Kurs partnerstwa publiczno-prywatnego w opiece zdrowotnej

Informacje ogólne

Opis programu

Decydenci i menedżerowie ds. Opieki zdrowotnej na całym świecie coraz częściej rozważają partnerstwa publiczno-prywatne (PPP) jako sposób na zapewnienie lepszej i bardziej wydajnej obsługi obywateli. W poprzednich latach Frankfurt School of Finance & Management oferował intensywny tygodniowy kurs PPP w opiece zdrowotnej.

Opracowanie kursu było sponsorowane przez International Finance Corporation, ramię sektora prywatnego Grupy Banku Światowego i wspierane przez UK Aid. Kurs otrzymał bardzo pozytywne opinie od uczestników z około 20 krajów w Afryce, Azji, Europie Wschodniej, Ameryce Łacińskiej i na Bliskim Wschodzie, a także urzędników z agencji pomocy rozwojowej.

Zalety programu

Uczestnicy omówią potencjalną wadę PPP, wykorzystując studia przypadków gorących debat PPP. Uczestnicy z gospodarek rozwijających się są zachęcani do „wniesienia własnego PPP” na kurs i otrzymają informacje zwrotne na temat swoich palących problemów od członków wydziału, a także profesjonalnych kolegów z innych krajów i agencji.

131124_pexels-photo-2182978.jpegLinkedIn Sales Navigator / Pexels

Docelowi odbiorcy

Kurs jest skierowany w szczególności do kluczowych publicznych decydentów i menedżerów PPP w opiece zdrowotnej, w tym agencji nadzoru i operatorów prywatnych, a także urzędników z agencji rozwoju wspierających podejścia PPP.

Program

W ciągu pięciu dni uczestnicy będą z pierwszej ręki wybierać projekty w dziedzinie PPP i jakie usługi mogą być oferowane. Omówimy również, w jaki sposób PPP można dopasować do istniejącego systemu opieki zdrowotnej w danym kraju. Ponadto uczestnicy zdobędą wiedzę na temat finansowania projektów.

Opłaty *

Czesne: 4300 € (bez zakwaterowania)

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować.

Rabaty:

Pamiętaj, że możemy zaoferować następującą zniżkę:

  • 15% rabatu za wczesną rezerwację do 31 marca
  • 10% dla każdej instytucji wysyłającej więcej niż jednego uczestnika
  • 10% zniżki dla absolwentów

(maksymalne rabaty do 25%)

Partnerstwa publiczno-prywatne w sektorze opieki zdrowotnej zostaną uznane za tydzień Tygodnia Certyfikowanego Eksperta w dziedzinie rozwoju biznesu.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of a business, management, banking, and finance.

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of a business, management, banking, and finance. Pokaż mniej
Frankfurt , Monachium , Stuttgart , Hamburg + 3 Więcej Mniej