Ten program jest w języku portugalskim Nauczeni

  • 2nd Panel Meblarstwa
  • Data rozpoczęcia: marzec
  • Lekcje: Poniedziałek i środa - 19:30 do 22:30 + 10 sobota - 10h do 17h
  • Godziny: 240 godzin
  • Portugalski Język

Doświadczenie praktyczne w tworzeniu mebli, obejmujące wszystkie osprocessos produkcji, z profesjonalnych zabiegów w różnych dziedzinach, stymulowanie interakcji między uczniami.

OPIS I CELE

Oczywiście projektowanie mebli jest praktyczne doświadczenie w tworzeniu mebli, obejmujące wszystkie niezbędne proces, od czasu do czasu interwencji specjalistów z różnych dziedzin i zachęcanie interakcji między uczniami.

Projekty będą opracowywane we współpracy z MMM (Moja Komórka Madeira), Zrównoważony sektor mebli Spółki założona w 2006 roku, do tej pory niespotykaną segmentu w Brazylii. Zgodnie z ustalonym briefingu z firmą, student będzie opracowanie projektu, począwszy od obserwacji użytkowników określić potrzeby, ramka problem i znaleźć rozwiązanie. Następujące metody produkcyjne zgodne z rzeczywistością i poszukiwaniu wzbogacić je o nowe doświadczenia, technik i materiałów.

Kurs zapewnia laboratorium do produkcji i testowania prototypów w trakcie rozwoju projektu i we współpracy z MMM, zostaną opracowane ostateczne prototyp. To ćwiczenie rozwija pomysły, koncepcje i rozwiązania dla nowego sposobu myślenia o meble. Po drodze, uczniowie stworzyć produkt, a przede wszystkim przejść proces wytwarzania kreatywnych rozwiązań mających zastosowanie do bardziej skomplikowanych wyzwań przyszłości.

ODBIORCY

Studentów i specjalistów z dziedziny wzornictwa, architektury i dziedzin pokrewnych, którzy chcą przenieść się do projektowania mebli na rynku, jak i osób z doświadczeniem w branży meblowej, zainteresowanych w celu poprawy i zwiększenia ich wiedzy.

Oczywiście jest to doświadczenie, które symuluje profesjonalną rzeczywistość. Osobnicy będą badane zgodnie z procesem rozwoju projektu.

Tematy zajęć

Obszar kulturowy: Historia wzornictwa mebli i wiedzy współczesnego designu. Adresy historię projektowania poprzez ewolucję obiektów z końca XIX wieku do chwili obecnej, koncepcja sztuki stosowanej w definicji wzoru przemysłowego, ze zwróceniem szczególnej uwagi na produkcji włoskiego designu w drugiej połowie XX wieku, Włoski projekt firmy.

Dział Technologiczny techniczne: Metody produkcji, rodzaj materiałów, modelowanie 3D, reprezentacja projektowania, modelowania laboratorium.

Obszar Projetual: Symulacja działalności zawodowej, z bezpośredniej współpracy z firmą, która będzie zawierać informacje o procesie produkcji i logistyki do rozwoju produktu. Tworzenie produkt do klienta Studenci będą rozwijać praktyczne i zaufanie do procesu. Eksperyment z udziałem kompleksowe badania i definicji pojęcia, jego rozwój i jego reprezentację komunikacji projektu. Proces na użytkownika, który skupia się na indywidualnych, społecznych i interakcji użytku z naszej planety.

Program prowadzony przez:
Portuguese (Brazil)

Zobacz 11 więcej kursów w IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
270 godziny
Zaoczne
Cena
22,140 BRL
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019