Kurs biznesowy dla jednego tygodnia

Informacje ogólne

Opis programu

Ten jednotygodniowy intensywny kurs zapewnia szerokie wprowadzenie do biznesu mody. Kluczowe cechy branży mody i jej unikalny sposób zostaną zbadane w odniesieniu do fizycznych i cyfrowych doświadczeń konsumenckich.

O kursie

Program obejmuje wykłady, seminaria, warsztaty rozwiązywania problemów i studia przypadków obejmujące następujące kluczowe tematy:
  • Zasady marketingu
  • Kupowanie i dystrybucja mody
  • Globalna sprzedaż detaliczna i rynki wschodzące
  • Branding
  • Public relations
  • Komunikacja marki
  • Nowy rozwój biznesu
Ten kurs jest odpowiedni dla wszystkich zainteresowanych tym, jak działa biznes mody, a także będzie przydatny dla osób rozważających studiowanie biznesu mody w przyszłości.

Terminy kursów

14–18 września 2020 r

Pamiętaj, że twoje miejsce na kursie nie jest zarezerwowane, dopóki nie otrzymamy pełnej opłaty za naukę, którą należy uiścić w całości i z góry.
Przed dokonaniem rezerwacji upewnij się, że zapoznałeś się z naszym Regulaminem i rozumiesz naszą politykę anulowania i zwrotów.
Uczniowie mogą spodziewać się lekcji od 10 rano do 5 po południu od poniedziałku do piątku.

Opłaty za kurs

2020: 894 £ z VAT


Wymagania wstępne

Kandydaci na te kursy muszą mieć ukończone 18 lat, aby się zapisać, a osoby nie władające językiem angielskim muszą być biegłe w mowie i piśmie w języku angielskim.
Miejsca na tygodniowe kursy są przydzielane według kolejności zgłoszeń, pod warunkiem, że osoby spełniają wymagania wiekowe i językowe.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... Czytaj więcej

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. Pokaż mniej