Read the Official Description

Kurs Intensive English

IEP - Intensive English Program - jest podzielony na sześć poziomów i sprawia niezapomniane angielskiego poprzez wielokrotne wobec języka, wiele możliwości, aby je praktykować, a intensywny recykling słownictwa.

Przygotowuje uczniów do komunikowania się w języku angielskim z różnorodnej gamy głośników z całego świata, którzy mają szeroką gamę rodzimych i non-native akcenty.

Nacisk na płynność kulturowego umożliwia studentom poruszanie społecznych, podróży i sytuacje biznesowe, które mogą napotkać w życiu codziennym.


Przedmioty do wyboru

• Pisanie

Kurs pomaga studentom doskonalić swoje umiejętności pisania w ramach przygotowań do dalszej pracy naukowej. Nasi nauczyciele dostarczy pomocnych technik, wskazówki i porady, aby poprawić zaufanie ucznia. Jak postępów studenta, będą one zyskać pewność, komponując i rozumienia tekstu z bezpieczeństwem i kreatywności.

• Język

Kurs ten pomaga uczniom rozpoznać i wytwarzają dźwięki słów poprzez rytm, stres i intonacji języka angielskiego amerykańskiego. Jako studenci rozwijać, będą budować niezależność językową, która będzie motywować ich do praktykowania swoich umiejętności konwersacji poza klasą.

Czas trwania każdego poziomu = 4 warunkach (192 godzin) ::: 1 określenie = 4 tygodnie

Visa Student (F-1) należy badać co najmniej 18 godzin tygodniowo.

test kwalifikacyjny

Po przyjeździe uczniowie wezmą test kwalifikacyjny (pisemny i ustny), aby ocenić swoją wiedzę z języka angielskiego. To zajmie około 60 minut, a uczniowie zostaną umieszczone na poziomie klasy w oparciu o wyniki ich testu kwalifikacyjnego.

Orientacja Session

Po zrobieniu Testu, studenci uczestniczą w sesji orientację, w którym są wszystkie materiały dotyczące danego studencka, w tym ich harmonogramu kursu. Po tej sesji prezentowane są one do klasy, kolegów i nauczycieli.

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Harvest English Institute »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline