Przeczytaj oficjalny opis

Każde dziecko zasługuje na przyjemność uprawiania tego sportu. Warsztaty te podniosą świadomość o zdradzieckich oznakach nadużyć i dadzą ci narzędzia i pewność, której potrzebujesz, aby poradzić sobie z każdą kwestią z wyczuciem, odpowiednio i skutecznie, jeśli zajdzie taka potrzeba w Twojej karierze coachingowej. Nowo zaktualizowany w celu uwzględnienia wpływu ustawy o ochronie swobód z 2012 r.

Warsztaty te stanowią wymóg "Minimalne standardy dla aktywnych autokarów" dla wielu organów zarządzających sportem. "Minimalne standardy dla aktywnych trenerów" są postrzegane jako podstawowe standardy, które każdy trener musi spełnić, aby móc bezpiecznie i skutecznie wykonywać swoją rolę.

Kurs ten odbywa się co miesiąc w ramach obiektów Akademii Sportu na London South Bank University i jest prowadzony przez wyjątkowych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wielkość grupy wynosi od 6 do 20.


Obejmiesz:

  • Jak rozpoznać i rozpoznać dobrą praktykę coachingową oraz konsekwencje dla coachingu,
  • Jak zgłębić swoje wartości i uczucia związane z wykorzystywaniem dzieci i rozpoznać ich potencjalny wpływ na odpowiedź,
  • Jak rozpoznać i zareagować na ewentualne oznaki krzywdzenia dzieci,
  • Odpowiednie działanie w przypadku pojawienia się obaw o dziecko.

Akredytacje110550_ukcoaching.jpg

Wymagania wstępne

Aby wziąć udział w tym kursie, musisz mieć ukończone 16 lat. Każdemu uczestnikowi kursu w wieku poniżej 18 lat musi towarzyszyć osoba dorosła w dniu kursu.

Jak złożyć wniosek

Aby zarezerwować miejsce na kursie, pobierz i wypełnij formularz rezerwacji i odeślij e-mailem na adres coachingcourses@lsbu.ac.uk.

Wnioski będą przyjmowane na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy", twoje miejsce zostanie potwierdzone tylko po otrzymaniu pełnej płatności i wypełnieniu formularza wniosku.

Po zwróceniu formularza rezerwacji, możesz zapłacić kartą w naszym sklepie internetowym lub wejść do Centrum Sportowego LSBU, aby osobiście zapłacić.

Opłaty i finansowanie

Cena kursu wynosi 60 £.

Przygotuj się, aby zacząć

Wszyscy uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje o kursie przed uczestnictwem, w tym; czas, miejsce i strukturę dnia.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 51 więcej kursów w London South Bank University »

Ostatnia aktualizacja February 21, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
3 godziny
W pełnym wymiarze godzin
Cena
60 GBP
Cena kursu wynosi 60 £.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sierp. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa