Kurs hiszpańskiego w Argentynie

Informacje ogólne

Opis programu

Kurs hiszpańskiego w Argentynie

Studium lokalizacji: Buenos Aires, Argentyna

W Buenos Aires proponujemy naukę hiszpańskiego na trzech poziomach, od początkujących do zaawansowanych. Oprócz hiszpańskiego, wybrać jeden z poniższych tematów; Historia filozofii z filozofią ochrony środowiska, hiszpańskiej literatury amerykańskiej i Corporate Social Responsibility - CSR. Badania te są oferowane we współpracy z Universidad Nacional de San Martin.

Pomożemy Ci wybrać poziom hiszpańskim

  • Początkujący - Hiszpański 1 i pre-course
  • Pośredni - Hiszpański 1
  • Zaawansowane - Hiszpański 2

Hiszpańskie stanowi połowę semestru.

Dodatkowe kursy:

Hiszpański stanowi połowę semestru. Możesz wybrać spośród następujących przedmiotów do pełnego semestru czasie (30 punktów ECTS):

  • Społeczna Odpowiedzialność Biznesu
  • Hiszpański Literatura amerykańska
  • Historia filozofii z filozofią ochrony środowiska
  • Argentyńska historia

kombinacje

Są to kombinacje można wybrać:

Master401

hiszpański

Kiedy nauczysz się hiszpańskiego w hiszpańskojęzyczny kraj literatura przedmiotu oraz zastosowanie nowego języka jest częścią życia codziennego. Przy odrobinie inicjatywy i determinacji, nauczyć się mówić językiem płynnie.

Nauczanie Seminarium odbywa się w grupach po cztery do sześciu uczniów, zorganizowane tak, że studenci mogą ćwiczyć język w mowie i piśmie. W ramach kursu będzie również odwiedzić lokalne organizacje.

Klasy gramatyczne są głównie zajęcia w języku hiszpańskim i angielskim. Wykładowca jest w tej chwili norweskiego.

Najważniejszym elementem pracy jest zapewne czas spędzony dostać się do argentyńskiego społeczeństwa i codziennych rozmowach z ludźmi wokół ciebie.

Nasze badania hiszpańskim są akademickie i daje kredyty równoważne studia stacjonarne w domu. Jest to w innych słowach nie sposób regularny kurs językowy, ale program, który (jeśli zdecydujesz dalsze kursy specjalizacyjne) można uzyskać kwalifikacje do nauczania języka hiszpańskiego.

Aby uzyskać lepsze zrozumienie poziomu różnych kursach i co najbardziej Ci odpowiada, można przyjąć, że nasze testy diagnostyczne.

Hiszpański pre-course

Jeśli jesteś początkujący hiszpański oferujemy trzy tygodnie przed rozpoczęciem kursu w języku hiszpańskim, co sprawia, że ​​kwalifikują się do hiszpańskim 1.

Master402

Uczniowie

Studenci są rekrutowani głównie z Europy Północnej. Mamy też argentyńskie studentów na temat programu.

Studenci pochodzą z różnych środowisk, zarówno naukowo, zawodowo i osobiście, z korzyścią dla ciekawych dyskusji. Około jedna trzecia studentów pochodzić bezpośrednio z liceum, jedna trzecia to we wczesnej stopień licencjata, a ostatnia trzecia to doświadczeni studenci.

Struktura semestru

  1. Okres Samokształcenie: przed wyjazdem do Argentyny, to oczekuje do zapoznania się z tematem i napisać krótkie zadanie.
  2. Trzy tygodnie Hiszpański pre-Cours, obowiązkowych dla początkujących
  3. Okres główne: składa się z czterech miesiącach wykłady, wycieczki, seminaria, prac pisemnych, ustnych i pisemnych egzaminów w Buenos Aires.

Czytaj więcej szczegółów w kursie

pełny rok akademicki

Chcesz wziąć pełny rok akademicki hiszpański, można kontynuować na następny poziom w Argentynie, czy można wykorzystać czas między semestry praktykować hiszpańskiego czas temu pakowania swoją drogę po Ameryce Łacińskiej do Nikaragui, gdzie kontynuować naukę hiszpańskiego ,

Dalsze badania

Kurs ten może być zawarte w kawalera uniwersytecie lub kolegium lub jako część stopień licencjata argentyńskie w Universidad de San Martin.

Stosowność

Hiszpański jest drugim językiem ojczystym w świecie, drugim co do wielkości drugim językiem i trzecim językiem najczęściej używanym w Internecie. Nie pożałujesz, że nauczył się języka mówionego przez 500 miljioner ludzi.

Proces aplikacji

Aby ubiegać się o kursach powinny być uprawnione do kształcenia uniwersyteckiego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Jeśli nie są jeszcze wolne miejsca wyślemy Ci ofertę z fakturą za depozyt w wysokości 250 euro. Wpłacając depozyt możesz potwierdzić swoje miejsce w programie. Prowadząca do początku programu będziemy na bieżąco informować o przygotowaniach do podróży i studiów.

Master403

Program fakty

Czas trwania: Jeden semestr
Semestr: Wiosna jesień
Kredyty: 30 (15 + 15) ECTS równoważne
Badanie: Badanie w Argentynie / papier akademicki
Opłata za program: 6400 euro (5400 zaw. Zakwaterowania)
kredyty państwowe: Tak, w większości krajów europejskich
Obejmuje: Mieszkanie
Język wykładowy: Angielski hiszpański
prerequisitions akademickie: Uniwersytet kwalifikowalność

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Kulturstudier was started in 1997 by a group of social scientists and humanists from the University of Oslo. The idea has since been to offer education of high academic and pedagogical quality in envi ... Czytaj więcej

Kulturstudier was started in 1997 by a group of social scientists and humanists from the University of Oslo. The idea has since been to offer education of high academic and pedagogical quality in environments that offer experiences that bring to life and challenge the academic content. Besides consistently good academic results and new friends, our students gain a new experience of a country that many return to. Pokaż mniej
Osło , Cape Coast , Buenos Aires , Puducherry , León , Hội An + 5 Więcej Mniej