości stypendialnych.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructor ... Czytaj więcej

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructors from the most innovative companies, developing cutting-edge, real-world digital education that has empowered more than 100,000 professionals and some of the largest corporations in the world. Pokaż mniej
Nowy Jork , Toronto , Vancouver + 2 Więcej Mniej