O egzaminie TOEFL

Wyższy TOEFL jest jednym z najbardziej szanowanych egzaminów w języku angielskim, uznanym przez tysiące uczelni, uniwersytetów i agencji w ponad 130 krajach. szybko i łatwo uzyskać świetny wynik: pomocne strategie egzaminacyjne, efektywne myślenie egzaminacyjne i nauka tylko angielskiego, aby zdać test.

Powody, aby wziąć ten kurs

  • Jesteś pewny swoich umiejętności językowych i chcesz skupić się wyłącznie na technice egzaminacyjnej.
  • Chcesz dołączyć do ponad 99% studentów, którzy byli w stanie osiągnąć wyższy wynik u nas.
  • Chcesz wykorzystać swój czas tak skutecznie, jak to możliwe, aby zapewnić jak najlepszy wynik.

Osiągnij swój potencjał

  • Kursy Higher Score® są szkoleniami w zakresie czystej techniki egzaminacyjnej i są dostępne wyłącznie dla California KL w Malezji dla tych, którzy są pewni swoich umiejętności w zakresie języka angielskiego. Nasz cel jest bardzo prosty: pomóc w poprawie wyniku egzaminu.
  • Kurs łączy najlepsze komercyjnie dostępne książki z unikalnymi materiałami opracowanymi przez nasz zespół ekspertów zajmujących się opracowywaniem programów nauczania.
  • Każdego dnia będziesz uczyć się autentycznych pytań egzaminacyjnych z ludźmi, którzy osobiście opracowali materiały dydaktyczne.

Nasz personel

Nasi nauczyciele są w pełni wyszkoleni w zakresie tego, co jest wymagane, aby uzyskać świetny wynik egzaminu IELTS. Twój końcowy wynik będzie odzwierciedlał dokładne zrozumienie wymagań IELTS, a także znaczną poprawę w czytaniu, pisaniu, mówieniu i słuchaniu.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w California KL »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sty 2020
Duration
1 - 1 miesiąc
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń