Kurs hiszpańskiego w Argentynie

Studium lokalizacji: Buenos Aires, Argentyna

W Buenos Aires proponujemy naukę hiszpańskiego na trzech poziomach, od początkujących do zaawansowanych. Oprócz hiszpańskiego, wybrać jeden z poniższych tematów; Historia filozofii z filozofią ochrony środowiska, hiszpańskiej literatury amerykańskiej i Corporate Social Responsibility - CSR. Badania te są oferowane we współpracy z Universidad Nacional de San Martin.

Pomożemy Ci wybrać poziom hiszpańskim

  • Początkujący - Hiszpański 1 i pre-course
  • Pośredni - Hiszpański 1
  • Zaawansowane - Hiszpański 2

Hiszpańskie stanowi połowę semestru.

Dodatkowe kursy:

Hiszpański stanowi połowę semestru. Możesz wybrać spośród następujących przedmiotów do pełnego semestru czasie (30 punktów ECTS):

  • Społeczna Odpowiedzialność Biznesu
  • Hiszpański Literatura amerykańska
  • Historia filozofii z filozofią ochrony środowiska
  • Argentyńska historia

kombinacje

Są to kombinacje można wybrać:

Master401

hiszpański

Kiedy nauczysz się hiszpańskiego w hiszpańskojęzyczny kraj literatura przedmiotu oraz zastosowanie nowego języka jest częścią życia codziennego. Przy odrobinie inicjatywy i determinacji, nauczyć się mówić językiem płynnie.

Nauczanie Seminarium odbywa się w grupach po cztery do sześciu uczniów, zorganizowane tak, że studenci mogą ćwiczyć język w mowie i piśmie. W ramach kursu będzie również odwiedzić lokalne organizacje.

Klasy gramatyczne są głównie zajęcia w języku hiszpańskim i angielskim. Wykładowca jest w tej chwili norweskiego.

Najważniejszym elementem pracy jest zapewne czas spędzony dostać się do argentyńskiego społeczeństwa i codziennych rozmowach z ludźmi wokół ciebie.

Nasze badania hiszpańskim są akademickie i daje kredyty równoważne studia stacjonarne w domu. Jest to w innych słowach nie sposób regularny kurs językowy, ale program, który (jeśli zdecydujesz dalsze kursy specjalizacyjne) można uzyskać kwalifikacje do nauczania języka hiszpańskiego.

Aby uzyskać lepsze zrozumienie poziomu różnych kursach i co najbardziej Ci odpowiada, można przyjąć, że nasze testy diagnostyczne.

Hiszpański pre-course

Jeśli jesteś początkujący hiszpański oferujemy trzy tygodnie przed rozpoczęciem kursu w języku hiszpańskim, co sprawia, że ​​kwalifikują się do hiszpańskim 1.

Master402

Uczniowie

Studenci są rekrutowani głównie z Europy Północnej. Mamy też argentyńskie studentów na temat programu.

Studenci pochodzą z różnych środowisk, zarówno naukowo, zawodowo i osobiście, z korzyścią dla ciekawych dyskusji. Około jedna trzecia studentów pochodzić bezpośrednio z liceum, jedna trzecia to we wczesnej stopień licencjata, a ostatnia trzecia to doświadczeni studenci.

Struktura semestru

  1. Okres Samokształcenie: przed wyjazdem do Argentyny, to oczekuje do zapoznania się z tematem i napisać krótkie zadanie.
  2. Trzy tygodnie Hiszpański pre-Cours, obowiązkowych dla początkujących
  3. Okres główne: składa się z czterech miesiącach wykłady, wycieczki, seminaria, prac pisemnych, ustnych i pisemnych egzaminów w Buenos Aires.

Czytaj więcej szczegółów w kursie

pełny rok akademicki

Chcesz wziąć pełny rok akademicki hiszpański, można kontynuować na następny poziom w Argentynie, czy można wykorzystać czas między semestry praktykować hiszpańskiego czas temu pakowania swoją drogę po Ameryce Łacińskiej do Nikaragui, gdzie kontynuować naukę hiszpańskiego ,

Dalsze badania

Kurs ten może być zawarte w kawalera uniwersytecie lub kolegium lub jako część stopień licencjata argentyńskie w Universidad de San Martin.

Stosowność

Hiszpański jest drugim językiem ojczystym w świecie, drugim co do wielkości drugim językiem i trzecim językiem najczęściej używanym w Internecie. Nie pożałujesz, że nauczył się języka mówionego przez 500 miljioner ludzi.

Proces aplikacji

Aby ubiegać się o kursach powinny być uprawnione do kształcenia uniwersyteckiego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Jeśli nie są jeszcze wolne miejsca wyślemy Ci ofertę z fakturą za depozyt w wysokości 250 euro. Wpłacając depozyt możesz potwierdzić swoje miejsce w programie. Prowadząca do początku programu będziemy na bieżąco informować o przygotowaniach do podróży i studiów.

Master403

Program fakty

Czas trwania: Jeden semestr
Semestr: Wiosna jesień
Kredyty: 30 (15 + 15) ECTS równoważne
Badanie: Badanie w Argentynie / papier akademicki
Opłata za program: 6400 euro (5400 zaw. Zakwaterowania)
kredyty państwowe: Tak, w większości krajów europejskich
Obejmuje: Mieszkanie
Język wykładowy: Angielski hiszpański
prerequisitions akademickie: Uniwersytet kwalifikowalność

Program prowadzony przez:
Język angielski
Język hiszpański

Zobacz 8 więcej kursów w Kulturstudier »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 semestr
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,400 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń