Kurs marketingu cyfrowego

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

BrainStation „s Digital Marketing Kurs jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcą rozwijać i doskonalić swoje umiejętności z najnowszych cyfrowych technik marketingowych i pojęć. Pod koniec kursu specjaliści opracują kompleksową strategię marketingu cyfrowego, w tym branding, marketing w wyszukiwarkach, media społecznościowe i kampanie e-mailowe, aby otrzymać certyfikat z marketingu cyfrowego.

138831_AcademicCoursesGeneral.jpgBrainStation","author_url":"","source":""}" />

Czego się dowiesz

Strategia marki

W pierwszej klasie położysz podwaliny pod strategię marki, kierując się zasadami i koncepcjami zapewniającymi wybór odpowiednich kanałów i komunikatów dla swojej marki.

Marketing w wyszukiwarkach

Poznaj różnice między marketingiem w wyszukiwarkach (SEM) a optymalizacją witryn pod kątem wyszukiwarek (SEO) i jak wpływają one na Twoją ogólną strategię. Zdobędziesz wtedy praktyczne doświadczenie w konfigurowaniu reklam i kampanii za pośrednictwem Google Ads oraz przeprowadzaniu audytów witryn w celu poprawy SEO.

Media społecznościowe

Wykorzystaj zarówno bezpłatne, jak i płatne kanały, aby przekazać przekaz swojej marki docelowej grupie demograficznej. Wybierz kanały, które będą miały największy wpływ na Twoją markę, i naucz się szkicować komunikaty i wybierać jednostki reklamowe, które dodają wartości Twojej marce.

Marketing e-mailowy

Dowiedz się, jak ponownie zaangażować klientów za pomocą poczty e-mail. Uzyskaj opinię na temat kopii wiadomości e-mail i poznaj zasady i przepisy, które określają, co wysyłasz.

Analityka

Dowiedz się, jak ustawić kluczowe wskaźniki wydajności, aby śledzić i monitorować sukces. Następnie zdobądź praktyczne doświadczenie z kluczowymi umiejętnościami i narzędziami marketingu internetowego, w tym Google Analytics, aby lepiej zrozumieć swoje wyniki marketingowe.

Mistrzowskie narzędzia marketingu cyfrowego

  • Google Ads
  • Google Analytics
  • Google Search Console

Ucz się od wiodących w branży prelegentów gościnnych

Studenci BrainStation mają dostęp do ekskluzywnych wykładów gościnnych i dyskusji panelowych prowadzonych przez wiodących światowych ekspertów i specjalistów w tej dziedzinie.

Co mówią nasi uczniowie

„Moje doświadczenie w BrainStation było po BrainStation fantastyczne. Personel jest niezwykle profesjonalny, wnikliwy i uważny. Obiekty są doskonałe i tworzą idealne środowisko zarówno do nauki, jak i do nawiązywania kontaktów. Zdecydowanie rozważę wzięcie udziału w kolejnym kursie BrainStation aby kontynuować mój rozwój zawodowy ”.

David, Google

„Najlepszą częścią mojego doświadczenia z BrainStation byli świetni instruktorzy i dobrze zorganizowane materiały szkoleniowe. Byłem pod wielkim wrażeniem tego, co zrobiliśmy na zajęciach, które były mocno skoncentrowane na projektach praktycznych”.

Sonny, raport z kursu

„Wziąłem udział w wielu kursach rozwoju zawodowego, a BrainStation jest zdecydowanie moim ulubionym doświadczeniem… nauczyciele są profesjonalistami w branży i zawsze wydają się być gotowi poświęcić więcej czasu poza zajęcia, aby upewnić się, że nie nadążasz prędkość."

Ashleigh, Switchup

Dołącz do społeczności światowej klasy profesjonalistów

Kiedy bierzesz udział w kursie BrainStation , uczysz się z najlepszymi. Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać dostęp do globalnej sieci instruktorów i studentów w jednych z najbardziej innowacyjnych organizacji na świecie.

Elastyczne opcje płatności

BrainStation oferuje jedne z najbardziej konkurencyjnych opcji płatności za naukę cyfrową, z szeregiem elastycznych planów i możliwości stypendialnych.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructor ... Czytaj więcej

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructors from the most innovative companies, developing cutting-edge, real-world digital education that has empowered more than 100,000 professionals and some of the largest corporations in the world. Pokaż mniej
Nowy Jork , Toronto , Vancouver + 2 Więcej Mniej