Przeczytaj oficjalny opis

Medicine Hat College oferuje progresywne, komunikację opartą angielskiego dla celów programu akademickiego dla studentów z całego świata. Wielu z naszych uczniów zostały przeniesione do świadectwa, dyplomu lub stopnia programów tutaj na MHC, podczas gdy inni realizowane studia w innych instytucjach. Dodatkowo wiele z naszych krótkoterminowych odwiedzających studentów poprawiły swój angielski na tyle, aby umożliwić im działać z powodzeniem na rynku globalnym.

Nasz wydział i pracownicy są przeznaczone do zapewnienia studentom z dziećmi, wspomagające i zrównoważonego środowiska uczenia się. Nasz sukces jest mierzony przez Twojego sukcesu!

Międzynarodowy Wydział Edukacji organizuje programy i usługi przeznaczone specjalnie, aby pomóc studentom w życiu, jak i poza kampusem.

Od wstępnego przyjeździe do umieszczenia studiów, programów i usług oferowanych zapewni studentom są zintegrowane społeczności, zaangażowanych w życie kampusu, zanurzone w kanadyjskiej kultury i wzbogacony o przyjaźniach wykonane!

ZALETY PROGRAMU

 • Wysoka jakość edukacji
 • konkurencyjne czesne
 • Zajęcia oferowane przez EAP jesieni, zimy i wiosny semestrów; elastyczną wlotowym, możliwa
 • Intensywna nauka angielskiego (3 semestry, 13 tygodni każdy, 24 godzin tygodniowo)
 • Wiele poziomów nauczania do potrzeb i możliwości uczniów
 • Małe klasy, średnio 15 uczniów w klasie
 • Dedykowane, doświadczony i wykwalifikowany TESL certyfikowanych instruktorów
 • Szanse doświadczyć kulturę kanadyjską podczas działań instytucjonalnych
 • Ścisłe egzekwowanie polityki tylko w języku angielskim

EAP Bridging Program EAPI 199

(Najwyższy poziom programu EAP)

 • Zapisać w EAP i 1 lub 2 dodatkowe poziomie studiów lub kursów uniwersyteckich transferu
 • 16 godzin tygodniowo z EAP porcji 3-6 kredyty kursów karierze.

Uwaga: Awaria okres EAPI 199 wymagałoby studentowi przejście do EAPI 099 do następnego terminu.

Academic Transition Plan (ATP)

Akademicki Plan przejściowy stanowi okazję, aby być warunkowo przyjęty do programu kariery w Medicine Hat College podczas wypełniania wymagania językowe. Musisz:

 • Zgodne z warunkowym Letter of Acceptance i spełniać żadnych dodatkowych wymogów dla pełnej akceptacji do programu
 • Ukończ wszystkie wymagane Język Proficiency wstępne i 100 Oczywiście MAST (Master Student) w ciągu jednego roku kalendarzowego
 • Miejsce na EAP1 89 lub wyższej należy uznać za ATP w programie EAP

Struktura kursu EAP

Wysoko wykwalifikowani instruktorzy z wykorzystaniem różnych metod nauczania i przekazu sprawiają, że nasze zajęcia EAP zarówno interesujące i pouczające. Podręczniki, film, telewizja, gazety, czasopisma, muzyka, fieldtrips i zaproszonych gości są połączone w naszym programie EAP, który składa się z następujących klas:

Słownictwo

Ta klasa ma na celu rozwinąć umiejętności podstawowe, funkcjonalne słownictwa uczniów do tego stopnia, że ​​będą one poprawić i zrobić dobrze w środowisku akademickim.

gramatyka

Studenci będą uczyć się struktury języka z podstawowych poziomach włącznie stosowanie skomplikowanych struktur gramatycznych w kontekście.

ROZMOWA

W tej klasie uczniowie będą rozwijać znajomość języka angielskiego, które są przydatne i właściwe w komunikacie z dnia na dzień.

Pisanie

Studenci będą rozwijać od początkującego do poziomu pisania mogąc pisać prace naukowe na kursy akademickie.

Czytanie

Jako studenci poprawić rozumienie, słownictwo, umiejętności i strategii czytania, będą one nabyć umiejętności niezbędne do czytania zrobić dobrze w środowisku akademickim.

Słuchający

Przez wiele działań - zarówno formalnych, jak i konwersacji studenci będą doskonalić swoje umiejętności słuchania do punktu, gdzie można wygodnie udziału we wszystkich dziedzinach życia uczelni.

filmoznawstwa Raz w tygodniu uczniowie obejrzeć film języka angielskiego. Dyskusje i działania na podstawie filmu dać studentom możliwość ćwiczenia umiejętności językowych, których nauczyli się w ich środowisku akademickim.

opcji mieszkaniowych

Żyć z kanadyjską rodziną w Homestay

Medicine Hat jest bezpieczne i przyjazne miasto, gdzie rodziny we Wspólnocie Zapraszamy studentów do swoich domów. Chociaż istnieje wiele różnych typów rodzin, które obsługują zagranicznych studentów, każda rodzina ma coś wyjątkowego do zaoferowania swojego ucznia.

PRAWO LIVE na kampusie w Akademik

Te nowoczesne, w stylu kondominium akademików znajdują się na terenie kampusu i oferują wygodne, dobrze wyposażone i niedrogie życie dla tych, którzy chcą żyć z innymi studentami MHC. Każda jednostka jest komfortowe, w pełni umeblowane, jednostka z czterema sypialniami.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,904 CAD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń