Przeczytaj oficjalny opis

Via Mundo język portugalski

Co?

Studiuj i uczyć się języka portugalskiego, gdzie najlepiej jest mówić w Brazylii: São Luís do Maranhão.

Daty Czasu i Programu

Nasze kursy koncentrują się na Twoich potrzebach. Możesz wybrać, jak długo chcesz studiować od minimum 2 do 48 tygodni.

Dlaczego?

Według szacunków UNESCO, portugalski jest jednym z najszybciej rozwijających się języków.

W Ameryce Łacińskiej Brazylia jest głównym partnerem handlowym w większości krajów. Wielu z naszych studentów odkryło możliwości pracy i możliwości kariery dzięki znajomości języka portugalskiego.

Kto?

Aby wziąć udział w programie języka portugalskiego, musisz mieć co najmniej 16 lat. Znajomość języka portugalskiego nie jest wymagana.

W JAKI SPOSÓB?

Opis przedmiotu

OGÓLNE PROGRAMY PORTUGALSKIE (młodzież i dorośli) na różnych poziomach od początkującego do zaawansowanego - dla studentów, którzy chcą uczyć się / poprawić portugalski dla komunikacji ogólnej w różnych kontekstach.

PORTUGUESE FOR BUSINESS PROGRAMS - dla studentów, którzy już znają język, ale potrzebują konkretnego przygotowania do portugalskojęzycznego środowiska pracy.

PROGRAM PRZYGOTOWANIA CELPE-BRAS - dla studentów, którzy zamierzają przystąpić do egzaminu CELPE-BRAS i posiadać międzynarodową certyfikację w języku przeznaczonym do pracy lub nauki.

Zajęcia rozpoczynają się każdego pierwszego poniedziałku miesiąca dla początkujących.

Pierwszego dnia zajęć odbędzie się test testów miejscowych i zostanie umieszczony zgodnie z poziomem języka portugalskiego. Zajęcia odbywają się rano, a po południu masz czas na zwiedzanie miasta i korzystanie z innych zajęć.

Mieszkanie

Podczas Programu można wybierać między homestażem lub innym rodzajem zakwaterowania, np. Domem studenckim, dzielonym mieszkaniem lub hotelem (w zależności od dostępności).

Via Mundo język portugalski

Więcej informacji

Opcjonalne podróże i zajęcia

W całym programie organizowane będą działania oparte na Twoim zainteresowaniu. Działania te obejmują kulturę, sport, rozrywkę lub projekty / wydarzenia społeczne, takie jak: lekcje tańca, piłka nożna, siatkówka plażowa, kitesurfing, Capoeira, projekty społeczne, warsztaty perkusyjne, wizyty w centrum historycznym, muzea itp.

Ponadto VIA MUNDO organizuje specjalne wycieczki do fantastycznych miejsc w Brazylii, takich jak: Rio de Janeiro; Las Amazonki; Północno-wschodnim wybrzeżu; pośród innych.

Dodatkowe usługi (opcjonalne)

VIA MUNDO oferuje dodatkowe usługi w celu zapewnienia większego komfortu i bezpieczeństwa podczas pobytu: AIRPORT PICK-UP; UBEZPIECZENIE; JEDNOSTKOWE JĘZYKI; I GUIDANCE UNIWERSYTETU.

Proces aplikacji

Musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy za pośrednictwem agencji partnerskiej w swoim kraju lub bezpośrednio z biurem Via Mundo (w przypadku, gdy w Twoim kraju nie ma agencji partnerskiej). Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego zespół ds. Programu dokona jego przeglądu, sprawdzi informacje dotyczące oczekujących na rozpatrzenie i wydaje pisemne potwierdzenia odbioru oraz umieszcza listy w celach wizowych.

Wniosek o wizę

Rząd brazylijski wymaga tymczasowej wizy do studiów w kraju (więcej informacji można uzyskać w agencji lub bezpośrednio z nami na temat wyjątków). Wymagania wizowe muszą być potwierdzone w konsulacie brazylijskim / ambasadzie w Twoim kraju. Via Mundo wyda niektóre niezbędne dokumenty dotyczące wniosku wizowego i wyśle ​​je wcześniej do agencji partnerskiej lub z wyprzedzeniem.

Program prowadzony przez:
Portuguese (Brazil)

Zobacz 2 więcej kursów w Via Mundo »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 - 48 tygodnie
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Classes start every first Monday of the month for complete beginners.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Classes start every first Monday of the month for complete beginners.
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Classes start every first Monday of the month for complete beginners.
Data końcowa