O egzaminie IELTS

Międzynarodowy system testowania języka angielskiego (znany jako IELTS); Wymagana jest większość uniwersytetów malezyjskich, brytyjskich, kanadyjskich, australijskich, maltańskich i południowoafrykańskich, aw niektórych przypadkach także amerykańskich instytucji akademickich. IELTS jest często wymagany przez profesjonalne organy i jest potrzebny do imigracji do Kanady i Australii. Aby uzyskać jak najlepszy wynik, potrzebujesz najlepszej pomocy, jaką możesz uzyskać. Zabranie kursu przygotowawczego do egzaminu IELTS jest dla nas pierwszym niezbędnym krokiem do sukcesu.

Powody, aby wziąć ten kurs

  • Chcesz wziąć udział w anglojęzycznym uniwersytecie
  • Chcesz kariery w międzynarodowym środowisku
  • Chcesz zdobyć przewagę konkurencyjną na swojej ścieżce kariery
  • Chcesz międzynarodowego certyfikatu, który udowodni Twój poziom znajomości języka angielskiego
  • Chcesz lepszych możliwości dla przyszłego zatrudnienia

Dlaczego IELTS

Kwalifikacje IELTS są wymagane przez większość malezyjskich, brytyjskich, kanadyjskich, australijskich, maltańskich i południowoafrykańskich uniwersytetów, aw niektórych przypadkach amerykańskich instytucji akademickich. IELTS jest często wymagany przez profesjonalne organy i jest potrzebny do imigracji do Kanady i Australii. Klasy IELTS Higher Score® skupią się na trzech kluczowych obszarach, które pomogą Ci osiągnąć szybki i łatwy wynik: pomocne strategie egzaminacyjne, skuteczne myślenie egzaminacyjne i nauka tylko języka angielskiego, który musisz zdać test.

Nasz personel

Nasi nauczyciele są w pełni wyszkoleni w zakresie tego, co jest wymagane, aby uzyskać świetny wynik egzaminu IELTS. Twój końcowy wynik będzie odzwierciedlał dokładne zrozumienie wymagań IELTS, a także znaczną poprawę w czytaniu, pisaniu, mówieniu i słuchaniu.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w California KL »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sty 2020
Duration
1 - 1 miesiąc
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń