Kurs cyfrowej grafiki

Informacje ogólne

Opis programu

W tym kursie nauczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby zostać początkującym grafikiem. Dowiesz się, jak szkicować i przygotować projekt, jak go urzeczywistnić za pomocą nowoczesnego oprogramowania i narzędzi sprzętowych oraz jak go edytować do wersji ostatecznej. Zdobędziesz również wiedzę o aktualnych trendach i popularnych metodach w projektowaniu graficznym i jego prezentacji.

Opis

Kurs Graphic Design powinien zajmować się najczęstszymi tematami w najbardziej komercyjnej branży reklamy i branży graficznej. Mamy nadzieję, że uczniowie nauczą się, jak wykroić różne projekty graficzne i jak skutecznie komunikować się wizualnie.

Umiejętności

Do zaktualizowania

Wymagania wstępne

Kurs przeznaczony jest dla zaawansowanych studentów z branży projektowania graficznego. Uczniowie powinni mieć podstawowe lub zaawansowane umiejętności w programie Adobe Illustrator i Adobe Photoshop.

Materiały, które będą potrzebne:

  • komputer (PC lub Mac) z zainstalowanymi programami Adobe (Illustrator i Photoshop)
  • miękkie ołówki, długopisy i niektóre papiery, których będą używać podczas projektowania
  • tablet graficzny nie jest wymagany, ale jest wielką zaletą

Rozkład: poniedziałek - piątek, 9:00 - 14:00

Kredyty: Otrzymasz oficjalny certyfikat uczestnictwa po ukończeniu kursu. Jeśli potrzebujesz dodatkowych suplementów, takich jak Transcript of Records, poinformuj o tym organizatora. Student jest uprawniony do otrzymania maksymalnie 5 punktów ECTS, jednak należy postępować zgodnie z instrukcjami tutaj i skonsultować proces potwierdzania z uniwersytetem z góry.

Cena: Opłata za kurs obejmuje opłatę za zgłoszenie, materiały do nauki oraz popołudniowe / wieczorne imprezy i imprezy towarzyskie, powitalny i do widzenia. Inne wydatki, takie jak transport, wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie, wydatki osobiste, dodatkowe zajęcia (takie jak wyjazdy poza miasto, opłaty za wejście, niektóre zajęcia sportowe i wypożyczalnie) i wymagany sprzęt (np. Laptop osobisty) nie są uwzględnione w Cena.

Zakwaterowanie: Aby uzyskać opcje zakwaterowania, odwiedź specjalną stronę tutaj.

Konspekt szkolenia

  1. Szkicowanie i rysowanie - najważniejsza część projektowania wszystkiego w branży graficznej. Uczniowie nie muszą mieć umiejętności rysowania, ta część powinna nauczyć ich pracy z początkowymi pomysłami. Poznają elementy projektu, takie jak kolor, linia, kształt, przestrzeń, tekstura.
  2. Projektowanie logo - część, w której pomysły zyskują formę i stają się faktycznym projektem dla firm, usług lub produktów, biorąc pod uwagę znaczenie logo w wizualnym wizerunku firmy.
  3. Typografia - Uczniowie muszą wiedzieć, jak pracować z tekstami, czcionkami i podstawowymi zasadami typografii - to efekty, a nawet psychologia wykorzystywana przez literówki do klientów, dobór właściwych czcionek z Corporate Identities lub wzorów produktów. Są również narażeni na problemy techniczne i estetyczne oraz zdolności komunikacyjne typografii jako formy indywidualne i tekstowe.
  4. Projektowanie produktu - wiele firm i usług oferuje własne nowe produkty, uczniowie będą uczyć się, jak podejść do projektu produktu, jak znaleźć połączenie między tożsamością firmy a atrybutami produktu. Temat ma na celu uświadomienie roli wielu funkcji w tworzeniu nowego produktu
  5. Identyfikacja wizualna - marka jest wyrażana w systemie materialnych przedmiotów, które napędzają uznanie tej marki. Przedmioty te zazwyczaj mają silną tożsamość, która je oddziela lub wyróżnia je spośród tłumu marek na rynku. Ta część powinna połączyć wszystkie ćwiczenia razem, aby stworzyć tożsamość funkcjonalną firmy (pojawi się wybór różnych rodzajów działalności). Ostateczny stan będzie zawierać podręcznik marki.

* Zarys programu / kursu może ulec zmianie.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

European Summer School takes place in Prague, both modern and historical capital of the Czech Republic.

European Summer School takes place in Prague, both modern and historical capital of the Czech Republic. Pokaż mniej