Read the Official Description

Kurs w Fundacji Filmowej i Pole TV (dzienne)

Intensywny kurs w niepełnym wymiarze czasu filmowej dla scenarzysty / reżysera / edytory. Rozwijać swój kołowrotek dodając 3 krótkie produkcje filmowe. Rozpocząć swoją twórczą podróż do ekscytującej kariery nowego.

&nbsp


Podsumowanie kursu

Łącząc wykłady i warsztaty praktyczne, w niepełnym wymiarze czasu fundacji harmonogram dostaw jest nastawiony na umożliwienie ludziom już studia lub praca w pełnym wymiarze czasu dostęp do wielu z najlepszych australijskich praktyków branży filmowej i wychowawców w naszym stanu obiektów sztuki.

Dwa krótkie ćwiczenia filmowania (jeden Super 8 film, jeden cyfrowy) plus jeden główny krótki produkcyjne zostaną indywidualnie napisany i wyreżyserowany przez każdego studenta, dodając trzy filmy krótkometrażowe do szpuli. Prosimy zapoznać się z naszą broszurą do pobrania dla bardziej szczegółowego podziału przedmiotu (powyżej).

Odzwierciedlając filozofię naszych studiach stacjonarnych, dostarczamy do osoby, która stara się znaleźć swoje unikalne kreatywne głosu. Choć nacisk na szkolenia pisarza / dyrektor / redaktorów, będzie również rozwijać swoją wiedzę i umiejętności praktyczne doświadczając mnóstwo istotnych ról wymaganych na filmie lub załogi produkcji telewizyjnej, w tym wytwarzania, nagrywanie dźwięku, kinematografii i projektowania produkcji.

Kurs ten zapewnia filmowców pojawiających się nieocenioną dostęp do szerokiej gamy specjalistów z branży, umożliwiając uczestnikom wglądu, zaufania i połączeń niezbędnych do przodu na tym konkurencyjnym rynku.

Wszyscy studenci, którzy ukończyli lat otrzymują Film VCA i Telewizji Foundations świadectwo ukończenia plus DVD wszystkich prac powstałych w ciągu roku.

&nbsp


Cele i struktura

Semestr One wprowadza studentów do kultury ekranu mix i specjalistów branżowych ekranu z naciskiem na scenariusz i reżyserię. Studenci uczą się od doświadczonych profesjonalistów z branży, reprezentujących szereg departamentów. Np. reżyser, producent, operator, Recordist Dźwięk Location, Sound Designer, kompozytor, scenograf, 1 zastępca dyrektora i Płatnerz. Nasza Semestr One pierwszy praktyczny warsztat zostaje zastrzelony na super 8 film, 2-te na naszych cyfrowych aparatów fotograficznych.

Semestr rozpoczyna się intensywne kursy Two postprodukcji i samouczków skryptów po serii wykładów obejmujących przedprodukcyjnej i Essentials produkcji takich, jak roli dyrektorów w przedszkolach, odlewania i przesłuchań, aktorów kierujących, informacje prawne i prawa autorskie, (fundacje studenci właścicielem praw autorskich do ich filmy), bezpiecznych praktyk zestaw Plus lokalizacja i zarządzanie produkcją.Studenci przejść swój indywidualny AVID nieaktywny stacji roboczej do edycji dla obu butach Shoot & produkcja majora, zapewniając profesjonalne, polerowane dzieł.

Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by Victorian College of the Arts »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
2 semestry
Zaoczne
By locations
By date
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Stycz. 2020