Kurs Języka Angielskiego Dla środowiska Pracy

am Language Studio

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Kurs Języka Angielskiego Dla środowiska Pracy

am Language Studio

Nauka angielskiego na Malcie z am Language Studio polega na samorozwoju. Popraw jakość swojej pracy i możliwości w swoim życiu dzięki kursowi języka angielskiego, który ma pomóc Ci jako nowoczesnemu profesjonalistom.

am Teacher Training Refresher Course

Kurs opiera się na pomaganiu ludziom pracującym w zawodzie nauczyciela w odświeżaniu i doskonaleniu umiejętności i wiedzy.

Praktyczny angielski dla środowiska pracy

Ten kurs opiera się na pomaganiu profesjonalistom w podnoszeniu poziomu znajomości języka angielskiego, aby mogli skutecznie komunikować się w środowisku pracy.

General Business English

W miarę, jak proces globalizacji staje się bardziej kompletny, ludzie są coraz bardziej świadomi faktu, że język angielski jest językiem nowoczesnego handlu. Kurs ten pomaga studentom, którzy chcą rozpocząć karierę w biznesie, pracując nad podstawowymi codziennymi sytuacjami, takimi jak odpowiadanie na telefon, aspekty spotkania, prezentowanie faktów i liczb, zajmowanie się klientami i odpowiednimi zawodami. Kurs jest zaprojektowany zgodnie z konkretnymi potrzebami i przyszłymi celami studentów i na pewno pomoże w przyszłym rozwoju biznesu.

Intensywny angielski biznesowy

Dzięki temu kursowi uczniowie mogą zmaksymalizować swoje studia, stosując bardziej intensywny program. Kurs ma na celu umożliwienie studentom pokrycie nowych materiałów na podstawie tego, co już wiedzą. Poświęcając więcej godzin na naukę, uczniowie mogą dać swojemu biznesowemu biznesowi prawdziwy start w stosunkowo krótkim czasie.

Połączenie Business English

Kurs ten jest idealnym sposobem na połączenie kursu Business English z indywidualną opieką. Uczniowie mają możliwość rozwinięcia umiejętności ogólnego posługiwania się językiem na zajęciach grupowych i skupienia się na swoich specyficznych potrzebach podczas indywidualnych sesji, kiedy mogą skoncentrować się na konkretnych obszarach Business English ze swoim nauczycielem.

Indywidualny język biznesowy

Indywidualne lekcje z pełną i ciągłą uwagą nauczyciela dają uczniom możliwość ćwiczenia i wybierania obszarów według własnego wyboru. Uczniowie z jasnym wyobrażeniem o swojej przyszłej ścieżce kariery zawodowej mogą dostosować swoje lekcje z nauczycielem do wybranej dziedziny. Liczbę i czas trwania sesji można ustawić zgodnie z własnymi preferencjami.

Intensywny kurs języka angielskiego dla grup biznesowych

W tym kursie uczniowie podążają za kursem Intensywnego kursu biznesowego, ale z mniejszą liczbą uczniów w klasie, dzięki czemu mogą skorzystać z większej uwagi nauczyciela, a następnie indywidualnie. Program ten oferuje uczniom możliwość naprawdę skoncentrowania się na ich indywidualnym rozwoju i szybkim postępie dzięki Business English.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 19, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Malta - Sliema
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Malta - Sliema
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą