W naszej szkole zaprojektowaliśmy specjalne programy dla klientów, którzy poświęcają swoje życie misji misji i wspierają innych, aby mieli lepszą jakość życia, w całej jego integralnej istocie. Programy dla misjonarzy są tak skonstruowane, aby rozwijać je ze studentami na każdym poziomie, czy to początkującym, średnio zaawansowanym czy zaawansowanym. Zawartość każdego programu zawiera 4 intensywne tygodnie, 4 godziny dziennie. Dostosowujemy się do potrzeb klienta i dostępności jego czasu. Nasza metoda jest komunikatywna, dlatego pracujemy nad 4 umiejętnościami, które każda osoba musi rozwinąć, aby komunikować się:

  • Zdolność słuchowa
  • Pisemne wyrażenie
  • Czytanie ze zrozumieniem i teksty
  • Produkcja doustna


W naszych harmonogramach i sposobie uporządkowania zajęć otrzymamy w ciągu pierwszych 2 godzin:

Regularne hiszpański, aby uzyskać wiedzę na temat życia codziennego i kulturalnego, które będą również doświadczać.

Po chwili zajęcia koncentrują się na kwestiach technicznych, odnosząc się do specyfiki pracy naszych studentów misyjnych.


Tematy techniczne do omówienia oparte są na Pismach Świętych, a także innych dokumentach, książkach i broszurach zawierających tematy chrześcijańskich nauk, metod stosowania i motywacji, dla codziennego życia każdego człowieka. W naszych kursach uczeń będzie się uczyć stopniowo, w zależności od poziomu i podczas procesu, wie o biblijnych książkach, słownictwie związanym z poszukiwaniem rozdziałów i wersetów każdego z tych fragmentów i innych uzupełniających się czynności. Studenci przygotowują i eksponują kazania na określone tematy bieżącego życia, ponadto program zawiera odczyty tekstów z opowieściami o postaciach biblijnych, z ćwiczeniami czytania ze zrozumieniem. , przedstawiajcie modlitwy i pieśni chrześcijańskie. Pod koniec programu pośredniego zaczynają uczęszczać na małe rekolekcje i spotkania duchowe, aby mogły uczyć się przedmiotu, a następnie same opracowywać i organizować tego rodzaju działania. Pod koniec kursu misyjnego gwarantujemy, że nasi uczniowie będą mieli skuteczne zarządzanie wszystkimi przedmiotami, techniką i strategiami, które będziecie mogli wykorzystać w tym szlachetnym zadaniu.

Program prowadzony przez:
  • Język hiszpański

Zobacz 3 więcej kursów w Elec Spanish School »

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 11, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Lut 2020
Duration
4 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Lut 2020