Przeczytaj oficjalny opis

Przygotuj się do egzaminu TOEFL w Bostonie

Wysoki wynik iBT TOEFL jest kluczem do wprowadzania setki szkół i szkół wyższych w Stanach Zjednoczonych. Tutaj w ASC English byliśmy przygotowanie naszych uczniów do sukcesu na TOEFL od 1998 roku. ASC angielski był jednym z pierwszych szkół ESL w okolicach Bostonu nauczenie studentów umiejętności, których potrzebują, aby wysoki wynik na egzaminie TOEFL IBT.

Nasi programiści nauczania uczestniczyli w seminariach szkoleniowych oferowanych przez ETS w celu przygotowania nowego IBT TOEFL nauczania którą rozpoczął nauczanie pierwszym miesiącu TOEFL IBT został wprowadzony. W przeciwieństwie do starego egzaminu TOEFL, jeśli nie można używać języka angielskiego lub posługuje się nim biegle, nie można zdać egzamin TOEFL. IBT ASC Program skupia się na potrzebach określonych umiejętności studenta do ACE egzamin.

Średnio nasi uczniowie podnoszą swoje wyniki o 15-30 punktów po zrobieniu nasze kursy przygotowujące.

TOEFL Preparation Course Highlights

  • Doświadczeni instruktorzy zapewniają indywidualne podejście podczas śledzenia postępów
  • Nasi uczniowie podnoszą swoje wyniki o 15-30 punktów

Jak to ASC za TOEFL Prep różni się od innych szkół?

Cenny czas i praktyka szkolna Biorąc symulowane testy komputerowe Chociaż wiele innych programów TOEFL oparte są przede wszystkim na testach komputerowych, przy ASC będziesz spędzać cenny czas w klasie nauki strategii zdawania testów.

Poprawa umiejętności badania, które pomogą Ci długo po wykonaniu TOEFL iBT Nasi studenci będą uczyć się dobrych umiejętności notatek, praktyka zgadywać znaczenia słówek na podstawie wskazówek kontekstowych, a parafrazując skomplikowane informacje w mowie i piśmie.

Indywidualne podejście

Dwukrotnie każdej sesji, nasi studenci spotkają się z instruktorami ASC, aby omówić swoje mocne i słabe strony i sformułować strategię wykonywania testu, aby mogli zwiększyć swoje iBT TOEFL wyniki!

Szczegóły programu

Nasz TOEFL iBT Przygotowanie Oczywiście spełnia 5 dni w tygodniu w sumie 21 godzin tygodniowo. Nasi studenci pracują z wieloma starannie przeszkolonych nauczycieli, którzy korzystają z ETS TOEFL IBT autentycznych materiałów przygotowawczych, jak również materiały szkoleniowe z innych dużych wydawców, które ściśle podążają rzeczywiste ETS TOEFL IBT egzamin pytania.

Dwa razy w miesiącu nasi nauczyciele mają sesji doradczej jeden-na-jeden z każdym z uczniów. Mocne strony studentów i obszary, które wymagają poprawy są omawiane. To zindywidualizowane i osobiste uwagi ustawia ASC angielsku spośród innych szkół ESL w okolicach Bostonu.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w ASC English »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
16 tygodnie
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,850 USD
Początkowy 16-tygodniowej sesji.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa