Kurs: Poziom 3 Biznes

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Biznes

Rachunkowość AAT Dyplom poziomu 3
AAT Diploma in Accounting to kurs w niepełnym wymiarze godzin przeznaczony dla osób, które chcą podjąć pracę lub już pracują w dziedzinie rachunkowości.

Zaawansowana praktyka w księgowości
AAT Level 3 Diploma in Accounting Apprentices jest pierwszym krokiem do uzyskania kwalifikacji zawodowych w programie Association of Accounting Technicians.

Advanced Apprenticeship in Business Administration
Ta praktyka obejmuje role w zawodzie administracji biznesowej, w tym pisanie na maszynie, arkusze kalkulacyjne, obowiązki pocztowe i kopiowanie. Zarabiasz, jak się uczysz, i możesz uczestniczyć w szeregu działań, od obsługi klienta po organizowanie ludzi i zasobów. Poznasz administrację biznesową i rodzaje dostępnych karier.

Zaawansowana praktyka w obsłudze klienta
Dyplom poziomu 3 w dziedzinie obsługi klienta obejmuje szeroki zakres obszarów obsługi klienta, od analizy opinii klientów, prowadzenia zespołu, skutecznej komunikacji z klientami, rozwiązywania problemów, poprawy relacji z klientami i promowania produktów i usług.

Advanced Certificate in Bookkeeping (Poziom 3)
Zaawansowany certyfikat księgowości AAT to kurs w niepełnym wymiarze godzin przeznaczony dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę w dziedzinie księgowości / księgowości.

Asystent ds. Praktyk zawodowych
Rola asystenta księgowego zapewnia wsparcie klientom wewnętrznym i zewnętrznym, pomagając w codziennych działaniach finansowych, takich jak wprowadzanie danych do kont zarządzania na koniec miesiąca i / lub sprawozdania finansowe na koniec roku.

BTEC National Foundation Diploma in Business Level 3
Ten wieczorny kurs w niepełnym wymiarze godzin jest wysoce specjalistycznym programem studiów, którego celem jest zapewnienie dorosłym uczniom, zainteresowanym karierą w biznesie, wiedzy, zrozumienia i umiejętności potrzebnych do przygotowania się do zatrudnienia w biznesie lub szkolnictwie wyższym.

Zaawansowana praktyka w administracji biznesu (poziom 3)
Praktyka w zakresie administracji biznesowej ma na celu zapewnienie szkoleń w miejscu pracy, rozwoju i nowych możliwości uczenia się, w celu rozwijania wiedzy i umiejętności w miejscu pracy. Każda firma potrzebuje skutecznej administracji, a ta potrzeba pozostaje bez zmian, jeśli chodzi o nowe produkty i usługi, nowe technologie i nowe struktury organizacyjne.

Business BTEC (90 Credit Top Up) Poziom 3
Ta kwalifikacja na poziomie 3 jest wysoce specjalistycznym kursem mającym na celu umożliwienie uczącym się, którzy pomyślnie ukończyli kwalifikacje biznesowe na poziomie 3 BTEC.

Business BTEC Diploma (Top Up) Poziom 3
Ten kurs ma na celu wsparcie osób uczących się, które chcą uzupełnić swoje obecne kwalifikacje biznesowe. Istnieje możliwość, że kwalifikacje przygotują uczniów do odpowiedniego bezpośredniego zatrudnienia w sektorze zawodowym.

Business BTEC Diploma Level 3 |
Ten kurs w pełnym wymiarze godzin jest wysoce specjalistycznym programem studiów, mającym na celu zapewnienie uczniom zainteresowanym karierą w biznesie wiedzy, zrozumienia i umiejętności potrzebnych do przygotowania się do zatrudnienia w biznesie lub szkolnictwie wyższym.

Business BTEC Extended Diploma Level 3
Ta kwalifikacja biznesowa BTEC Extended Level 3 to wysoce specjalistyczny kurs mający na celu zapewnienie uczącym się wiedzy, zrozumienia i umiejętności potrzebnych do przygotowania się do studiów wyższych lub zatrudnienia w biznesie.

Chartered Institute of Personnel

Perspektywa studenta: „Profesjonalne kursy w Bournville College mogą być bardzo istotne dla ludzi w każdym wieku, nawet jeśli nie masz wielu lat doświadczenia zawodowego, takich jak ja. Największym wyzwaniem było żonglowanie pracą w pełnym wymiarze godzin i nauką w niepełnym wymiarze godzin, jednak bardzo satysfakcjonujące jest obserwowanie własnych postępów i możliwości, które może przynieść ”.

Dyplom Chartered Management Institute (CMI) na poziomie 3 zarządzania pierwszego rzędu
Program kładzie nacisk na funkcjonalne aspekty zarządzania. Program jest skierowany do przełożonego lub lidera zespołu, który ma autorytet i cechy osobiste do organizowania i kierowania pracą innych w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów. Jest równie cenny dla osoby, która aspiruje do takiej roli.

Rozszerzona nagroda w e-sportach Biznes, przemysł i turystyka
eSports to praktyka polegająca na graniu w gry wideo w sposób konkurencyjny, zwykle za pośrednictwem Internetu lub komputerów w sieci w miejscach. Gracze grają pojedynczo lub w zespołach, a na szczycie ekosystemu eSports otrzymują nagrody pieniężne za wygrane, często ogromne sumy. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się i tętniących życiem przemysłów cyfrowych na świecie.

Jesteśmy tylko trzecią uczelnią w Wielkiej Brytanii, która oferuje ten kurs. Kurs został zaprojektowany w celu wspierania tej szybko rozwijającej się branży międzynarodowej. Pracodawcy z branży zidentyfikowali konsekwentną ekspansję ról zawodowych i lukę w umiejętnościach, którą należy wypełnić, jeśli Wielka Brytania ma stać się wiodącym centrum e-sportu. Miliony ludzi na całym świecie regularnie ogląda profesjonalistów grających w konkurencyjne gry, a profesjonalny ekosystem szybko nabiera kształtu. eSport, aw szczególności turnieje na żywo, oferują ogromne możliwości w całej Wielkiej Brytanii w zakresie tworzenia miejsc pracy i rozwoju nowych umiejętności

Poziom 3 księgowości sądowej
Ten kurs jest idealnym sposobem na zdobycie podstawowych umiejętności potrzebnych w bardzo wymagającej dziedzinie pracy.

Księgowi sądowi prowadzą dochodzenia, analizują różne źródła i analizują szczegóły. Jest to obszar wzrostu i specjalizacja na żądanie, z wyraźnym przejściem do zatrudnienia lub dalszej edukacji.

Prawo A Level
Ten kurs jest odpowiedni dla studentów bez wcześniejszej wiedzy na ten temat. Będziesz rozwijać wszechstronne zrozumienie roli prawa we współczesnym społeczeństwie, wraz ze świadomością praw i obowiązków jednostek oraz tego, w jaki sposób odnosi się to do ich życia. Będziesz także rozwijać możliwości analityczne i rozwiązywania problemów, gdy nauczysz się stosować zasady prawne.

Zarządzanie zaawansowanym poziomem praktyk 3
Advanced Advanced Apprenticeship Level 3 jest idealny dla osób, które chcą zrobić pierwszy krok do zarządzania linią i dla tych, którzy mają już pewne obowiązki w zakresie zarządzania. Ta połączona wiedza i program oparty na kompetencjach zbudują i rozwiną nowe umiejętności, aby poprawić karierę w zarządzaniu

Zaawansowane praktyki dla liderów zespołów
Program kładzie nacisk na funkcjonalne aspekty zarządzania. Program jest skierowany do przełożonego lub lidera zespołu, który ma autorytet i cechy osobiste do organizowania i kierowania pracą innych w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów. Jest równie cenny dla osoby, która aspiruje do takiej roli.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

South and City College Birmingham is a vocational college which offers students part time, full time and Apprenticeship courses from level 1 to higher education in a range of subjects.

South and City College Birmingham is a vocational college which offers students part time, full time and Apprenticeship courses from level 1 to higher education in a range of subjects. Pokaż mniej
Birmingham , Birmingham , Birmingham , Birmingham , Birmingham , Birmingham , Birmingham , Birmingham + 7 Więcej Mniej