Kurs hiszpańskiego PLUS

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

hiszpański

Jeśli interesuje Cię wolontariat w Kostaryce, odkrywanie kultury Ameryki Łacińskiej i lokalnych społeczności oraz spędzenie czasu za granicą poświęconego pomaganiu innym, to najlepszym wyborem jest szkoła językowa Intercultura.

Nasze projekty koncentrują się na rozwoju, edukacji, zdrowiu, pracy socjalnej i środowisku. Oferujemy wolontariat dla dorosłych, w wieku 18 lat lub starszych, którzy mogą poświęcić co najmniej 2 do 4 tygodni lekcji hiszpańskiego i co najmniej kolejne 2-4 tygodnie w ramach projektu wolontariackiego. Zaangażowanie czasowe i wymagany poziom znajomości języka hiszpańskiego różnią się w zależności od projektu.

Zapraszamy do udziału w naszych programach i przyczynienia się do zrozumienia kulturowego poprzez globalną wymianę, świadomość i sprawy społeczne

Pamiętaj, że wolontariat często dotyczy raczej tego, czego może Cię nauczyć doświadczenie, niż tego, ile będziesz w stanie pomóc lokalnej społeczności. Wprowadzanie zmian dla innych wymaga czasu, poświęcenia i / lub konkretnych umiejętności, podczas gdy zmiana własnego życia może nastąpić tylko poprzez otwarcie oczu na sposób pracy i życia innych kultur. Niemniej jednak wielu wolontariuszy naprawdę znajduje swoją niszę w społeczności i przyczynia się w bardzo znaczący sposób. Nie zmienisz świata za tydzień lub dwa, ale możesz zacząć myśleć!

hiszpański

Plaża Sámara - idealne miejsce do nauki surfowania - a nawet bardziej wygodne, ponieważ jesteśmy tuż przy plaży!

Czy chcesz nauczyć się czegoś więcej niż tylko hiszpańskiego? Jak surfowanie przed lub po zajęciach z hiszpańskiego?

Nasza szkoła hiszpańska znajduje się tuż obok plaży, ale wszystkie szkoły surfingu w mieście znajdują się tuż przy plaży, w odległości krótkiego spaceru od naszego kampusu, co sprawia, że połączenie hiszpańskiego i surfingu jest bardzo łatwe.

Po przybyciu do miasta możesz przyjść i porozmawiać z nami w recepcji i zapytać o szkoły surfingu i jak będzie wyglądać lekcja surfowania, albo możesz przejść bezpośrednio do jednej ze szkół surfingu i sprawdzić ceny i pływy. Niektóre szkoły surfowania oferują specjalną zniżkę dla studentów Intercultura, więc nie zapomnij o tym wspomnieć, gdy pytasz o stawki. Zalecamy jednak, aby najpierw poczekać na zaplanowanie zajęć z hiszpańskiego na tydzień, a następnie odpowiednio zaplanować lekcje surfingu.

Dlaczego nie zalecamy wcześniejszego przygotowania pakietu lekcji surfowania?

Istnieje kilka czynników, które mogą wpłynąć na twoje plany surfingu: pływy, silne opady, silne wiatry lub tropikalne burze. Istnieje również wiele szkół surfingu do wyboru i każdy uczeń może mieć swoje osobiste preferencje pod względem jakości i atmosfery w szkole.

Często zdarza się, że studenci nie są świadomi tych czynników przed przyjazdem. Kiedy zaczynasz, powinieneś wziąć jedną lub dwie lekcje surfowania, a następnie ćwiczyć samodzielnie przez kolejne dni lub tygodnie. Nie zalecamy również planowania zbyt wielu lekcji surfowania w krótkim czasie, ponieważ początkujący muszą najpierw dowiedzieć się o swoich rzeczywistych umiejętnościach i tempie nauki. Daj sobie trochę czasu. To wymaga dużo praktyki!

hiszpański

Oprócz naszej cotygodniowej grupy latynoskiego tańca i okazjonalnych wycieczek grupowych, możesz wziąć dodatkowe lekcje tańca łacińskiego, aby ćwiczyć jeszcze więcej, zgodnie z Twoim poziomem i pożądanym tempem. Upewnij się, że przyniesiesz swoje buty do tańca i zaczniesz się zbierać!

HISZPAŃSKA IMMERSION 4 LEKCJE TAŃCA - W NASZEJ HEREDII CAMPUS MIEJSKI

Czy chcesz nauczyć się czegoś więcej niż tylko hiszpańskiego? Dodaj prywatne lekcje tańca do kursu hiszpańskiego dostosowanego do twoich potrzeb i pożądanych typów tańca latynoamerykańskiego. Nasz instruktor tańca łacińskiego Kike przeniesie Twoje umiejętności na inny poziom.

Nasze połączenie Spanish PLUS Dance jest przeznaczone dla wszystkich poziomów hiszpańskojęzycznych osób i dla wszystkich poziomów zaawansowania, od początkującego do zaawansowanego. Wróć do domu z nie tylko większym hiszpańskim zrozumieniem, ale z pikantnymi ruchami tanecznymi.

Poza bezpłatnymi zajęciami z tańca latynoskiego dla wszystkich naszych studentów, możesz jeszcze bardziej popracować nad swoimi umiejętnościami tanecznymi, dodając jedną godzinę dziennie, maksymalnie cztery godziny w tygodniu, oferowane od poniedziałku do czwartku. Lekcje tańca mogą być zaplanowane rano, po południu lub wieczorem, w zależności od twojego hiszpańskiego rozkładu zajęć i dostępności. Będziesz uczyć się salsy, merengue, bachata, marcado, bolero, cumbia (łac. Swing) i / lub reggaetón, lub możesz skupić się tylko na wybranych obszarach.

Twoje opcje:

  • Weź lekcje tańca na terenie kampusu z naszym instruktorem tańca na miejscu Kiki.
  • Weź lekcje tańca w szkole tańca Merecumbé w Heredii i ciesz się korzyściami płynącymi z nauki u lokalnych studentów Tico. Ta opcja może być dobrym rozwiązaniem dla każdego ucznia, który chciałby zajęcia z instruktorką. Nasz profesor na miejscu, Kike, uczy również w Merecumbé i będzie Ci towarzyszył pierwszego dnia, aby cię przedstawić. Ewentualnie przedstawiciel Intercultura Student Services zorganizuje transport i udzieli wskazówek dotyczących zajęć i przyjazdu.
  • Dodaj jedną prywatną wycieczkę taneczną tygodniowo do lokalnego latynoskiego klubu tanecznego, gdzie możesz ćwiczyć nowe ruchy z kostarykańskimi tancerzami (studenci płacą za transport i wstęp do klubu)!

hiszpański

Lekcje hiszpańskiego medycznego dostosowane do twoich potrzeb edukacyjnych i zawodu, co daje ci możliwość opanowania języka hiszpańskiego w warunkach zanurzenia i nauki właściwego komunikowania się z pacjentami po hiszpańsku.

Oprócz całorocznych zajęć dla dorosłych w każdym wieku, Intercultura Costa Rica oferuje specjalistyczne programy dla tych, którzy muszą spełniać wymagania akademickie i / lub być w stanie pracować efektywniej w swojej dziedzinie.

Jeśli szukasz połączenia nauki hiszpańskiej z dużym naciskiem na medycynę hiszpańską i kontakt z miejscowymi przychodniami medycznymi i pacjentami latynoskimi, Intercultura Costa Rica oferuje to właśnie w naszym kampusie Heredia City.

Struktura naszego programu medycznego hiszpańskiego różni się w zależności od hiszpańskiego poziomu studenta.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Take the most out of your Spanish studies with Intercultura Costa Rica at two special locations: right on the beach on the Pacific Coast in beautiful Sámara - right on the sand and surf (the only Span ... Czytaj więcej

Take the most out of your Spanish studies with Intercultura Costa Rica at two special locations: right on the beach on the Pacific Coast in beautiful Sámara - right on the sand and surf (the only Spanish school in Costa Rica with an oceanfront school campus) and right in the city of Heredia, close to the capital of San José and surrounded by mountains and volcanoes. Founded in 1993, we offer year-round Spanish and Cultural Immersion Programs for all ages and interest groups. Combine both locations in order to experience the best of Costa Rica and the diversity of activities offered at each campus. Pokaż mniej
Heredia , Skrzydlak + 1 Więcej Mniej