Kurs Mcc I Jet Orientacji

Stapleford Flight Centre

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Kurs Mcc I Jet Orientacji

Stapleford Flight Centre

Kurs orientacji MCC i Jet

Informacje o kursie MCC / JOC

Kurs MCK i Kurs JOC wprowadzają posiadacza fATPL do środowiska wielu załóg. Wszystkie kursy są dostarczane przez doświadczonych kapitanów linii lotniczych na zaawansowanym symulatorze FNPT2 ALX (A320 / B737). Czynniki ludzkie w lotnictwie są badane podczas tych kursów wraz z Zarządzanie zasobami załogi (CRM). Stała znajomość tych zagadnień ma zasadnicze znaczenie dla wnioskodawców linii lotniczych.

Ceny (rabat!):

  • 8-dniowy kurs MCC - 1,995 £
  • 10-dniowy łączny MCC / JOC - 2 245 £
  • 2-dniowy kurs JOC - 995 funtów

Zapoznaj się z cennikiem kursu handlowego dla wszystkich najnowszych kursów.

"Najnowocześniejsze" symulatory lotu ALSIM ALX

Mamy dedykowany budynek symulatora z najnowocześniejszymi najnowszymi "symulatorami lotu ALSIM ALX Medium-Jet". Jest to pierwszy w Wielkiej Brytanii i jeden z pięciu w Europie. Będzie on używany do kursów MCK i JOC, a także połączonego kursu dla jutrzejszych pilotów linii lotniczych. Wprowadzenie nowego symulatora, szef szkolenia, Colin Dobney, powiedział:

"Ten nowy symulator umożliwia firmie Stapleford zaoferowanie zaawansowanych kursów MCC w modelu lotu, który chociaż ogólnie ma wiele funkcji Airbus A320. Rozpoczniemy również kurs MCC i JOC, a także pojedyncze kursy JOC. Jest to duża inwestycja w Stapleford, dlatego chętnie skorzystamy z ALX we wszystkich aspektach szkolenia. Oprócz lekkich i średnich modeli samolotów EFIS (Electronic Flight Instruments Systems), korzysta się z konwencjonalnego trybu pracy dla tłoków SEP (pojedynczy tłok silnika) i treningu MEP (wiele tłoków), umożliwiając replikację Warriorów, Strzałów i Senecas w naszej flocie "

Zaawansowane MCK:

W Centrum informacji o Stapleford używamy symulatora MCX firmy ALX FNPT2. Jest to "ogólny" model odrzutowy, który posiada wiele funkcji zarówno z samolotów typu B737, jak i A320. Funkcje obejmują podwójne FMC, CDU, radar pogodowy, TCAS itp. Kurs ten skierowany jest bardziej do studentów, którzy chcą ominąć trasę turbo-prop i rozpocząć karierę linii lotniczych na odrzutowiec. Dowiesz się, jak korzystać z typowych Standardowych Procedur Operacyjnych (SOP) linii lotniczych, jak również obsługi awaryjnej i rozwiązywania problemów w kokpicie wielu załóg.

Większość linii lotniczych wykorzystuje obecnie symulację w procesie selekcji, zapewniając dwadzieścia godzin bezcennego doświadczenia odrzutowego. Ponadto, podczas tego kursu, będziesz pielęgnować techniki rozmowy kwalifikacyjnej i poinformować o tym, czego szukają samoloty w przyszłych pilotach. Chociaż nie jest to typ klasyfikacji, używamy zaawansowanego symulatora replikującego typowy typ średniego strumienia. Potencjalni uczniowie są zachęcani do umówienia się na wizytę w celu sprawdzenia jakości szkolenia, które możemy dostarczyć.

Kurs JOC - 16 godzin:

Dzięki skomplikowanej, średniej wersji samolotu ALX dysponujemy idealną platformą do demonstrowania charakterystycznych cech lotu na dużych wysokościach w samolotach typu swept wing. Uwzględniono również operacje w ekstremalnych temperaturach zarówno wysokiej jak i niskiej. Realistyczne ćwiczenia na poddaszu, gdzie TCAS, ekstremalnych warunków pogodowych, w tym windshear napotkanych. W ramach kursu będziesz miał doświadczenie w zakresie programowania i uczenia się trenera CDC Honeywell FMC, stosowanego zarówno w samolotach Boeing, jak i Airbus.

Najnowsze szkolenia MCC / JOC:

  • Od 4 do 13 kwietnia 2016 r
  • Od 17 do 26 kwietnia 2016 r
  • Od 1 do 10 maja 2016 r

Ceny kursów:

Zapoznaj się z cennikiem kursu handlowego dla wszystkich kosztów kursu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 13, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2018
Duration
Czas trwania
2 - 10 dni
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,995 GBP
Locations
Wielka Brytania - Stapleford Tawney, Anglia
Data rozpoczęcia: Sierp. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2018
Wielka Brytania - Stapleford Tawney, Anglia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Price
8-dniowy kurs MCC - 1,995 £. 10-dniowy łączny MCC / JOC - 2 245 £. 2-dniowy kurs JOC - 995 funtów