Kurs: program fullstack

LeWagon Shanghai

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Kurs: program fullstack

LeWagon Shanghai

2 miesiące na program internetowy.

9 tygodni intensywnych - 360 godzin kodu

Dowiedz się wszystkie stosy stron internetowych. Z bazy danych do przeglądarki.

 1. RUBY I KODOWANIE PODSTAWY (1 tydzień)
  Zapoznaj się z poleceniem i Git. Naucz się podstaw programowania z programami Ruby i kodującymi zmienne, metody, pętle i zdania warunkowe. Dowiedz się, jak możesz czytać i pisać w plikach oraz jak zbierać interesujące dane przez skrobanie strony internetowej lub dzwoniąc do interfejsu API (na przykład Twitter API).
 2. TECHNIKA OPROGRAMOWANIA (1 tydzień)
  Odkryj OOP (programowanie zorientowane obiektowo) i nauczyć się budujących zaawansowane oprogramowanie, składając programy na różne obiekty. Jeśli chcesz zbudować sieć społecznościową, miejsce na rynku, system wynajmu samochodów, platformę rezerwacji restauracji ... musisz zorganizować swój kod za pomocą inteligentnej architektury. Podobnie jak architekt, który chce zbudować dom, musi szanować wzorce i procedury. W tym tygodniu będziesz kodować pierwsze aplikacje zgodne z wzorem projektowym MVC.
 3. DATABASE & SQL (1 tydzień)
  Programy muszą przechowywać informacje w bazie danych. Bez baz danych Facebook straciłby informacje za każdym razem, gdy się zalogujesz! Dowiedz się, jak zaprojektować bazę danych, definiując tabele i połączenia. Następnie odkryj SQL, język używany do odczytu / zapisu danych i wykonywanie kwerend do bazy danych.
 4. PRZEDSTAWIENIE (2 tygodnie)
  Udoskonalaj swoją kulturę interfejsu użytkownika i dowiedz się wszystkiego o HTML, CSS i najlepszych praktykach w zakresie projektowania stron internetowych (techniki pozycjonowania, animacje). Zapoznaj się z Bootstrap, przydatną biblioteką do prototypów aplikacji internetowych. Następnie przejdź do Javascript i jQuery. Dowiedz się, jak manipulować DOM, definiować zdarzenia i wykonywać żądania AJAX z Javascriptem. Podczas tego modułu (Trello, Slack, Facebook itp.) Będziesz grał z wieloma fajnymi interfejsami API.
 5. RAILS (2 tygodnie)
  Czas, aby umieścić wszystkie swoje umiejętności i nurkować w Railsach. Nie ma tu nic wielkiego, znasz już większość podstawowych bloków i poczujesz się jak w domu! Podczas treningu Rails będziesz musiał kreować Airbnb od podstaw w ciągu 5 dni. Pracujesz w zespołach, aby nauczyć się współpracować z Github przy użyciu żądań pobierania i wdrażać aplikacje w Heroku, używając tego samego przepływu pracy, co pomyślne starty.
 6. PROJEKT (2 tygodnie)
  Czas projektu! Zrób swój własny projekt w ciągu ostatnich 2 tygodni i skonstruuj niesamowity produkt!

Ucz się od najlepszych

Le Wagon jest klasyfikowany jako pierwszy program kodujący bootcamp na świecie według Coursereport i Switchup.

Uczyliśmy 101 partii (czyli ponad 1810 uczniów!), A nasz program ewoluował za każdym razem, aby osiągnąć perfekcję. Uważamy, że zbudowanie wspaniałego programu nauczania wymaga czasu i zajęło nam prawie 3 lata projektowanie programu FullStack. To nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że ​​nasz program jest tak skuteczny. Nauczysz się w ciągu 2 miesięcy, czego dowiedziałbyś się w ciągu 2 lat:

 • Doskonały zestaw programistów
 • Inżynieria oprogramowania i architektura baz danych
 • Współpraca z Github
 • Techniczny przepływ pracy używany w najbardziej udanych startach
 • Narzędzia takie jak Heroku, Stripe, Mandrill, Algolia, aby wdrożyć aplikację i zintegrować zaawansowane funkcje (płatność, geolokalizacja, wysyłanie, wyszukiwanie itp.)

Ekscytująca społeczność

1810 + studenci z różnych środowisk (inżynierowie, dziennikarze, architekci, projektanci ..) codziennie gawią się na Slack , kwestionują nasze kadry nauczyciela, dzielą się wskazówkami, zasobami, kłamcami, ofertami pracy i nowościami z ich produktów. Jedna z najlepszych społeczności technologii na świecie . Wszyscy uczniowie le Wagon mają takie same wymagania techniczne i stosują najlepsze praktyki w branży. Ta różnorodność różnorodności i wiedzy technicznej sprawia, że ​​nasza społeczność jest wyjątkowa.

Twój portfel deweloperów

W zaledwie 2 miesiącach buduj kilka aplikacji internetowych, w tym klon Airbnb i własny projekt . Rozwiń te aplikacje i skonstruuj sobie solidny portfel Github.

Typowy dzień

9 godz. - Chwyć kawę i weź udział w porannym kursie prowadzonym przez wiodącego nauczyciela z dużą liczbą demonstracji na żywo.

10h30 - Pracuj z wyzwaniami ze swoim kumplem dnia na naszej platformie automatycznej korekcji z pomocą naszego personelu dydaktycznego.

16h30 - Czas jogi z Claire, aby zrelaksować się i zdobyć trochę miejsca na głowę.

17h30 - sesja na żywo: przyjrzyjmy się niektórym wyzwaniom dnia i popraw je od podstaw na olbrzymim ekranie

19:00 - Masterclasses przedsiębiorca (Pierre Valade CEO Sunrise, Scott Chacon CIO Github ..) lub warsztaty techniczne (UX, projekt, kod)

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja October 1, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Duration
Czas trwania
9 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Chiny - Shanghai, Shanghai
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019
Chiny - Shanghai, Shanghai
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą