Przeczytaj oficjalny opis

TOEFL

Dołącz do jednej z naszych trzech Klasy TOEFL Preparation i przygotować się biorąc TOEFL (Test z języka angielskiego jako języka obcego)!

Intensywne klasy TOEFL Preparation

Podklasa ta nie obejmuje intensywne prace nad słuchania, mówienia, czytania i pisania, a także strategie dla zbliża TOEFL zadań i testów na komputerze. Studenci uczestniczą dwa mini-egzaminy i jeden kompletny egzaminu każdym cyklu. Kompletny kurs wynosi osiem tygodni. Nasza klasa intensywne TOEFL spełnia od poniedziałku do piątku od 9:00 do 2:10 pm. Czesne wynosi $ 780 za 4 tygodnie. Wymagana tekst na kurs TOEFL jest obecnie $ 97, Nasze 2017 oficjalne daty rozpoczęcia są następujące: 17 stycznia (wtorek), 13 lutego, 13 marca, 10 kwietnia, 8 maja, 05 czerwca, 3 lipca, 31 lipca, 28 sierpnia, 25 września, 23 października, 20 listopada, grudzień 18. Jednak uczniowie mogą rozpocząć w każdy poniedziałek! Formularz I-20 na F-1 wizę studencką mogą być wydawane dla studentów w Intensywne klasy TOEFL Preparation którzy mają co najmniej 16 lat. Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskiwania F-1 wizy studenckiej i wymagania dla uzyskania formularza I-20, proszę o kontakt.

Semi-Intensive Wieczór TOEFL Class Przygotowanie

Nasze zajęcia wieczorne TOEFL półfabrykaty intensywne spotkać we wtorek, środę i czwartek od 6:40 pm do 8:45 pm. Kompletny kurs wynosi 24 tygodni. Czesne wynosi $ 260 4 tygodnie. Wymagana tekst na kurs TOEFL jest obecnie $ 97. Studenci mogą rozpocząć w każdy wtorek.

Semi-Intensive sobota TOEFL Class Przygotowanie

Nasze półfabrykaty intensywne zajęcia sobota TOEFL spotkać od 9:00 do 1:05 pm, w tym przerwy 20 minut. Kompletny kurs wynosi 40 tygodni. Czesne wynosi $ 160 za 4 tygodnie. Wymagana tekst na kurs TOEFL jest obecnie $ 97. Studenci mogą rozpocząć każdą sobotę.

Rekrutacja

Aby zarejestrować się w każdym z naszych klas TOEFL, student musi wypełnić wniosek i zapłacić 50 $ opłaty za wniosek. Minimalny wiek to 14. Aplikacja może być w trybie online na http://ilidc.com/esl/enroll. Przyszli studenci mogą również przyjść do naszej szkoły i zgłosić się osobiście. Umiejętności zaawansowane angielski są wymagane do rejestracji. Test kwalifikacyjny zostaną podane do wszystkich nowych studentów.

PLACEMENT BADANIA

Poniedziałek-czwartek: 9 am - godzina dziewiętnasta
Piątek: 9 am - 15:30
Sobota: 9 am - 12:30
Brak konieczności powołania. Test nie jest dostępny w Internecie.

Zasady płatności

Czesne w ciągu pierwszych 4 tygodni ma zostać zapłacona w całości przed student jest dozwolone w klasie.

Pytania?

Prosimy o kontakt z naszym biurem rekrutacji na + 1-202-362-2505 lub ili@ilidc.com.

Biorąc TOEFL

Klasa nie obejmuje przygotowania do rejestracji lub podejmowania oficjalnego testu. Należy pamiętać, że nie jest ILI centrum testowe do egzaminu TOEFL. Aby znaleźć ośrodek egzaminacyjny lub zarejestrować się oficjalnego testu, przejdź do www.ets.org/toefl.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w International Language Institute (ILI) »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
8 - 24 tygodnie
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
780 USD
Czesne: $ 780 za 4 tygodnie (w pełnym wymiarze)
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa