Przeczytaj oficjalny opis

Zaprojektowany, aby zapewnić absolwentom dogłębne zrozumienie podstawowych umiejętności, narzędzi i technologii, aby odnieść sukces w karierze jako projektant UX / UI.

Projekt interfejsu i doświadczenia definiuje elementy w sposobie postrzegania produktu lub usługi przez użytkownika końcowego. Projektowanie doświadczeń wykracza poza to, jak wygląda produkt: zaczyna się od identyfikacji ludzkich potrzeb, a kończy na tworzeniu interfejsów doskonałych pod względem pikseli. Przy dzisiejszych rosnących oczekiwaniach konsumentów dotyczących bezbłędnych i wysokiej jakości doświadczeń, kaliber projektu może być tym, co powoduje sukces lub porażkę sukcesu firmy.

Świetny cyfrowy projektant ma UX

W ciągu 24-tygodniowego programu typu "Full-Stack Designer" zaangażujesz się w proces twórczy i nauczysz się stosować zasady projektowania zorientowane na człowieka, aby tworzyć atrakcyjne interfejsy dla aplikacji i stron internetowych. Poznasz techniczne aspekty projektowania UX i UI, jednocześnie budując umiejętności pracy w multidyscyplinarnych zespołach w środowisku agencji, startu lub freelance.

Zapisując się na kurs, będziesz uczyć się od najlepszych profesjonalistów z branży, angażować się w rzeczywiste projekty z partnerami społeczności, współpracować ze studentami z naszych innych programów RED Academy , sieciować i budować połączenia z zatrudnianymi partnerami i profesjonalistami w zakresie projektowania, technologii i startu. - przemysł i zbuduj solidne portfolio z namacalnymi rezultatami, aby rozpocząć swoją karierę jako projektant UX / UI.

Program

Human-Centric Design

Prześlij efektywne wywiady i ankiety, aby zidentyfikować rzeczywiste ludzkie potrzeby i wykorzystaj te spostrzeżenia, aby poprowadzić Cię przez proces projektowania i testowania.

Badania użytkowników

Poznaj szereg metod i podejść do badań w branży, aby zrozumieć i odstąpić od oczekiwań użytkowników.

Architektura informacji

Naucz się procesu tworzenia struktury wspólnych środowisk informacyjnych, mając na uwadze zachowania użytkowników.

Przepływ pracy i zarządzanie klientem

Dowiedz się, jak współpracować z klientami, zarządzać oczekiwaniami i konfigurować przepływy pracy, które zapewniają oczekiwane wyniki.

Test użyteczności

Poznaj różne metody testowania użytkowników, aby pomóc w optymalizacji projektów, aby uzyskać bardziej efektywne doświadczenia.

Myślenie projektowe

Pracuj nad procesem myślowym, który łączy użytkowników i wymagania biznesowe w celu uzyskania najbardziej efektywnego projektu.

Sieć

Projektowanie responsywnych stron i aplikacji z uwzględnieniem ich konkretnych technologii i platform.

Projektowanie mobilne

Naucz się projektowania responsywnych układów, interakcji dotykowych i technik wprowadzania.

Typografia, kolor

Twórz spójne i zrównoważone projekty, dobrze wykorzystując kolory, typografię i inne elementy wizualne.

Kreatywne myslenie

Prowadzić sesje burzy mózgów, aby ułatwić myślenie koncepcyjne i przyjąć strategiczne i skoncentrowane na człowieku podejście do rozwiązywania problemów.

Prototypowanie

Twórz prototypy od niskiego poziomu wierności za pomocą ołówka i papieru, po kliknięcia o średniej i wysokiej wierności, które można wykorzystać do testowania.

Oprogramowanie do kreatywnego projektowania

Poznaj Photoshop, Illustrator, Sketch, InVision, Principle i zapoznaj się z programem InDesign.

Branding

Twórz konceptualne kampanie i projektuj elementy doskonałej identyfikacji wizualnej i przewodnika po stylu: logo, kolory firmowe, reguły typograficzne itp.

Ikonografia

Dowiedz się, jak skutecznie komunikować się za pośrednictwem ikonografii i zaprojektuj idealne ikony pikseli za pomocą programu Illustrator.

Podróż studencka

Twój dzień na dzień

Nasze zaangażowanie w w pełni zaangażowany proces uczenia się rozciąga się na stworzenie energicznego środowiska, w którym masz czas na pracę i zabawę.

Metodologia aktywnego uczenia się

Instruktorzy ułatwiają lekcje, które mają być wysoce interaktywne i angażujące, aby zoptymalizować wskaźnik retencji. Z pasją uczymy się nauki.

Głośniki dla gości branżowych

Nauczyciele branżowi są często zapraszani do pomocy w dostarczaniu specjalistycznych tematów i dzielenia się inspirującymi spostrzeżeniami na temat stanu przemysłu.

Oparte na projektach nauczanie stosowane

Otrzymasz czas na współpracę z zespołem przy projektach klientów. W tym czasie instruktorzy, mentorzy i pracownicy biurowi będą mogli uzyskać wskazówki i informacje zwrotne na temat swojej pracy.

Osobisty

Umiejętności techniczne i wiedza to jedno, ale rzeczywistość jest taka, że ​​umiejętności miękkie są naprawdę tym, co sprawi, że będziesz kluczowym członkiem każdego zespołu. Kreatywność, empatia i współpraca to tematy, na których skupiamy się w naszym programie PPD.

Par

Ocena rówieśników jest niezwykle efektywnym sposobem, aby nie tylko zdobyć umiejętności wymagane do oceny jakości pracy członków zespołu, ale także aby nauczyć się otrzymywać i wyrażać konstruktywne opinie na ich temat.

Networking

Będziesz mieć możliwość odwiedzenia agencji i firm zatrudniających się do ról cyfrowych, aby lepiej zrozumieć kulturę i środowisko firmy.

Budowanie społeczności

Każdy aspekt naszego szkolnego doświadczenia jest poświęcony tworzeniu przestrzeni, w której studenci, instruktorzy, absolwenci i mentorzy mogą współpracować ze sobą w sposób, który jest profesjonalny, wspierający i przyjazny.

Wyniki kariery

Otrzymasz wsparcie podczas całego procesu poszukiwania pracy. Nasz zespół wsparcia kariery doradza na temat możliwości zatrudnienia, wprowadza studentów do sieci rekrutacyjnej RED i zapewnia coaching podczas rozmowy kwalifikacyjnej i procesu negocjacji. Otrzymujesz także ciągłe wsparcie od swoich instruktorów. Obejmuje to łączenie profesjonalistów z branży i dostarczanie referencji potencjalnym pracodawcom.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w RED Academy »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
24 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
12,950 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa