Przeczytaj oficjalny opis

Czym jest egzamin IELTS?

IELTS (International English Language Testing System) został zaprojektowany w celu oceny kompetencji językowej osób chcących podjąć studia lub dalszego ich perspektyw zawodowych. Jest to ważny krok w kierunku studiów lub pracy w profesjonalnych instytucji lub uczelni za granicą.

IELTS Przygotowanie do egzaminu na inlingua Malta.

Kurs IELTS w inlingua Malta został uruchomiony w bardzo dobrym wskaźnikiem sukcesu w ciągu ostatnich 15 lat. Pod opieką i kierunkiem doświadczonych instruktorów, studentów, którzy chcą poprawić swoją znajomość języka angielskiego, aby awansować w ich karierze lub zapisać się na licencjackich lub studia podyplomowe na uczelni mówiących w języku angielskim, będą korzystać z przygotowania do egzaminu IELTS.

Nasz intensywny kurs IELTS Exam ma studentów przygotowujących się do egzaminów 6 lekcji dziennie. W przeciwieństwie do innych kursów, wszystkie 6 lekcji wydawane są przygotowania do egzaminu. Lekcje łączyć zarówno ogólne i Akademicka znajomość języka angielskiego, a także technik egzaminacyjnych i wskazówki.

inlingua MALTA

IELTS Exam Podsumowanie kursu:

  • 6 lekcji dziennie (lekcje egzaminu IELTS, techniki i praktyka).
  • W sumie 30 lekcji tygodniowo
  • Czas trwania: 4/8 tygodnie
  • Szkolenie: Egzamin IELTS Academic (ogólne egzaminu zawodowego mogą być także wymagane)

Twój trener: Twój egzamin IELTS trenerem jest doświadczony w pin-wskazując swoje potrzeby językowe i niedociągnięcia w celu pomoże Ci zdobyć wiedzę i zaufanie niezbędne, aby zdać egzamin.

System IELTS Wynik testu:

System punktacji egzaminu IELTS waha się od testów ocena od 1 do 9. Większość uczelni wymagać od studentów, aby uzyskać wynik między 5 a 6,5. The University of Malta wymaga wynik 6,5 dla większości studia licencjackie. Prosimy sprawdzić wymaganą wynik testu z instytucją chcesz ubiegać się i poinformować o tym trenera egzaminu IELTS inlingua na początku kursu.

IELTS Malta Terminy egzaminów:

inlingua Malta zaoferuje pomoc w stosowaniu się do egzaminu, biorąc pod uwagę, że poinformuje dział Akademicki dużym wyprzedzeniem terminu składania wniosku. Koszt egzaminu jest to, że EUR192.

inlingua MALTA
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Inlingua Malta »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 - 8 tygodnie
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
238 EUR
za tydzień
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa