massagetherapy


(Hialeah, Miami, Homestead & South Beach kampusy)

Celem kursu

Przygotowanie uczniów do egzaminu Państwowego Massage Therapy Florida Radę; a tym samym stać się licencjonowanym masażysty. Pomóc uczniom do wypełnienia z ufnością i przygotowanie ich do atmosfery masaż / Spa w realnym świecie.

godziny akademickie: 750

Opis programu

Program Masaże lecznicze ma na celu przygotowanie uczniów do pełnego zaangażowania się w branży opieki zdrowotnej i zapewnienie dobrobytu klientów. Program oferuje kompleksowy program, który przekracza średnią krajową godzin wymaganych przez państwo. Zapewnia ona także podstawową wiedzę, narzędzia, etyki i zachowań, które student musi zadowalająco wykonywać swoją karierę jako terapeuta masażu w każdym przypadku albo opiekę zdrowotną lub zapewnić komfort dla pacjenta. Jeśli Twoim marzeniem jest praca w biurze medycznych, spa, siłownia, rejsu lub rozpocząć masaż prywatną praktykę; pomożemy Ci się tam dostać. Bez względu na to, jak gospodarka tego kraju, ludzie zawsze szukają masaż terapeuta radzenia sobie ze stresem i łagodzą ból, bez wątpienia, są usługi, które zawsze będzie popyt. Jeśli chcesz kariery, która oferuje satysfakcję z pomagania ludziom, zdolność do zarabiania na życie i środowisko pozytywnych i wygody pracy, nasz masaż Program Terapeuta to właściwy wybór dla Ciebie!

Zarys programu

 • HIV / AIDS (3 godziny)
 • MA101 BASIC MASAŻ Teoria i historia (100 godzin)
 • MA102 Praktyki Klinicznej (125 godzin)
 • Sposoby ALLIED MA103 (100 godzin)
 • ETYKA ZAWODOWA MA104 LEKARZE do masażu (21 godzin)
 • MA105 MEDYCZNE BŁĘDY (4 godziny)
 • MA106 FLORIDA PRAWO & ZASADY do masażu (25 godzin)
 • MA107 praktyk handlowych (25 godzin)
 • MASAŻ MA108 w ustawieniach SPA (22 godziny)
 • Hydroterapia MA109 (25 godzin)
 • MA110 ANATOMIA / FIZJOLOGIA / kinezjologii (260 godzin)
 • PATOLOGIA MA111 (40 godzin)

wymagane usługi

 • ALLIED Sposoby - ćwiczenia oddechowe (5 Services)
 • ALLIED Sposoby - Szyja / pleców / ramion (5 Services)
 • ALLIED Sposoby - zakres ruchu (5 Services)
 • ALLIED Sposoby - stretching (5 Services)
 • Fotel do masażu (50 Usługi)
 • Masaż całego ciała (50 Usługi)
 • Hydroterapia - gorący ręcznik LECZENIE (5 Services)
 • HYDROPTHERAPY - HYDROCOLLATOR (5 Services)
 • Hydroterapia - Masaż ciepłymi kamieniami (5 Services)
 • SANITACJA (150 usług)
 • SCALP / twarzy / masaż stóp (5 Services)
 • Plan leczenia (10 Services)

Czasy i usługi są wymagane przez Departament Zdrowia (DOH Florydzie).

Uwaga: Wszystkie programy prowadzone są w cyklach. Studenci mogą rozpocząć w dowolnym punkcie cyklu i nadal spełnia wszystkie wymagania programu.

zarobkowa

Ustawa o szkolnictwie wyższym z 1965 roku wymaga od szkoły do ​​zapewnienia kształcenia zawodowego kwalifikującego się program nauczania, który przygotowuje studentów do pracy zarobkowej. Poniżej znajduje się zestawienie pozycji na rynku pracy będących w terapii masażu. Link www dostarczy informacji o realizacji zadań, treści informacji, umiejętności, działań związanych z pracą, kontekstu pracy, w miejscach pracy, wykształcenie, zainteresowania, styl pracy, wartości pracy, związanych z zawodów, wynagrodzeń, tendencji w zatrudnieniu, wśród innych źródeł dodatkowych informacji. Zawierał on także szybkość absolwenta "na czas" czesnego, opłat, pokój i wyżywienie, książki i zaopatrzenia, w poszukiwaniu pracy, a średni długu dla pożyczek udzielonych.

książki

Teoria Milady i Practice of Therapeutic Massage Podręcznik, Teoria Milady i Practice of Therapeutic Massage skoroszycie i Podstawy anatomii mięśniowo-szkieletowego ilustrowaną książkę.

Sprzęt / Materiały

Studenci otrzymają jednolite, walizkę z komputerem i zestaw do masażu z wszystkich narzędzi i materiałów potrzebnych do wykonywania wymaganych usług.

graduacion

Po student ukończy 750 godzin, usług, egzaminy i spełnić wszystkie swoje zobowiązania finansowe do szkoły, świadectwo zostało wydane.

czas realizacji

Czas realizacji zależy od liczby godzin student uczęszcza co tydzień. W oparciu o harmonogramie 25 godzin tygodniowo, normalny czas realizacji byłby 7 miesięcy.

Sposób płatności

płatności czesnego i opłat może być umieszczony na podstawie tygodniowych lub miesięcznych. Pierwsza płatność muszą być spełnione w pierwszym dniu zajęć oraz w tym samym dniu każdego tygodnia lub miesiąca od tego dnia. Federalna pomoc finansowa jest dostępna dla tych, którzy kwalifikują się.

zarobkowa

Ustawa o szkolnictwie wyższym z 1965 roku wymaga od szkół, aby zapewnić właścicielom i przedsiębiorstwa uprawnione program treningowy przygotowanie studentów do pracy zarobkowej. Poniżej znajdą Państwo informacje na temat zawodów związanych z terapii masażu. Link www dostarczy informacji o zadaniach, wiedzy, umiejętności, zdolności, działania, pracy, kontekstu pracy, miejsca pracy, wykształcenia, zainteresowań, stylów pracy, wartości pracy, związanych z zawodów, wynagrodzeń i tendencji w zakresie zatrudnienia, innych źródeł oraz dodatkowe informacje. Mamy również stawka ukończenia czasu, czesne, opłaty, mieszkania, książek i materiałów eksploatacyjnych, częstotliwość placement zatrudnienia i mediana dług zaciągnięty.

Kod CIP: 51,3501
Opis CIP: Masaże lecznicze / leczniczy masaż. The Massage Therapy kariera obejmuje zawody, takie jak masaż terapeuta. Kod SOC: 31-9011
Opis SOC: masaż terapeuta
http://www.onetonline.org/link/summary/31-9011.00 Koszt całego programu asistenciapara

immatrykulacja kontyngenty Książki i materiały całkowity
$ 9144,12 $ 100.00 Więcej $ 339,83 $ 9583,95
Kwatery i Żywności Razem z noclegu i wyżywienia
$ 8488,00 $ 18,071.95
Globalny kurs pozycjonowania: 81,21%
Rate "Absolwent na czas": 81%

Uwaga: Ogólna stopa placement została obliczona za pomocą wzoru agencji akredytacji.Studenci ubiegający się o kredyty programu masażu posiada całkowite zadłużenie przeciętnego kredytu w wysokości $ 6,534.00 po ukończeniu studiów. Płatności miesięczne dla programu bezpośredniego kredytu powinna rozpocząć się przy $ 50,00,. Aby obliczyć wysokość miesięcznej płatności kredyt studencki można uzyskać dostęp do następujących www.finaid.org/calculators~~dobj łącza internetowego.

Średni prywatnej pożyczki Student dług po studiach: N / A
Mediana Kredyt instytucjonalne zadłużenia pożyczki po ukończeniu studiów: N / A

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 35 więcej kursów w Beauty Schools Of America »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Sie 2019
Duration
750 godziny
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,583 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa