Kurs angielskiego w pełnym wymiarze godzin

BLI Language Schools

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Kurs angielskiego w pełnym wymiarze godzin

BLI Language Schools

Kursy ogólnego języka angielskiego BLI są przeznaczone dla studentów, którzy chcą poprawić swoją dokładność i płynność podczas komunikowania się w języku angielskim. Niezależnie od tego, czy chcesz uczyć się języka angielskiego w pracy, podróży, szkole lub po prostu dla przyjemności, BLI pomoże ci osiągnąć twoje cele.

BLI oferuje szeroką gamę programów językowych dostosowanych do potrzeb każdego ucznia. Dzięki szerokiej gamie programów i programów, możemy zabrać cię od podstawowej komunikacji do zaawansowanej akademickiej biegłości poprzez angażujące i dynamiczne lekcje prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, którzy rozumieją twoje motywacje i ambicje.

Pełny etat

24 lekcje w tygodniu

Poza opanowaniem czterech umiejętności (czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie), gramatyki i słownictwa w otoczeniu nastawionym na ucznia i komunikację, będziesz miał szansę rozwinąć swoją płynność i dokładność poprzez codzienne warsztaty mające na celu wzmocnienie i ćwiczenie język, którego uczyłeś się rano.

Harmonogram zajęć

  • Pn - czw: 9:00 - 2:00
  • Piątek: 9: 00-12: 20

Klasy

Gramatyka komunikatywna

W tej klasie zapoznasz się z koncepcjami gramatyki odpowiednimi dla twojego poziomu; zawsze w kontekście i poprzez interesujące tematy. Podejście jest komunikatywne i skoncentrowane na uczniu, istnieje wiele możliwości odkrywania i ćwiczenia języka docelowego.

Zintegrowane umiejętności

W tej klasie będziesz miał okazję ćwiczyć cztery umiejętności językowe: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie. Gramatyka i słownictwo są zintegrowane z każdą lekcją, a metodą oceny jest Ciągła Ocena.

Warsztaty komunikacji

Tutaj będziesz mógł wykorzystać w praktyce wszystko, czego się nauczyłeś w pierwszych dwóch blokach! Ta klasa koncentruje się na komunikacji i biegłości, a zajęcia mają być zabawne i dynamiczne.

Szczególne umiejętności

Ta klasa koncentruje się na jednej konkretnej umiejętności (słuchanie, mówienie, czytanie lub pisanie) poprzez pracę nad projektem i uczenie się zadaniowe. Możesz ćwiczyć swoje umiejętności pisania, tworząc szkolną gazetę lub rozwijając swoje umiejętności słuchania, odkrywając świat lub radio i podcasty.

Obieralny

Oto okazja, aby uczyć się angielskiego w określonych celach. Możesz pomóc swoim zawodowym kandydatom, biorąc udział w International Business English, lub zdobyć umiejętności zbywalne, takie jak efektywna prezentacja!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja April 27, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Montreal, Quebec
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Kanada - Montreal, Quebec
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą