Kurs przygotowawczy do egzaminów 3d (ielts, toeic, toefl)

3D Universal English Institute

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Kurs przygotowawczy do egzaminów 3d (ielts, toeic, toefl)

3D Universal English Institute

Kurs przygotowujący do egzaminów 3D jest odpowiedni dla studentów biorących określone egzaminy, takie jak TOEIC, TOEFL i IELTS. TOEIC jest egzaminem powszechnie stosowanym w firmach w Japonii, Korei Południowej i na Tajwanie w celu określenia podstawowych poziomów ich pracowników. Podczas gdy IELTS i TOEFL są najbardziej prestiżowymi egzaminami dla studentów próbujących studiować w Wielkiej Brytanii, USA, Australii lub Kanadzie.

Większość nauczycieli Akademii 3D, którzy uczy kurs przygotowawczy, przeszła sam egzamin i uzyskała ocenę 800-990 punktów TOEIC, 6.5 - 9.0 dla IELTS oraz 100-110 dla TOEFL.
Kursy przygotowujące do egzaminów oferują 7 lekcji zajęć i 1 dodatkową klasę dziennie, w tym 2 klasy egzaminów specyficznych 1: 1 z 2 klasami zajęć grupowych z egzaminami oraz 2 klasy ESL 1: 1 z 1 grupą ESL Klasa, a także 1 opcjonalna klasa.

TOEIC (2 klasy TOEIC 1: 1 + 2 klasy z grupy TOEIC + 2 klasy ESL 1: 1 + 1 grupa ESL klasy +1 opcjonalna klasa)

Każdego roku w Korei, Japonii, na Tajwanie i innych krajach, które korzystają z wyników egzaminu TOEIC, jest co najmniej 10 000 firm, które stanowią punkt wyjścia do oceny umiejętności angielskiego pracowników. Dobry wynik TOEIC jest niemal równoważny dobrym punktom wyjścia dla absolwentów z krajów nie mówiących po angielsku, którzy trafiają do dobrej pracy w firmie wielonarodowej. Dlatego w każdym roku jest więcej niż 6 milionów studentów biorących egzamin TOEIC. W Akademii 3D wszyscy nauczyciele, którzy mają kwalifikacje do nauczania kursu TOEIC, muszą posiadać osobiste doświadczenie testujące i osiągnąć ponad 900 punktów. Wszyscy uczniowie klasy TOEIC otrzymają 2 prywatne czesne i 2 grupy zajęć z instruktorami z certyfikatem TOEIC. Będą też mieli 2 prywatne kursy ESL i 1 klasę grup ESL, aby umożliwić im interakcję z innymi studentami niebędącymi TOEIC.

IELTS (2 klasy IELTS 1: 1 + 2 klasy grup IELTS +2 klasy ESL 1: 1 + 1 grupa ESL klasa +1 opcjonalnie klasa)

IELTS to prestiżowy egzamin, który pozwala rozpoznać poziom angielskiego ucznia z kraju, w którym nie mówi się po angielsku. Jest to szczególnie ważne narzędzie oceny stosowane przez różne agencje rządowe i uniwersytety w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Dobry wynik IELTS jest koniecznością dla studentów, którzy uczęszczają do ogólnoświatowych znanych uniwersytetów lub programów MBA. Akademia 3D współpracuje z British Council w Cebu na Filipinach, aby promować egzamin IELTS. Wszyscy nauczyciele, którzy mają kwalifikacje do nauczania kursu języka IELTS, muszą mieć osobiste doświadczenia z tym testem i osiągnąć więcej niż 7,0. Wszyscy uczniowie klasy IELTS otrzymają 2 prywatne czesne i 2 grupy z IELTS - wykwalifikowanymi instruktorami. Będą też mieli 2 prywatne kursy ESL i 1 klasę grup ESL, aby umożliwić im interakcję z innymi uczniami, którzy nie uczą się języka IELTS.

TOEFL (2 klasy TOEFL 1: 1 + 2 klasy grup TOEFL + 2 klasy ESL 1: 1 + 1 grupa ESL + klasa opcjonalna 1)

Podobnie jak w przypadku egzaminu IELTS, TOEFL jest także prestiżowym, powszechnie używanym narzędziem do egzaminów, służącym do określania poziomu angielskiego uczniów, najczęściej używanego w Stanach Zjednoczonych. Akademia 3D jest jedną z nielicznych szkół języka angielskiego, oferujących kurs TOEFL w Cebu na Filipinach. Wszyscy nauczyciele, którzy mają kwalifikacje do nauczania TOEFL, muszą posiadać osobiste doświadczenie testujące i osiągnąć więcej niż 100. Wszyscy uczniowie klasy TOEFL otrzymają 2 prywatne czesne i 2 grupy zajęć z wykwalifikowanymi instruktorami TOEFL. Będą też mieli 2 prywatne nauki ESL i 1 klasę grup ESL, aby umożliwić im interakcję z innym studentem, który nie jest TOEFL.

Kurs przygotowujący do egzaminów - TOEIC, IELTS, TOEFL


Opłata rejestracyjna: 100 USD


Podatek od odbioru (w jedną stronę z lotniska do szkoły): 30 USD


* Cena obejmuje: Opłatę Wynagrodzenia, Zakwaterowanie, 3 posiłki dziennie (w tym weekendy), pranie, sprzątanie pokoju, dostęp do siłowni i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Szkoła zastrzega sobie prawo do dostosowania ceny, jeśli uzna to za właściwe

Test poziomów

W pierwszym dniu szkoły wszyscy uczniowie muszą zdawać egzamin wstępny, aby ustalić poziom. Następnie wszyscy uczniowie zostaną podzieleni na 6 poziomów:

Praktyczna nauka języka angielskiego

Różne opłaty w Cebu (inne opłaty)

Kiedy uczniowie przylatują do Cebu, muszą zapłacić różne opłaty zgodnie z ustaleniami rządu. Opłaty obejmują specjalne zezwolenie na naukę (SSP), opłaty za konserwację, przedłużenie wizy itp. Niektóre opłaty są obowiązkowe, niektóre nie. Prosimy o kontakt z kierownikiem studenckim po przyjeździe na specjalne, różne opłaty, które mają zastosowanie.

① Rozszerzenie VISA: studenci, którzy przebywają dłużej niż 30 dni, powinni przedłużyć ważność za opłatą poniżej (włączając opłatę manipulacyjną za 300 groszy)
1st: 3,440pesy ważne przez 59 dni licząc od przyjazdu (8 tygodni)
2nd: 4,710pesy ważne przez 89 dni
licząc od przyjazdu (12 tygodni)
3rd: 3,240pesy ważne przez 119 dni licząc od przyjazdu (16 tygodni)
4: 3,240pesy ważne przez 149 dni
licząc od przyjazdu (20 tygodni)
5: 3,240pesy ważne do 179 dni * licząc od przyjazdu (24 tygodnie)
※ po pierwszym rozbudowie, drugie i trzecie rozszerzenia mogą być wykonywane jednorazowo.

② SSP (specjalne zezwolenie na naukę): 6 500 000 groszy, w tym notarialnie (6-miesięczna ważność) ③ Karta ACR I-Card: Obowiązkowe dla studentów, którzy przebywają w ciągu 59 dni = 3000 groszy * Opłata za pobyt w wieku powyżej 59 dni = 3000 pesos (karta ACR I-Card) 4,710 tyś. (2-ej przedłużenie wizy) = 7710 pesos ④ Podręczniki: około 500 000 groszy na 4 tygodnie ⑤ Opłata elektryczna: około 300 ~ 1,500 groszy / 4 tygodnie (w zależności od sposobu użycia) ⑥ Opłata za utrzymanie: 150 groszy / tydzień (jednorazowa opłata w pierwszym dniu) ⑦ Kaucja (zwrotna): 1 ~ 19 tygodni → Odpowiednia do 2.500pesos 20 ~ 47 tygodni → Odpowiednia do 5000pesos ⑧ Dodatkowe klasy (opcjonalne): 1 do 1 klasa = 2,250pesos / tydzień lub grupa klasa = 1,500pesos ⑨ Podatek od lotniska: 750pesos Na lotnisku) ⑩ Wydatki osobiste: pakiety wycieczek itp.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
1 - 24 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Filipiny - Cebu City, Central Visayas
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Filipiny - Cebu City, Central Visayas
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą