Przeczytaj oficjalny opis

Kurs języka angielskiego: średniozaawansowany i średniozaawansowany

Ten kurs pozwoli Ci Współdziałają z poziomem płynności i spontaniczności Ułatwiające regularne kontakty z native speakerami i aktywnie uczestniczyć w znajomych kontekstach, wyrażając swój punkt widzenia.

Będziesz mógł pisać Kompozycje lub raporty oraz uzasadniają lub przeciwstawiają szczególny punkt widzenia. Będziesz mógł napisać list podkreślający osobiste znaczenie niektórych wydarzeń i przeszłych doświadczeń.

Będziesz miał potrzebne umiejętności Zrozumieć długą mowę Nawet jeśli nie jest jasno ustrukturyzowana lub wyraźnie sygnalizowana. Możesz zrozumieć i śledzić programy telewizyjne z łatwością, długie i złożone teksty literackie, specjalistyczne artykuły i dłuższe instrukcje techniczne, nawet jeśli nie odnoszą się do zainteresowań.

Możesz w prosty sposób przedstawić prezentacje i szczegółowo opisać złożone tematy, pisać dobrze sformułowane teksty i wyrazić pewne punkty widzenia.

Czego można oczekiwać od swoich zajęć?

Mówienie: Mogę poradzić sobie w większości przypadków, które mogą powstać podczas podróży w miejscu, gdzie mówi się język. Mogę wejść bez przygotowania do rozmowy na tematy, które są znane, osobiste zainteresowania lub związane z codziennością (np. Rodzina, hobby, praca, podróże i bieżące wydarzenia). Potrafię połączyć słowa w prosty sposób, aby opisać przeżycia, moje marzenia, nadzieje i ambicje. Krótko podaję powody i wyjaśnienia opinii i planów. Mogę opowiadać historię lub opowiedzieć historię książki lub filmu i opisać moje reakcje.

SŁUCHAJĄCY: Rozumiem podstawowe kwestie jasnej standardowej mowy o znanych sprawach dotyczących B1, które regularnie spotykają się w pracy, szkole, wypoczynku itp. Mogę zrozumieć główny punkt wielu programów radiowych lub telewizyjnych dotyczących bieżących spraw lub tematów osobistych lub zawodowych, gdy dostawa jest stosunkowo powolna i jasna.

CZYTANIE: Rozumiem główne punkty jasnej standardowej mowy o znanych sprawach regularnie spotykanych w pracy, szkole, wypoczynek itp. Mogę zrozumieć główny punkt wielu programów radiowych lub telewizyjnych dotyczących bieżących spraw lub tematów osobistych lub zawodowych, gdy dostawa jest stosunkowo powolna i jasna.

PISANIE: Potrafię napisać prosty tekst połączony z tematami znanymi lub interesującymi. Mogę pisać osobiste listy opisujące doświadczenia i wrażenia.

Kurs faktyczny

Wprowadzenie kursu: Poziom 7-8-9 (B1)

Liczba lekcji:

  • Intensywny: 10 godzin tygodniowo
  • Intensywność intensywna: 15 godzin tygodniowo
  • Intensive plus: 20 godzin tygodniowo

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku.

Długość lekcji: 60 minut

Rozmiar klasy: Średnia 10, maksymalnie 12

Minimalny wiek: 16 lat

Plan zajęć: Rano i wieczorem.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Links English Language Institute »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa