Kurs programowania iOS

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

BrainStation iOS Development Course „s ma na celu wprowadzenie do świata profesjonalistów rozwoju iOS, w tym języku programowania Swift, a narzędzie rozwoju Xcode. Prowadzony przez ekspertów branżowych, kurs certyfikacyjny wykorzystuje model uczenia się oparty na współpracy, oparty na projektach, dając uczniom szansę na zbudowanie eleganckiej, przyjaznej dla użytkownika aplikacji na iOS i nauczenie się, jak wdrożyć aplikację w App Store.

138831_AcademicCoursesGeneral.jpgBrainStation","author_url":"","source":""}" />

Czego się dowiesz

Programowanie podstaw

Poznaj najlepsze praktyki dotyczące front-endu i programowania obiektowego dzięki Swift, językowi programowania firmy Apple dla urządzeń z systemem iOS i macOS. Zapoznaj się z podstawami używanymi we wszystkich obiektowych językach programowania, w tym typami, obiektami, przepływem sterowania i funkcjami.

Zasady tworzenia aplikacji

Zdobądź doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych i tworzeniu aplikacji od podstaw. Poznaj podstawy tworzenia aplikacji, w tym układy (przy użyciu UIKit firmy Swift), strukturę modelu-widok-kontroler i scenorysy, aby rozwijać przepływ aplikacji.

Interaktywne składniki aplikacji

Dowiedz się, jak sprawić, by aplikacja była interaktywna przy użyciu protokołów i delegatów. Poprawi to procesy logowania, formularze i wszelkie elementy wymagające od użytkowników wprowadzania danych do Twojej aplikacji.

Swift Libraries

Swift ma wiele bibliotek, które mogą dodawać dodatkowe funkcje do Twojej aplikacji. Użyjesz CocoaPods do zarządzania zależnościami z bibliotek innych firm, a Alamofire do integracji aplikacji z innymi źródłami danych.

Opanuj narzędzia do tworzenia aplikacji mobilnych

  • Xcode
  • Symulator iOS

Ucz się od wiodących w branży prelegentów gościnnych

Studenci BrainStation mają dostęp do ekskluzywnych wykładów gościnnych i dyskusji panelowych prowadzonych przez wiodących światowych ekspertów i specjalistów w tej dziedzinie.

Co mówią nasi uczniowie

„Moje doświadczenie w BrainStation było po BrainStation fantastyczne. Personel jest niezwykle profesjonalny, wnikliwy i uważny. Obiekty są doskonałe i tworzą idealne środowisko zarówno do nauki, jak i do nawiązywania kontaktów. Zdecydowanie rozważę wzięcie udziału w kolejnym kursie BrainStation aby kontynuować mój rozwój zawodowy ”.

David, Google

„Najlepszą częścią mojego doświadczenia z BrainStation byli świetni instruktorzy i dobrze zorganizowane materiały szkoleniowe. Byłem pod wielkim wrażeniem tego, co zrobiliśmy na zajęciach, które były mocno skoncentrowane na projektach praktycznych”.

Sonny, raport z kursu

„Wziąłem udział w wielu kursach rozwoju zawodowego, a BrainStation jest zdecydowanie moim ulubionym doświadczeniem… nauczyciele są profesjonalistami w branży i zawsze wydają się być gotowi poświęcić więcej czasu poza zajęcia, aby upewnić się, że nie nadążasz prędkość."

Ashleigh, Switchup

Dołącz do społeczności światowej klasy profesjonalistów

Kiedy bierzesz udział w kursie BrainStation , uczysz się z najlepszymi. Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać dostęp do globalnej sieci instruktorów i studentów w jednych z najbardziej innowacyjnych organizacji na świecie.

Elastyczne opcje płatności

BrainStation oferuje jedne z najbardziej konkurencyjnych opcji płatności za naukę cyfrową, z szeregiem elastycznych planów i możliwości stypendialnych.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructor ... Czytaj więcej

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructors from the most innovative companies, developing cutting-edge, real-world digital education that has empowered more than 100,000 professionals and some of the largest corporations in the world. Pokaż mniej
Nowy Jork , Toronto , Vancouver + 2 Więcej Mniej