Przeczytaj oficjalny opis

Przygotuj się na przemysł w ciągu 12 tygodni. Poznaj wszystkie aspekty cyfrowej strategii marketingowej i zdobądź praktyczne doświadczenie w budowaniu portfolio z prawdziwymi klientami.

Program Digital Marketing Professional obejmuje wszystkie aspekty cyfrowego marketingu i strategii, które pomogą Ci odnieść sukces w karierze w tej ekscytującej dziedzinie. Dostaniesz praktyczne doświadczenie i nauczysz się efektywnie korzystać z narzędzi takich jak Google Analytics, jak segmentować swój rynek docelowy, śledzić zachowania klientów, optymalizować procesy konwersji i ROI.

Współpracując z naszymi partnerami społecznościowymi w zakresie prawdziwych projektów, uzyskasz praktyczne doświadczenie w zakresie zarządzania witryną i treścią, strategii marketingowej, strategii marki online, testowania CRO i A / B, SEO i SEM, zarządzania mediami społecznościowymi i reklamą.

Program

Strategia marki

Projektuj i rozwijaj aspekty tego, co sprawia, że ​​marka jest świetna: osobowość, wartości, definicja, obietnica, tożsamość wizualna i opowiadanie historii marki.

Tworzenie treści

Zaplanuj, opracuj i zarządzaj strategią treści dla klienta i dowiedz się, jak śledzić rozwój strategii w czasie.

Strategia marketingu cyfrowego

Opracuj kompleksową strategię marketingu cyfrowego, biorąc pod uwagę drogę nabywcy i cele firmy, aby osiągnąć ogólne cele biznesowe.

Marketing e-mailowy

Stwórz strategię marketingu e-mailowego i dowiedz się, jak zwiększyć liczbę otwartych stawek i zaangażowanie, aby prowadzić efektywne kampanie e-mail marketingowe dla klientów.

Google Adwords

Twórz strategie reklamowe, które przyciągają i generują klientów dzięki optymalizacji konta, strategii ustalania stawek i atrakcyjnej reklamie.

Google Analytics

Dowiedz się, jak wdrożyć Google Analytics i Menedżera tagów Google, by zastosować podstawowe pojęcia, takie jak pomiar, porównywanie i optymalizacja wydajności.

Inbound Marketing

Zapoznaj się z podróżą kupującego i opracuj strategię generowania leadów, w tym treści, poczty e-mail i optymalizacji przepływu pracy.

Reklama społeczna

Naucz się budować strategie reklamowe na Facebooku, Instagramie, Twitterze i LinkedIn. Twórz niestandardowe grupy odbiorców, obliczaj koszt pozyskania i optymalizuj kampanie.

Search Engine Optimization (SEO)

Zapoznaj się z praktykami SEO na stronie, poza nią i technicznymi SEO oraz jak najlepiej wdrożyć te strategie w różnych typach witryn.

Mobilny marketing

Dowiedz się, jak przyciągnąć użytkowników, by pobrać aplikację mobilną i nawiązać z nią kontakt. Utwórz zwiastun aplikacji, który będzie służyć jako materiał wielofunkcyjny do wykorzystania w różnych kanałach.

Podróż studencka

Twój dzień na dzień

Nasze zaangażowanie w w pełni zaangażowany proces uczenia się rozciąga się na stworzenie energicznego środowiska, w którym masz czas na pracę i zabawę.

Par

Ocena rówieśników jest niezwykle efektywnym sposobem, aby nie tylko zdobyć umiejętności wymagane do oceny jakości pracy członków zespołu, ale także aby nauczyć się otrzymywać i wyrażać konstruktywne opinie na ich temat.

Osobisty

Umiejętności techniczne i wiedza to jedno, ale rzeczywistość jest taka, że ​​umiejętności miękkie są naprawdę tym, co sprawi, że będziesz kluczowym członkiem każdego zespołu. Kreatywność, empatia i współpraca to tematy, na których skupiamy się w naszym programie PPD.

Metodologia aktywnego uczenia się

Instruktorzy ułatwiają lekcje, które mają być wysoce interaktywne i angażujące, aby zoptymalizować wskaźnik retencji. Z pasją uczymy się nauki.

Networking

Będziesz mieć możliwość odwiedzenia agencji i firm zatrudniających się do ról cyfrowych, aby lepiej zrozumieć kulturę i środowisko firmy.

Oparte na projektach nauczanie stosowane

Otrzymasz czas na współpracę z zespołem przy projektach klientów. W tym czasie instruktorzy, mentorzy i pracownicy biurowi będą mogli uzyskać wskazówki i informacje zwrotne na temat swojej pracy.

Głośniki dla gości branżowych

Nauczyciele branżowi są często zapraszani do pomocy w dostarczaniu specjalistycznych tematów i dzielenia się inspirującymi spostrzeżeniami na temat stanu przemysłu.

Wyniki kariery

Otrzymasz wsparcie podczas całego procesu poszukiwania pracy. Zespół Wsparcia Kariery doradza w zakresie możliwości zatrudnienia, wprowadza studentów do sieci rekrutacyjnej RED i zapewnia coaching podczas rozmowy kwalifikacyjnej i procesu negocjacji. Otrzymujesz także ciągłe wsparcie od swoich instruktorów. Obejmuje to łączenie profesjonalistów z branży i dostarczanie referencji potencjalnym pracodawcom.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w RED Academy »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
12 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,950 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa