Kurs: Intensywny poranek

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 4

Opis programu

LADO jest najbardziej zainteresowana realizacją marzeń, które mogą nie być tak łatwe do osiągnięcia bez znajomości języka angielskiego. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić osobistą opiekę dyrektorów, urzędników rekrutacyjnych i nauczycieli.

Rozumiemy znaczenie małych rozmiarów klas - chcemy, abyś zwracał na siebie jak najwięcej indywidualnej uwagi i abyś dobrze zaznajomił się z kolegami i nauczycielami. Dlatego nie prowadzimy zajęć ponad 15 uczniów, z rzadkimi wyjątkami, a nasza średnia wielkość zajęć w programie Intensywny Poranek to 8 uczniów.

Na zajęciach staramy się dać ci praktyczną i funkcjonalną znajomość języka angielskiego - wiemy, że będziesz musiał używać języka angielskiego w wielu miejscach: w szkole; w twoim miejscu pracy; na ulicy; w barze. Nasze lekcje dadzą Ci umiejętność posługiwania się językiem angielskim w poruszaniu się w tych sytuacjach oraz umiejętności krytycznego myślenia potrzebne do rozwoju w obcym kraju.

Ten program jest najlepszy dla studentów, którzy chcą codziennie osiągać angielskie cele, wszystko przed późnym popołudniem. Nasz codzienny harmonogram w godzinach 9–17:55 oznacza, że będziesz miał mnóstwo czasu w ciągu dnia i wieczorem na przeglądanie tego, czego się nauczyłeś, odrabiania lekcji lub projektów, a jednocześnie będziesz mieć czas na relaks i przyjęcie nowego środowiska.

Wszystkie nasze szkoły w regionie DC znajdują się w odległości krótkiego spaceru od stacji metra i różnych budynków mieszkalnych, dzięki czemu możesz poświęcić więcej czasu na naukę i życie niż na ruch uliczny.

Aplikacja jest łatwa: https://lado.campusaxess.com/Student/ApplyNow.aspx?ReturnUrl=Content.aspx?Page=Application

Cieszymy się, że dołączasz do nas w LADO!

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

At LADO, many of us have done what you’re doing: living in a new country, trying to learn the language, etiquette, and customs all at once. We know it can be overwhelming, and we’re here to help. We w ... Czytaj więcej

At LADO, many of us have done what you’re doing: living in a new country, trying to learn the language, etiquette, and customs all at once. We know it can be overwhelming, and we’re here to help. We will do all we can to make sure that your experience learning English is fulfilling and productive, and that you receive personal attention and service. Everyone has their own goals, and we want to hear yours, and work with you to develop a plan that will help you reach them. Our objective is not just to teach you English, but for you to leave LADO with a better understanding of yourself and your goals, whether academic, personal, or professional. Pokaż mniej
Waszyngton , Hrabstwu Arlington , Srebrna wiosna , Berea + 3 Więcej Mniej