Kurs dla programistów Full-Stack

RED Academy

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Kurs dla programistów Full-Stack

RED Academy

Program dla programistów Full-Stack to kompleksowy, 24-tygodniowy, pełnoetatowy program dyplomowy dla początkujących.

Ten program umożliwia uczniom rozwijanie umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu jako młodszy twórca sieci i / lub aplikacji mobilnych.

Program dla programistów Full-Stack został zaprojektowany, aby pomóc uczniom zdobyć niezbędne umiejętności, aby najpierw opanować podstawy front-endowego tworzenia stron internetowych poprzez kodowanie interaktywnych stron internetowych skierowanych do klientów i podstawowych aplikacji jednostronicowych (SPA) przy użyciu kombinacji HTML5, CSS3, JavaScript i PHP.

W drugiej połowie programu zagłębisz się w back-end stosu internetowego i nauczysz się praktycznych umiejętności, technik i najlepszych praktyk stosowanych w nowoczesnym, pełnowartościowym tworzeniu aplikacji JavaScript przy użyciu bibliotek na żądanie, struktury i platformy, w tym React, Express, Meteor i React Native.

Dowiesz się także, jak pracować z projektantami UX i UI, wdrażasz różne typy baz danych, pisz zachowawczy i testowalny kod, stosuj standardowe praktyki branżowe do wspólnej pracy w zespołach i wdrażaj swoje aplikacje w chmurze.

Program

HTML5

Opanuj język znaczników WWW i twórz dobrze skonstruowany, semantyczny kod HTML.

CSS3

Rozwijaj wrażliwe strony internetowe na urządzenia mobilne dla użytkowników i dodaj interaktywność za pomocą CSS3.

JavaScript

Zbuduj swoją bazę JavaScript, ucząc się języka programowania na poziomie front-end.

JQuery

Ożyw swoje witryny za pomocą jQuery i wykorzystaj je do interakcji z popularnymi webowymi interfejsami API wykorzystującymi Ajax.

ŁYK

Dowiedz się, jak korzystać z uruchamiaczy zadań JavaScript, aby usprawnić i zautomatyzować przepływ zadań wdrażania.

SASS

Naucz się korzystać z preprocesorów CSS i włączaj najlepsze praktyki Sass do obiegu pracy nad rozwojem.

PHP

Zanurz się w PHP i poznaj podstawy tego popularnego języka po stronie serwera, w tym delikatne wprowadzenie do programowania obiektowego.

WordPress

Twórz kompozycje i wtyczki WordPress oraz poznaj inne niezbędne składniki WordPress, takie jak niestandardowe typy postów, pola i taksonomie, a także nowy interfejs API REST.

Git i GitHub

Kontrola wersji głównej za pomocą Git i open-source twój kod na GitHub.Git i GitHub

REAGOWAĆ

Twórz aplikacje jednostronicowe za pomocą React do tworzenia i routingu komponentów interfejsu użytkownika.

REDUX

Skutecznie zarządzaj stanem aplikacji za pomocą tej popularnej biblioteki.

Node.js

Zanurz się w projektach typu back-end za pomocą Node.js i twórz skalowalne aplikacje internetowe przy użyciu JavaScript.

Wyrazić

Użyj Expressu jako lekkiego szkieletu aplikacji do projektowania aplikacji w Node.js.

POSTGRESQL i MONGODB

Dowiedz się więcej o relacyjnych i "NoSQL" bazach danych oraz o tym, jak wybrać najlepszą dla swojej aplikacji.

Meteor

Dowiedz się, jak korzystać z tej open-sourceowej, pełnowartościowej platformy JavaScript, aby szybko tworzyć aplikacje internetowe.

React Native

Przenieś swoje umiejętności React na wyższy poziom, budując prawdziwie natywne aplikacje mobilne na iOS i Androida.

Cloud Deployment

Przekaż kod aplikacjom bez żadnych przestojów, korzystając z najlepszych praktyk branżowych w zakresie wdrażania i integracji kodu.

Podróż studencka

Twój dzień na dzień

Nasze zaangażowanie w w pełni zaangażowany proces uczenia się rozciąga się na stworzenie energicznego środowiska, w którym masz czas na pracę i zabawę.

Metodologia aktywnego uczenia się

Instruktorzy ułatwiają lekcje, które mają być wysoce interaktywne i angażujące, aby zoptymalizować wskaźnik retencji. Z pasją uczymy się nauki.

Głośniki dla gości branżowych

Nauczyciele branżowi są często zapraszani do pomocy w dostarczaniu specjalistycznych tematów i dzielenia się inspirującymi spostrzeżeniami na temat stanu przemysłu.

Oparte na projektach nauczanie stosowane

Otrzymasz czas na współpracę z zespołem przy projektach klientów. W tym czasie instruktorzy, mentorzy i pracownicy biurowi będą mogli uzyskać wskazówki i informacje zwrotne na temat swojej pracy.

Osobisty

Umiejętności techniczne i wiedza to jedno, ale rzeczywistość jest taka, że ​​umiejętności miękkie są naprawdę tym, co sprawi, że będziesz kluczowym członkiem każdego zespołu. Kreatywność, empatia i współpraca to tematy, na których skupiamy się w naszym programie PPD.

Par

Ocena rówieśników jest niezwykle efektywnym sposobem, aby nie tylko zdobyć umiejętności wymagane do oceny jakości pracy członków zespołu, ale także aby nauczyć się otrzymywać i wyrażać konstruktywne opinie na ich temat.

Networking

Będziesz mieć możliwość odwiedzenia agencji i firm zatrudniających się do ról cyfrowych, aby lepiej zrozumieć kulturę i środowisko firmy.

Rozpocznij swoją karierę

Otrzymasz wsparcie podczas całego procesu poszukiwania pracy. Zespół Wsparcia Kariery doradza w zakresie możliwości zatrudnienia, wprowadza studentów do sieci rekrutacyjnej RED i zapewnia coaching podczas rozmowy kwalifikacyjnej i procesu negocjacji. Otrzymujesz także ciągłe wsparcie od swoich instruktorów. Obejmuje to łączenie profesjonalistów z branży i dostarczanie referencji potencjalnym pracodawcom. Dążymy do tego, aby wspierać naszych absolwentów, dopóki oferta pracy nie zostanie złożona na ich szanowanych obszarach studiów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
24 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
12,950 GBP
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą