Read the Official Description

Dostępne wersje językowe

Arabski, holenderski, angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, chiński mandaryński, portugalski, rosyjski, hiszpański

Całkowite zanurzenie przedmiotu

Żyć języka, jak się uczyć, relaks, wino i zjeść obiad w języku docelowym, który ma się rozwijać. Z 70 godzin czasu kontaktu z nauczycielami native głośnikowych, W tym wszystkie posiłki i przerwy, zostanie otoczony przez język od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora.

Intensywny kurs

35 godzin działania lekcji składa się z małej pracy grupowej, jeden-do-jednego lekcje, szkolenia wymowy, debaty tematyczne, warsztaty i tak dalej.

Dostosowane do potrzeb i unikalny

Przez lata CERAN opracowała własną metodologię i nauczania techniki, umożliwiający nauczycielom podejście do języka w bardziej skoncentrowany sposób studentów niż inne metody. W ten sposób, każdy klient ma jego / jej własne specyficzne potrzeby językowe spełnione w pozytywnym i usystematyzowany sposób.

Ten wykonawczy i na miarę program jest zaprojektowany, aby dać klientom Executive możliwość rozwijania ich specyficznych potrzeb językowych. Korzystanie własne metodologii i technik nauczania, CERAN oferuje unikalną i intensywny program językowy dostosowany do klientów indywidualnie.

Pola trwać co najmniej jednego tygodnia, a składa 70 godzin czas kontaktu w języku docelowym. Klienci mieszkają na miejscu w nowoczesnych, w pełni pokrywane rezydencji z pojedynczych pokoi z łazienką dysponują bezpłatnym WiFi, połączenie ADSL, telewizor, biurko oraz codzienne pościeli.

Mieszkanie

Nasi klienci pobyt w naszym state-of-the art i specjalnie wybudowanym pobytu na miejscu. Wszystkie pokoje jednoosobowe wyposażone są w łazienkę z wanną lub prysznicem, codzienne usługi bielizny, ADSL i WiFi, telewizor i miejsce do pracy. Dla klientów wymagających nieco więcej miejsca, możemy również zaoferować niewielką liczbę apartamentów dla kadry kierowniczej.

Wolny czas

Na miejscu, klienci mogą korzystać z kortu tenisowego, korty do squasha, boisko do koszykówki i petanque. Tych, którzy chcą wybrać się na poranny bieg może poprosić o mapę w recepcji.

Sala gimnastyczna, basen i spa znajduje się w pobliżu Spa, a duża liczba zajęć na świeżym powietrzu, w tym golf, można znaleźć w okolicy. Słynny F1 tor Spa Franchorchamps jest zaledwie rzut kamieniem z aktywnym kalendarzowy rozpoczynający się w kwietniu.

Weekendy

Klienci przebywający dłużej niż tydzień może używać zamieszkania na pełnym wyżywieniem lub Bed & Breakfast podstawie, w zależności od swoich planów. Nasza recepcja chętnie zorganizować trasę z opcji, takich jak Bruksela, Paryża, Amsterdamu i Kolonii mniej niż trzy godziny drogi. Zainteresowani odkrywania ukrytych skarbów obszaru może zaryzykować miejscach, takich jak Maastricht, Monschau lub Durbuy, z których wszystkie są w odległości mniej niż jedna godzina. Nasza recepcja służy pomocą w wypożyczeniu samochodu, rozkładu jazdy pociągów, zarezerwować stolik w restauracji, itp.

Daty rozpoczęcia

Co niedziela w ciągu roku (zamknięte dwa tygodnie podczas świąt Bożego Narodzenia)

CZAS TRWANIA

Minimalny pobyt 1 tygodnia (mini-pobyty dostępne na życzenie)

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Ceran Lingua International »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa