Przeczytaj oficjalny opis

Nie chodzi tylko o wygraną! Pomóż dzieciom w pełni wykorzystać ich potencjał.

Czy szkolisz dzieci w wieku od 5 do 12 lat? Jest to dla ciebie ekscytująca szansa, abyś ponownie rozważył nacisk swojego coachingu i zwiększył doświadczenie swoich młodych uczestników procesu. Zostaniesz wprowadzony do systemu "C" coachingu dzieci, który poprawi twoje miękkie i osobiste umiejętności, pomagając ci stać się bardziej efektywnym trenerem.

Kurs ten odbywa się w obiektach Akademii Sportu na London South Bank University i jest prowadzony przez wyjątkowych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem w branży.


Obejmiesz:

  • System "C" coachingu dzieci: połączenie; pewność siebie; postać; kreatywność; troszcząc się o współczucie; i kompetencje,
  • Jak włączyć te Cs do sesji coachingowych,
  • Jak poprawić rozwój wszystkich swoich małych dzieci, oferując im ekscytujące, wymagające i dobrze zorganizowane środowisko, w którym mogą odkryć wszystko, co jest dobre w sporcie,
  • Jak rozwinąć swój coaching, aby włączyć pozytywny rozwój młodzieży do swoich sesji.

Akredytacje110550_ukcoaching.jpg

Wymagania wstępne

Uczestnicy muszą mieć ukończone 16 lat, aby móc uczestniczyć w tym kursie.

Jak złożyć wniosek

Aby zarezerwować miejsce na kursie, pobierz i wypełnij formularz rezerwacji i odeślij e-mailem na adres coachingcourses@lsbu.ac.uk.

Wnioski będą przyjmowane na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy", twoje miejsce zostanie potwierdzone tylko po otrzymaniu pełnej płatności i wypełnieniu formularza wniosku.

Po zwróceniu formularza rezerwacji, możesz zapłacić kartą w naszym sklepie internetowym lub wejść do Centrum Sportowego LSBU, aby osobiście zapłacić.

Opłaty i finansowanie

Cena kursu wynosi 55 £.

Przygotuj się, aby zacząć

Wszyscy uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje o kursie przed uczestnictwem, w tym; czas, miejsce i strukturę dnia.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 51 więcej kursów w London South Bank University »

Ostatnia aktualizacja February 21, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
3 godziny
W pełnym wymiarze godzin
Cena
55 GBP
Cena kursu wynosi 55 £.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sierp. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa