Przeczytaj oficjalny opis

Kurs przygotowujący do egzaminów 3D jest odpowiedni dla studentów biorących określone egzaminy, takie jak TOEIC, TOEFL i IELTS. TOEIC jest egzaminem powszechnie stosowanym w firmach w Japonii, Korei Południowej i na Tajwanie w celu określenia podstawowych poziomów ich pracowników. Podczas gdy IELTS i TOEFL są najbardziej prestiżowymi egzaminami dla studentów próbujących studiować w Wielkiej Brytanii, USA, Australii lub Kanadzie.

Większość nauczycieli Akademii 3D, którzy uczy kurs przygotowawczy, przeszła sam egzamin i uzyskała ocenę 800-990 punktów TOEIC, 6.5 - 9.0 dla IELTS oraz 100-110 dla TOEFL.
Kursy przygotowujące do egzaminów oferują 7 lekcji zajęć i 1 dodatkową klasę dziennie, w tym 2 klasy egzaminów specyficznych 1: 1 z 2 klasami zajęć grupowych z egzaminami oraz 2 klasy ESL 1: 1 z 1 grupą ESL Klasa, a także 1 opcjonalna klasa.

TOEIC (2 klasy TOEIC 1: 1 + 2 klasy z grupy TOEIC + 2 klasy ESL 1: 1 + 1 grupa ESL klasy +1 opcjonalna klasa)

Każdego roku w Korei, Japonii, na Tajwanie i innych krajach, które korzystają z wyników egzaminu TOEIC, jest co najmniej 10 000 firm, które stanowią punkt wyjścia do oceny umiejętności angielskiego pracowników. Dobry wynik TOEIC jest niemal równoważny dobrym punktom wyjścia dla absolwentów z krajów nie mówiących po angielsku, którzy trafiają do dobrej pracy w firmie wielonarodowej. Dlatego w każdym roku jest więcej niż 6 milionów studentów biorących egzamin TOEIC. W Akademii 3D wszyscy nauczyciele, którzy mają kwalifikacje do nauczania kursu TOEIC, muszą posiadać osobiste doświadczenie testujące i osiągnąć ponad 900 punktów. Wszyscy uczniowie klasy TOEIC otrzymają 2 prywatne czesne i 2 grupy zajęć z instruktorami z certyfikatem TOEIC. Będą też mieli 2 prywatne kursy ESL i 1 klasę grup ESL, aby umożliwić im interakcję z innymi studentami niebędącymi TOEIC.

IELTS (2 klasy IELTS 1: 1 + 2 klasy grup IELTS +2 klasy ESL 1: 1 + 1 grupa ESL klasa +1 opcjonalnie klasa)

IELTS to prestiżowy egzamin, który pozwala rozpoznać poziom angielskiego ucznia z kraju, w którym nie mówi się po angielsku. Jest to szczególnie ważne narzędzie oceny stosowane przez różne agencje rządowe i uniwersytety w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Dobry wynik IELTS jest koniecznością dla studentów, którzy uczęszczają do ogólnoświatowych znanych uniwersytetów lub programów MBA. Akademia 3D współpracuje z British Council w Cebu na Filipinach, aby promować egzamin IELTS. Wszyscy nauczyciele, którzy mają kwalifikacje do nauczania kursu języka IELTS, muszą mieć osobiste doświadczenia z tym testem i osiągnąć więcej niż 7,0. Wszyscy uczniowie klasy IELTS otrzymają 2 prywatne czesne i 2 grupy z IELTS - wykwalifikowanymi instruktorami. Będą też mieli 2 prywatne kursy ESL i 1 klasę grup ESL, aby umożliwić im interakcję z innymi uczniami, którzy nie uczą się języka IELTS.

TOEFL (2 klasy TOEFL 1: 1 + 2 klasy grup TOEFL + 2 klasy ESL 1: 1 + 1 grupa ESL + klasa opcjonalna 1)

Podobnie jak w przypadku egzaminu IELTS, TOEFL jest także prestiżowym, powszechnie używanym narzędziem do egzaminów, służącym do określania poziomu angielskiego uczniów, najczęściej używanego w Stanach Zjednoczonych. Akademia 3D jest jedną z nielicznych szkół języka angielskiego, oferujących kurs TOEFL w Cebu na Filipinach. Wszyscy nauczyciele, którzy mają kwalifikacje do nauczania TOEFL, muszą posiadać osobiste doświadczenie testujące i osiągnąć więcej niż 100. Wszyscy uczniowie klasy TOEFL otrzymają 2 prywatne czesne i 2 grupy zajęć z wykwalifikowanymi instruktorami TOEFL. Będą też mieli 2 prywatne nauki ESL i 1 klasę grup ESL, aby umożliwić im interakcję z innym studentem, który nie jest TOEFL.

Kurs przygotowujący do egzaminów - TOEIC, IELTS, TOEFL


Opłata rejestracyjna: 100 USD


Podatek od odbioru (w jedną stronę z lotniska do szkoły): 30 USD


* Cena obejmuje: Opłatę Wynagrodzenia, Zakwaterowanie, 3 posiłki dziennie (w tym weekendy), pranie, sprzątanie pokoju, dostęp do siłowni i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Szkoła zastrzega sobie prawo do dostosowania ceny, jeśli uzna to za właściwe

Test poziomów

W pierwszym dniu szkoły wszyscy uczniowie muszą zdawać egzamin wstępny, aby ustalić poziom. Następnie wszyscy uczniowie zostaną podzieleni na 6 poziomów:

Praktyczna nauka języka angielskiego

Różne opłaty w Cebu (inne opłaty)

Kiedy uczniowie przylatują do Cebu, muszą zapłacić różne opłaty zgodnie z ustaleniami rządu. Opłaty obejmują specjalne zezwolenie na naukę (SSP), opłaty za konserwację, przedłużenie wizy itp. Niektóre opłaty są obowiązkowe, niektóre nie. Prosimy o kontakt z kierownikiem studenckim po przyjeździe na specjalne, różne opłaty, które mają zastosowanie.

① Rozszerzenie VISA: studenci, którzy przebywają dłużej niż 30 dni, powinni przedłużyć ważność za opłatą poniżej (włączając opłatę manipulacyjną za 300 groszy)
1st: 3,440pesy ważne przez 59 dni licząc od przyjazdu (8 tygodni)
2nd: 4,710pesy ważne przez 89 dni
licząc od przyjazdu (12 tygodni)
3rd: 3,240pesy ważne przez 119 dni licząc od przyjazdu (16 tygodni)
4: 3,240pesy ważne przez 149 dni
licząc od przyjazdu (20 tygodni)
5: 3,240pesy ważne do 179 dni * licząc od przyjazdu (24 tygodnie)
※ po pierwszym rozbudowie, drugie i trzecie rozszerzenia mogą być wykonywane jednorazowo.

② SSP (specjalne zezwolenie na naukę): 6 500 000 groszy, w tym notarialnie (6-miesięczna ważność) ③ Karta ACR I-Card: Obowiązkowe dla studentów, którzy przebywają w ciągu 59 dni = 3000 groszy * Opłata za pobyt w wieku powyżej 59 dni = 3000 pesos (karta ACR I-Card) 4,710 tyś. (2-ej przedłużenie wizy) = 7710 pesos ④ Podręczniki: około 500 000 groszy na 4 tygodnie ⑤ Opłata elektryczna: około 300 ~ 1,500 groszy / 4 tygodnie (w zależności od sposobu użycia) ⑥ Opłata za utrzymanie: 150 groszy / tydzień (jednorazowa opłata w pierwszym dniu) ⑦ Kaucja (zwrotna): 1 ~ 19 tygodni → Odpowiednia do 2.500pesos 20 ~ 47 tygodni → Odpowiednia do 5000pesos ⑧ Dodatkowe klasy (opcjonalne): 1 do 1 klasa = 2,250pesos / tydzień lub grupa klasa = 1,500pesos ⑨ Podatek od lotniska: 750pesos Na lotnisku) ⑩ Wydatki osobiste: pakiety wycieczek itp.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w 3D Universal English Institute »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
1 - 24 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa