Instruktor lotów

Szkolenie na instruktora lotu (Flight Instructor = FI), jak również szkolenia dla przyrządów pływających instruktora (Instrument Rating Instructor = IRI i Multi Silnik Instruktor = MEI) to specjalistyczne szkolenia.

FI - Flight Instructor
Szkolenie na instruktora lotu (szkolenie podstawowe) został już częścią Martinair Flight Academy przez wiele lat. Wymagania dotyczące rozpoczęciem szkolenia są ważne CPL z września klasa znamionowej (EASA licencji). Minimalna 5 godzin musi być pokonywana w ciągu ostatnich 6 motnhs poprzedzających rozpoczęcie przebiegu i testu wejście musi być podana. Ten test jest obowiązkowe.

Zasadniczych w części teoretycznej szkolenia na instruktora lotu piloci są szczególnie nauczanie studentów o aerodynamice i prawa lotniczego i uczenia się, jak dać klasyczną odprawach.

Praktyczna część szkolenia obejmuje latający samolot z prawego siedzenia i instrukcje są podane w trenowaniu pilotów studenckich.

Po certyfikat instruktora lotu trzeba dać pierwszych stu godzin pod nadzorem doświadczonego instruktora lotu. Dopiero po wykonaniu tych godzin lotu instruktor może dać dyspozycję PZP na własną rękę. Po dwustu godzin lotu jako instruktor może on dać dyspozycję CPL.

FI IR - Instrument Rating Instructor
Martinair Flight Academy była pierwszą firmą w Holandii, aby otrzymać upoważnienie od rządu holenderskiego (IVW) trenować instruktora lotów według wskazań przyrządów. Wymóg rozpoczęciem szkolenia wynosi co najmniej 200 przyrząd latający godzin. Głównym punktem zainteresowania tego szkolenia, który jest bardzo podobny do szkolenia staje się instruktor lotu, piloci uczy studentów, jak poruszać się i latać za pomocą swoich instrumentów.

Szkolenie na instruktora lotu jest uruchamiany na żądanie. Osoby cywilne nie tylko wziąć udział w szkoleniu, ale również piloci Sił Powietrznych podjąć szkolenie na bieżąco.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
  • Holenderski

Zobacz 2 więcej kursów w Martinair Flight Academy »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
6 - 12 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa