Kurs: Nighttime English Study: Biznes, komunikacja

ILSC Education Group

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Kurs: Nighttime English Study: Biznes, komunikacja

ILSC Education Group

Nighttime English Study: Biznes, komunikacja

Harmonogram nocny ILSC Australia zapewnia elastyczną opcję nauki dla studentów, którzy chcą pracować w ciągu dnia, i skupiają się na kluczowych umiejętnościach angielskich wieczorem.

 • Elastyczne wejście co tydzień
 • Pracuj w ciągu dnia i ucz się w nocy z dogodnym rozkładem dnia
 • Skoncentruj się na kursach, które pomogą Ci w miejscu pracy, lub pomogą Ci uzyskać dostęp do uniwersytetu, college'u lub TAFE w Australii

PRZEGLĄD

 • ZAKRES BADAŃ:
  • Komunikacja
  • Przygotowanie akademickie i testowe
  • Język biznesowy
 • DOSTĘPNA LOKALIZACJA: Brisbane, Sydney, Melbourne
 • DŁUGOŚĆ: minimum 1 tydzień
 • HARMONOGRAM: od poniedziałku do piątku, 16:45 - 21:00
 • DATY STARTOWE: w każdy poniedziałek, z wyjątkiem ostatniego tygodnia sesji *
 • POZIOMY JĘZYKA: B1, B2, B3, B4, I1, I2, I3, I4, A1, A2
 • UWAGI: Nasz program nocny w języku angielskim oferuje taką samą treść kursu, jak programy dzienne, w wieczorowym rozkładzie zajęć

Czego się dowiesz

KURSY DOSTĘPNE W HARMONII WIECZORNEJ

NAZWA KURSU

Opis kursu

IELTS MASTERY

Celem IELTS Mastery jest przygotowanie studentów do akademickiej wersji egzaminu IELTS (International English Language Testing System). Obejmuje wszystkie cztery moduły testowe; Słuchanie, czytanie akademickie, pisanie akademickie i mówienie. Ten kurs daje uczniom możliwość indywidualnego celowania w każde makro-umiejętności, a także rozwijania gramatyki, słownictwa akademickiego i umiejętności pisania w celu uzyskania docelowego wyniku zespołu IELTS i przejścia do ich celów akademickich poprzez bezpośrednie wejście na uniwersytet lub poprzez ILSC. Program Pathway uniwersyteckiej.

Poziomy mistrzostw IELTS:

IELTS Mastery oferowane jest na 6 poziomach, z których każdy ma na celu pomóc uczniom w osiągnięciu określonego poziomu IELTS. Wszyscy studenci (w tym obecni studenci ILSC) będą musieli wziąć udział w teście, aby ustalić ich aktualny poziom IELTS, aby zostać umieszczonym na odpowiednim poziomie. Każdy poziom IELTS oferowany jest na sesjach z 3 kursami (12 tygodni); uczniowie przechodzą do następnego poziomu IELTS po 1, 2 lub 3 sesjach w zależności od ich umiejętności.

IELTS CELU 5.5 / 6

Studiuj od poniedziałku do środy w ramach IELTS Mastery Class. W czwartki i piątki wybierz inny przedmiot do wyboru.

KOMUNIKACJA / BIZNES ANGIELSKI

Przyjmuj komunikację w języku angielskim od poniedziałku do środy, a następnie w czwartek i piątek, dołącz do uczniów szkół zawodowych w zakresie nauki języka angielskiego w biznesie i umiejętności zatrudnienia. Omówisz tematy takie jak prezentacje, spotkania i negocjacje. Lub możesz wybrać z dowolnego innego oferowanego wyboru.

POLSKA FUNDACJA / KOMUNIKACJA

Kurs English Foundation koncentruje się na podstawowych umiejętnościach językowych potrzebnych do zbudowania solidnej angielskiej podstawy. Poziomy te koncentrują się na rozwijaniu zdolności komunikacyjnych w języku angielskim, w tym podstawowym słuchaniu, mówieniu, czytaniu i pisaniu za pomocą zintegrowanej gramatyki i słownictwa. Na kursie English Foundation poprawisz swoje umiejętności: będziesz komunikować się po angielsku w różnych codziennych sytuacjach w małych grupach i ożywionych dyskusjach w klasie; płynność i dokładność; słuchanie, czytanie i mówienie w codziennej komunikacji, dyskusjach i prezentacjach; umiejętność pisania dla dobrze ustrukturyzowanych zdań; gramatyka i słownictwo w kontekście; produktywna gramatyka i funkcje codziennego użytku; aktywne słownictwo dla szerokiej gamy tematów.

CAMBRIDGE PET

Nasz kurs przygotowujący do egzaminu Cambridge English PET pomoże ci przygotować się do egzaminu Cambridge Preliminary English Test. Testy PET sprawdzają, czy opanowałeś podstawy języka angielskiego i masz praktyczne umiejętności językowe do codziennego użytku. Na tym poziomie powinieneś umieć czytać proste podręczniki i materiały pisemne w języku angielskim, robić notatki na spotkaniu, pisać e-maile i listy dotyczące codziennych tematów oraz rozumieć opinie i nastrój zarówno w mowie i piśmie w języku angielskim.

CAMBRIDGE FCE

Certyfikat Cambridge First po angielsku (FCE) to trzeci poziom egzaminów Cambridge w języku angielskim dla Speakers of Other Languages ​​(ESOL). FCE jest przeznaczony dla uczących się, których znajomość języka angielskiego jest odpowiednia dla wielu praktycznych codziennych celów, w tym biznesu i nauki. Wybrani kandydaci będą mieli szeroką znajomość słownictwa i powinni umieć konstruować argumenty i stosować odpowiednie style komunikacji w różnych sytuacjach. Muszą także wykazać się świadomością rejestru oraz konwencji grzeczności i stopni formalności, ponieważ wyrażane są za pomocą języka. Kurs Cambridge FCE koncentruje się na oficjalnym egzaminie. Kurs ma na celu maksymalne wykorzystanie materiałów i możliwości treningowych. Twoje umiejętności są oceniane na początku kursu, a testy ćwiczeniowe mierzą Twoje postępy w zakresie konkretnych umiejętności.

FCE jest uznawany przez wiele uniwersytetów i innych instytucji edukacyjnych jako dowód znajomości języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym, a instytucje te akceptują je jako spełniające część ich wymagań wstępnych. Certyfikat FCE jest również uznawany przez pracodawców na całym świecie.

CAMBRIDGE CAE

Certyfikat Cambridge w Advanced English (CAE) jest czwartym poziomem egzaminów Cambridge w języku angielskim dla Speakers of Other Languages ​​(ESOL). To zaawansowany egzamin. Chociaż wymagany poziom umiejętności językowych nie jest tak wysoki, jak w przypadku Cambridge Certificate of Proficiency w języku angielskim, CAE uznaje umiejętność komunikowania się z zaufaniem w języku angielskim i radzenia sobie z większością aspektów codziennego życia. CAE jest postrzegany przez instytucje szkolnictwa wyższego w wielu krajach jako dowód odpowiednich umiejętności językowych dla kursów prowadzonych i ocenianych w języku angielskim. Prawie wszystkie uczelnie w Wielkiej Brytanii i coraz większa liczba w USA uznają CAE, podobnie jak wielu pracodawców na całym świecie (lista instytucji i pracodawców uznających CAE CAE jest dostępna online). Studiowanie dla CAE pomaga uczniom poprawić ich umiejętności językowe i wykorzystać je w szerokim zakresie kontekstów. Egzaminy są oparte na realistycznych zadaniach i wskazują umiejętność posługiwania się językiem w sytuacjach praktycznych. Wybrani kandydaci są w stanie uczestniczyć w spotkaniach i dyskusjach, jasno wyrażać opinie oraz rozumieć i tworzyć teksty różnych typów, w tym listy biznesowe i raporty. Będą także świadomi różnych stylów języka angielskiego dostosowanych do różnych sytuacji.

Każda sesja, uczniowie ocenią swoje umiejętności komunikacyjne i otrzymają raport z postępów ucznia. Mają także możliwość przystąpienia do egzaminu TOEIC. Uczniowie w porze nocnej mogą również przyłączyć się do zajęć i wydarzeń szkolnych, podobnie jak studenci Daytime.

Harmonogramy programów

Zajęcia trwają od 4:45 do 21, z 15-minutową przerwą. Harmonogramy różnią się w zależności od programu i lokalizacji.

* Umiejętności Obieralne mogą obejmować IELTS, gramatykę, słownictwo, język angielski poprzez turystykę i hotelarstwo, umiejętności pracy w kawiarni i pisanie dla mediów społecznościowych.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja February 22, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
1 tydzień
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Australia - Sydney, New South Wales
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Australia - Brisbane, Queensland
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Australia - Melbourne, Victoria
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Australia - Brisbane, Queensland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Australia - Sydney, New South Wales
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Australia - Melbourne, Victoria
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą