bli jest akredytowaną organizacją szkoleniową lotnictwa z siedzibą w Afryce Południowej (SACAA) (ATO 0373), która oferuje intensywny kurs języka angielskiego, szczególnie dla pilotów i kontrolerów ruchu lotniczego.

Bay Language Institute , dogodnie zlokalizowany w pobliżu pięciu szkół lotniczych, zdobył solidną reputację w zakresie jakości i doskonałych wyników w szkoleniach z języka angielskiego. Około dwa lata temu zostaliśmy akredytowani przez południowoafrykański CAA w celu oceny znajomości języka angielskiego dla pilotów i ATC.

Standardowe kursy angielskiego są kombinacją ogólnego angielskiego rano (20 lekcji) i angielskiego lotnictwa po południu (10 lekcji). Język angielski jest prowadzony przez doświadczonego i entuzjastycznie nastawionego nauczyciela języka angielskiego, z obszernym i ciągłym wkładem doświadczonych pilotów i ATC.

Oprócz tego kursu bli oferuje intensywne kursy języka angielskiego dla lotników dla studentów, którzy wymagają poziomu 4 ICAO, a także dla zamkniętych grup z różnych krajów. Kurs trwa cztery tygodnie, 30 x 50 minut tygodniowo. Polecamy ten kurs studentom, którzy obecnie są na poziomie B1 (średniozaawansowanym).

Koszt

Lotnictwo

Nowe kursy:

Szkolenie ELP Assessor / Rater (ELPA): intensywny (5-dniowy) kurs mający na celu wyposażenie egzaminatorów języka angielskiego w umiejętności potrzebne do skutecznej i dokładnej oceny umiejętności językowych w branży lotniczej.

Informacje ogólne:

  • Maksymalnie 8 uczniów w klasie (z wyjątkiem grup zamkniętych)
  • Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 12:40, a zajęcia popołudniowe od 13:30 do 15:00
  • Jedna lekcja to 50 minut rano i 45 minut po południu
Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Bay Language Institute »

Ostatnia aktualizacja Październik 21, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Lut 2020
Duration
4 - 16 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
280 EUR
na tydzień.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń