Kurs Letni Dla Ekosystemów

International Study Programs of Udayana University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Kurs Letni Dla Ekosystemów

International Study Programs of Udayana University

Indonezja jest krajem o największych lasach namorzynowych na świecie. Ten wciągający 4-tygodniowy kurs letni da ci wyjątkową szansę na uzyskanie dostępu do tego ekosystemu na wyspie Bali. Silny blok profesjonalnego szkolenia zapewni ci szczegółową wiedzę na temat ekosystemu namorzynowego, podczas gdy wycieczki terenowe i wycieczki naukowe pomogą ci zrozumieć złożoność biologiczną i znaczenie namorzynów na Bali. To unikalne praktyczne podejście oferuje możliwość prowadzenia badań w terenie i zbierania danych w celu wspierania i promowania skutecznych praktyk przywracania namorzynowych.

Twoja klasa Namorzyny na Bali i na wyspie Nusa Penida

Środowisko mangrowe jest naturalną potęgą, która tworzy i chroni zasoby dla zdrowego ekosystemu morskiego i przybrzeżnego. Jest to naturalny filtr wody oczyszczający rzeki wznoszące się z gór północnych, zanim trafią do morza. Jest to filtr powietrza przechowujący największą gęstość węgla. Jest to szkółka dla tak różnorodnych środowisk morskich i lądowych, tworzy siedliska dla wielu organizmów. Namorzyny mają kluczowe znaczenie dla zachowania morskiej różnorodności biologicznej, a zatem, bezpośrednio i pośrednio, przynoszą korzyści dobrostanowi ludzkiemu. Mangrowe na Bali mają spadać o 50% każdego roku z powodu odpadów turystycznych i składowisk. Wierzymy, że dzięki temu kursowi letniemu nie tylko zyskujemy więcej danych naukowych, które ostatecznie pomogą w podejmowaniu decyzji na poziomie naukowym i politycznym. Co więcej, pomaga nam i lokalnym społecznościom w podnoszeniu świadomości wśród młodych profesjonalistów takich jak Ty.

Letni plan zajęć 4-tygodniowych

Poniżej znajduje się przykład, jak mógłby wyglądać twój plan zajęć podczas 4-tygodniowego kursu letniego. Ten harmonogram może ulec zmianie.

Wycieczki terenowe:

  • Centrum Informacji Mangrowej Bali
  • Kilka projektów Mangrove, z udziałem lokalnej społeczności
  • Bali Barat National Park
  • Wycieczka do namorzynów w Nusa Lembongan
  • itp

Więcej informacji o treści kursu pod tym linkiem: http://upskill.study/mangrove-ecology-summer-course-bali/

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 26, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Czerwiec 2019
Duration
Czas trwania
4 tygodnie
Price
Cena
2,490 EUR
Są wliczone w tę opłatę: różne jednodniowe wycieczki terenowe, jednotygodniowa wycieczka do Nusa Penida (m.in. sprzęt, nurkowanie z rurką), zakwaterowanie podczas całego kursu letniego włącznie. śniadanie, niektóre posiłki i obiady, i tak dalej.
Locations
Indonezja - Ubud, Bali
Data rozpoczęcia : Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Czerwiec 2019
Indonezja - Ubud, Bali
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą