Kurs Fundacja Sztuki Stosowanej odbywa się w ciągu jednego roku. To pozwala każdemu studentowi ukształtować solidne wielodyscyplinarnych baz artystycznych, które są wspólne dla wszystkich zawodów w sztuce użytkowej, zarówno w zakresie projektowania, mody, animacji lub architektury wnętrz.

KONTYNUACJA do kursów stopnia co LISAA

Jest to kluczowy rok dla wyboru zawodu, kontynuując kierunków studiów na LISAA w projektowaniu graficznym, architektury wnętrz i wzornictwa, mody, animacji i gier wideo, lub przygotować się do egzaminów konkurencyjnych dla szkolnictwa wyższego szkół dzieła sztuki.

TRZY CELE NAUCZANIA

  • Aby odsłonić kreatywność każdego ucznia poprzez uczenie się podstawowych technik: rysunek, kolor, skład, wielkość, perspektywy i projektowania graficznego.
  • Aby zwiększyć świadomość uczniów na temat kultury artystycznej, w celu dostosowania ich ciekawości i otwartości wymagane dla edukacji jakościowego i trwałego.
  • Aby umożliwić studentowi znaleźć swoje miejsce wśród różnych zawodów projektowych, a zatem przygotować i wybrać w pełnym zaufaniem, którego specjalizacją do naśladowania.

Zalety Course

  • Indywidualne poradnictwo studentów i kilka spotkań w ciągu roku w celu monitorowania rozwoju, umiejętności technicznych, wybór dań i wspierać uczniów w ich projektach.
  • Udział studentów w tygodniowym multidyscyplinarnego warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów.
  • Prezentacja projektów do osądzania panele składające się z profesjonalistów i nauczycieli dwa razy w roku.
  • Rozwój osobisty projekt odzwierciedla twórczą wszechświata każdego ucznia i ich zdolność do opracowania koncepcji.
  • Możliwość przeprowadzenia staż od roku fundamentowej r.

Wymagania wstępne i aplikacji

Wstęp na LISAA Paryżu jest uzależnione od przedstawienia oferty pracy osobistej i rozmowie ustnej. Zdolność studenta technicznej i artystycznej oprócz przede wszystkim na ich motywacji i przydatności będą oceniane w odniesieniu do specyfiki dyscyplin w branży projektowej.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w LISAA Paris »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,290 EUR
LISAA PARIS czesne - spoza UE MIESZKAŃCY 9290 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty