Przeczytaj oficjalny opis

Chociaż fotografia i film są oddzielone w umysłach wielu teoretyków i krytyków, jest oczywiste, że dziś granice pomiędzy nadal i ruchomego obrazu rozcieńczone. Pojawiła się przestrzeń hybrydowy, który przenika artystyczne, eksperymentalne i komercyjne praktyki.

Głównym celem kursu jest pokazanie korespondencje między fotografią i kina w całej jego historii, i zapewniają ramy propozycji, które pozwalają uczniom wzbogacić ich język wizualny i otworzyć do eksperymentowania. To pomoże im artykułować bogatsze projekty estetyczne formalnie i koncepcyjnie i narysuj pojedynczą twórczego profil.

Krok fotografii będą rozpatrywane do kinetyczna, wzajemne przyciąganie między dwoma mediami i okolicznościach wyraziste; Prace fotografów, którzy dokonali filmów i filmowców, którzy flirtował z fotografii i filmu obecność elementu we współczesnej fotografii i eksploracji ramki w niezależnych filmach będą analizowane. Wszystkie te relacje będą rozpatrywane biorąc jako punkt odniesienia do historii i ewolucji obu narzędzi.

Wraz z wejściem od nauczyciela, kurs ma na celu zwiększenie udziału studentów i stymulować ich kreatywność poprzez uruchomienie osobistego projektu.

Zobacz 13 więcej kursów w GrisArt Escuela Superior de Fotografía »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 miesiąc
Zaoczne
Cena
230 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty