Kurs: Narzędzia projektanta graficznego. Twórz, retuszuj i prezentuj w Adobe Suite

Informacje ogólne

Opis programu

Adres Quique López i Valeria Dubin
Czas trwania // godziny Od 7 do 18 września 2020 r. (36 godzin)
Od 16:30 do 21:15 (oprócz 11 i 16)
Poziom Wstęp / średni
Język Hiszpański
Cena 680 €. Studenci zapisani do ELISAVA mają specjalną 25% zniżkę na kwotę kursu. ELISAVA Alumni Bold otrzymają 15% zniżki na kwotę programu.

prezentacja

W tym 8 sesyjnym kursie, trwającym łącznie 36 godzin, postaramy się podejść do korzystania z profesjonalnych narzędzi Adobe poświęconych świecie projektowania graficznego. Z 3 łatwych do zastosowania ćwiczeń w miejscu pracy - Kto nie musiał robić prezentacji w Twojej firmie? Kto nie przekazał niektórych plików w programie o trudnej wymowie (InDesign, Photoshop, Illustrator?) I nie wiedział, co z nimi zrobić? - Postaramy się wyjaśnić podstawowe użycie narzędzi, z których korzystają graficy codziennie opracowywać nasze projekty.

Prezentacja, retuszowanie pliku już utworzonego i zaprojektowanego lub układ dokumentacji pracy lub czasopisma będą praktykami, które zabiorą nas w podróż do świata Adobe CC, wyjaśnią i przeanalizują cechy tych programów oraz zastosują Jak najlepiej się uczy, każda z opcji oferowanych przez to potężne oprogramowanie. Powtórzymy korzystanie z różnych narzędzi i procesów pracy, poszerzając ich wiedzę, aby jak najlepiej wykorzystać programy.

Od mniej do bardziej skomplikowanych, wykonanie tych ćwiczeń da nam wystarczającą pewność siebie, abyśmy mogli zmierzyć się z retuszem, tworzeniem lub projektowaniem tych podstawowych elementów graficznych w dowolnym zawodzie bez konieczności bycia projektantami graficznymi.

132549_Curso-LasHerramientasdelDisenadorGrafico.CreaRetocayPresentaconSuiteAdobe.jpg

© ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering

cele

Głównym celem jest zdobycie przez studenta wiedzy niezbędnej do przekształcenia projektu lub pomysłu, prezentacji itp. W spójnie ułożony dokument cyfrowy, próbując zoptymalizować i zmaksymalizować główne narzędzia komputerowe używane przez / graficy.

Struktura i zawartość

  • Blok 01. Dobrze zaprezentowane prezentacje
  • Blok 02. Retusz broszur i katalogów
  • Blok 03. Projekt i układ raportów, dokumentacji i czasopism

Nauczanie personelu

Valeria Dubin
Ukończył komunikację wizualną na Wydziale Komunikacji i Sztuki Uniwersytetu Mackenzie w São Paulo w Brazylii. Dyrektor artystyczny w EstudiCanó, kreatywnym studiu graficznym i komunikacji wizualnej w Barcelonie, które od 1998 r. Rozwija projekty wizerunkowe firmy, kampanie komunikacyjne, grafiki produktowe, grafiki informacyjne, opakowania, projekty redakcyjne, nagrania i multimedia, grafiki stoisk i wystawy

Quique López
Absolwent reklamy i public relations, dyplom fotografii i magister grafiki na Politechnice w Walencji; Dyplom socjologii na uniwersytecie w Alicante; Podyplomowe studia typograficzne Eina. Pracował jako dyrektor artystyczny w Cosmic Gráfica między innymi z klientami takimi jak Esade, Albert i Ferran Adrià International Cooking Concepts, Grup3, Ingoprint czy Natursystem. Działa dla klientów takich jak Cauchos Karey, Amnesty International Valencia, agencje reklamowe Syameses i KeepU Media, w połączeniu z kierownictwem artystycznym międzynarodowej sieci hoteli i kurortów Dolce Hotels lub restauracji Meatpacking. Swoją działalność zawodową łączy z nauczaniem w różnych szkołach w Barcelonie, będąc profesorem w ELISAVA (stopień naukowy i cykl szkoleń) oraz współdyrektorem podyplomowego projektowania cyfrowego i interaktywnego w IDEP. Laus Jury 2014 w kategorii Studenci. Zdobywca nagrody Gràffica w Muuu Collective.

odbiorcami

Projektuj studentów, architektów, fotografów, ilustratorów oraz innych twórców i innych specjalistów, którzy muszą pracować i układać dokumenty graficzne i prezentacje. Wymagana jest minimalna znajomość komputerów Mac.

To jest ELISAVA (ES) z ELISAVA Disseny i Enginyeria BCN na Vimeo.

wstęp

Żądanie rejestracji

Aby poprosić o rejestrację, musisz:

  1. Uzupełnij wszystkie dane osobowe (takie, jakie widnieją w paszporcie lub dokumencie tożsamości) i dane kontaktowe w internetowym formularzu wniosku.
  2. Załącz następującą dokumentację: skaner ważnego paszportu, jeśli jesteś obcokrajowcem, lub skaner DNI, jeśli masz obywatelstwo hiszpańskie lub kraj UE, w formacie PDF.

Na koniec zgłoszenia rejestracyjnego system wygeneruje nazwę użytkownika i hasło, za pomocą których należy monitorować i płacić za pośrednictwem naszej strony internetowej; Otrzymasz je również w wiadomości e-mail, jeśli nie otrzymasz, musisz napisać na ELISAVA : admissions @ ELISAVA .net.

Uwaga: użyj prawidłowego adresu e-mail, innego niż „hotmail”, w przeciwnym razie nie będziemy mogli potwierdzić żądania. Aby zagwarantować bezpieczeństwo i poufność danych, używaj tylko adresu e-mail zarejestrowanego podczas rejestracji, aby skontaktować się z Admissions @ ELISAVA .net

Terminy rejestracji

  • Studenci z obywatelstwem UE, Islandii, Liechtensteinu, Norwegii lub Szwajcarii: Jeśli miejsca są dostępne, do 4 dni roboczych przed rozpoczęciem kursu.
  • Studenci zagraniczni bez obywatelstwa UE *: Jeśli są dostępne miejsca, do 10 dni roboczych przed rozpoczęciem kursu.

* W przypadku kursów trwających krócej niż 3 miesiące wiza studyjna nie jest konieczna, należy jednak skonsultować się z konsulatem hiszpańskim w swoim kraju, czy wiza turystyczna jest konieczna lub czy należy przestrzegać specjalnej procedury.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architectu ... Czytaj więcej

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architecture in Europe according to the Domus magazine. Pokaż mniej